Gimmer

gimmer_main.jpg
Şu anda, bir çok insan şifreleme değişimi alışverişi konusunda kar ticareti yapmaya çalışıyor. Kriptokurritlerin her günkü dalgalanmaları, birkaç gün içinde meydana gelebilecek değerdeki hızlı artış ve azalışlarla onları, alışkanlık yaratan bir tüccar ordusuna cazip hale getiriyor ve düşük alımlar ve yüksek satışlar yapmak için para kazanmayı umuyor. Genellikle, çoğu için, tersi olur. Gelişmiş algoritmaları ve denklemleri kullanan deneyimli tüccarlar, önceden belirlenmiş emirleri yerine getirerek, fiyatlara, hacimlere ve zamana göre sürekli ayarlanarak ilerideki kurları tarihsel verilere dayanarak öngörürler. “Flash Boys: A Wall Street Revolt” un yazarı Michael Lewis,
“İçerdekilerin senden daha hızlı hareket edebilmesi, siparişini görebiliyor ve anlamadığın şekilde diğer emirlere karşı oynuyor”
Bu alıntıda borsadaki duruma değinmiş olsa da, kripto para birimleri, vahşi, düzenlenmemiş ve geçici piyasalar için daha da doğru. Birçok tüccar şanslarını artırmak için botlar kullanır, kriptokrasi değiş tokuşlarındaki faaliyetleri izler ve gözlenen koşullar belirli kriterlere uyduğunda otomatik olarak sipariş verir. Bu botlar kullanıcıları için önemli bir avantaj sağlarken, iyi programlama becerileri ve kripto ticaretinde yüksek deneyime sahip olan potansiyel olarak başarılı tüccarların çevresini bir grup insana daraltmaktadırlar.
Daha fazla insanın kriptokrasi alışverişi ticaretinde daha yüksek başarı şansı olan bir çözüm, ticaret botlarının geliştirilmesi ve kiralanmasına yönelik platformlarda yatmaktadır. Bu platformlardan bir tanesi Gimmer, farklı düzeylerde karmaşıklıkla ticaret stratejileri uygulayan çeşitli botlar sunan bir şirkettir. Gimmer’ın bot’ları, kararlarını vermek için çeşitli pazar göstergelerini kullanarak birden fazla şifreleme çiftini eşzamanlı olarak değiştirebilir. Giriş seviyesinde en basit bot, platform tarafından ücretsiz sağlanmaktadır. Daha gelişmiş botlar kiralamanın maliyeti, gelişmişlik düzeyine, kaç adet para biriminin çalışabileceğine ve kaç tane gösterge ve güvenlik önlemi kullandığına bağlıdır.
Yararları
Gimmer platformuna eklenen farklı avantajlar şunları içerir:
Herkes için geçerlidir: Deneyimsiz ve acemi tüccarlar, platformda olmak ve onu kullanmak için eşit bir fırsat elde ederler.
Kazanmak çok kolaydır: Hiç uyuyan, kazanmanıza yardımcı olabileceğini düşündüm. Ticaret botları, 24 * 7 işlevine sahip olduklarından emin olun ve bu, kendi başınıza çalışma sorununuzu yaşamamanıza yardımcı olur.
Kurulum oldukça kolaydır: Kurulum süreciyle baş edebilmek için herhangi bir programlama dili bilgisine veya ticarette bir tecrübeye sahip olmanız gerekmez.
Öğrenme ve kazanma fırsatı: Kazanç, bundan bundan daha kolay olamazdı. Sosyal topluluk, diğer tüccarların platforma dahil etmeleri için eşit fırsatlar sunar.
Image result for gimmer image org
Güvenli, Sesli ve Güvenli: Platform, hesaplarını güvenli hale getirmede onlara yardımcı olacak en son teknolojileri kullanmaktadır.
Birden fazla borsa: İşlem bitiniz Bitfinex ve Poloniex gibi tüm büyük borsalara bağlandıktan sonra, birden fazla borsa erişiminiz oldukça basit hale gelir.
Çalışma
Tüm Gimmer platformu kriptokraside yoğunlaşan ticaret uygulaması etrafında işlev görür. Bu, kullanıcı için bir çok yarar getiriyor. Merkezi olmayan uygulama, ticaret amacı için gerekli stratejilerin oluşturulmasına yardımcı olur. Bütün bunlar basit ve kullanıcı dostu bir mod kullanılarak gösterilecektir.
Birden fazla döviz ticaretinin platformdaki devam eden ticaret işlemini desteklediği biliniyor. Bu, trader’lara otomatik olarak işlem sürecini başlatmak için kendi botlarına kendi para birimlerinin birden çok çiftini kullanma fırsatı sağlayacaktır.
Kiralayan botlar, Gimmer ile kullanışlıdır ve bot mağazalardan da yararlanılabilir. Bu, kullanıcılara en heyecan verici ticaret stratejilerine göz atma ayrıcalığını verir.
Bot kiralamaya ek olarak, Gimmer platformu kripto ticaretiyle ilgili bir takım ilave hizmetler de sağlıyor. Bunlardan biri, Kripto-Arbitraj adı verilen bir başka ilginç ticaret stratejisinin uygulanması. Kripto-Tahkim, kripto para birimlerini farklı borsalarda eş zamanlı olarak satın alma ve satma üzerine kurulu bir strateji olup fiyat farkından kâr sağlar. Arbitraj botları sürekli olarak çeşitli şifreleme piyasalarını izlemekte ve anlaşma yapmak için en uygun yer ve zamanı seçebilmektedir. Ayrıca, platformlar, kullanıcılarının şu anda mevcut olan en iyi kredi koşullarını bulmak için algoritmalarını kullanarak yatırımcılara kriptokrasi ödünç vermelerine izin veriyor. Daha deneyimli tüccarlar platformda diğer kullanıcılara stratejilerini ödeyerek para kazanabilirler. Bu durumda, bot kiralayan kullanıcı, strateji sahibine giderek ek bir ücret ödüyor. Strateji, kiralayan kişi için gizli kalır ve bu strateji ücretsiz olarak kopyalama ve kullanma girişimleri engellenir.
Gimmer platformundaki tüm işlemler ve işlemler, platforma özgü GMR Simgeleri kullanılarak yapılır. GMR Simgeleri, kriptokrasi değiş tokuşlarında ticarete konu olan Ethereum tabanlı bir ERC20 kriptokrasi satıcısıdır. Platform, kullanıcının parasıyla yapılan işlemler için yüksek güvenlik seviyesi sağlar. Operasyonları yürütmek için Gimmer, kullanıcının cüzdanına bağlanır. Bu şekilde kullanıcıların kripto para birimlerini doğrudan tutmaz.
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=990832
0

Publication author

offline 1 year

SHULAKOVA

85
Comments: 0Publics: 133Registration: 12-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation