ICO Jednotky sítě – decentralizovaný pro více hráčů

Síťové 
jednotky Síťové jednotky jsou způsob, jak decentralizovat hry pro více hráčů a poskytnout vývojářům snadný způsob, jak integrovat funkce pro více hráčů. Blokovku Ethereum a jeho inteligentní kontraktní funkci budeme používat k vytvoření platformy, která umožní vlastníkům hardwaru (poskytovatelům služeb) sdílet nepoužívanou šířku pásma CPU a zdroje s vývojáři, kteří by tradičně vyžadovali, aby jejich vlastní servery zvládly svou funkcionalitu multiplayer a vyhrajte žetony Hráči mohou z platformy extrahovat žetony připojením peněženky k herním účtům, aby se stali aktivními klienty. Síťové jednotky mají proto jedinečný důlní proces se dvěma velmi odlišnými, ale zajímavými způsoby extrakce tokenů. 

Proč hry pro více hráčů? 
Hry s aspekty pro více hráčů umožňují hráčům zabírat déle. Střelci v reálném čase v první řadě mají módy pro jednoho hráče a pro více hráčů a přidání režimů pro více hráčů může zvýšit průměrný počet hodin hraní faktoru 7.

Problémy 

ztrátou počítačových prostředků 
Velká část osobních počítačů a výpočetní výkon a šířka pásma pronajatých serverů nejsou plně využity. Serverové plány, které nejsou přesně adekvátní, které vás nutí předplatit plán vyšší než je nutné, nebo průměrný vlastník počítače, který jej používá k procházení webu, psaní dokumentů a příležitostné hry s cukrovinkami jsou konkrétními příklady tohle 
Funkce pro více hráčů může být obtížné a nákladné k integraci. 
Psaní vlastního síťového kódu může být komplikované a časově náročné. Správa vlastních serverů může být stejně složitá a drahá.Jako herní vývojáři chápeme, že čím déle budete muset pracovat na kreativním aspektu hry, tím lépe. 
Povzbuzování hráčů může být složité 
Bez řádného podnětu se mohou hráči rychle nudit z potenciálně skvělé hry. Integrace multiplayeru pomůže, ale další úroveň pobídky, obzvláště pokud jde o generování příjmů, by mohlo být mnohem více. Bohužel by to mohlo být velmi drahé, protože vývojáři by ho museli financovat. 
Není to férový boj 
. Hráči očekávají dobrý pár a dobrou výzvu. Bohužel většina z nich nerozumí.Podvádění či přerušení spárování mechanik ruší celé komunity hazardních her. Hráči jsou demotivovaní, zastavují výdaje na obsah a ztrácejí veškerý ekonomický potenciál hry. 
Masivní hry vyžadují masivní infrastrukturu. 
Infrastruktura omezená v zahájení hry může proměnit dobrou hru do selhání. Síťová latence nebo prostoje, které zabíjejí herní zážitek a optimalizují efektivitu zdrojů, činí vývoj her stále více dražší. Výsledná ztráta objemu prodeje a poškození reputace jsou významné. V roce 2014 Xmas DDOS útok na Sony je zvláště neslavným příkladem toho. 

Naše řešení
Všechny výše uvedené problémy mohou být vyřešeny nebo výrazně vylepšeny platformou Síťových jednotek. 

Odevzdání odpadků do pokladu 
Existuje spousta zpracovatelského výkonu a nepoužívané šířky pásma. Síťové jednotky mají v úmyslu využít to v decentralizované infrastruktuře řízené blokádou, používanou pro hry pro více hráčů, které jsou výhodné a spolehlivé. 
Funkce pro více hráčů může být snadnější a levnější k integraci 
S našimi vývojáři s jednoduchou integrací Unity Asset se můžete uvolnit z nutnosti psát komplikovaný síťový kód a infrastrukturu, která ho řídí. Bude k dispozici v Unity Asset Store, což je velmi populární trh třetích stran pro Unity Engine.
Hráči mohou vybírat žetony během hraní 
Síťové jednotky jsou jedinečné v tom, že jejich proces ověřování odměňuje hráče, kteří připojují své peněženky k herním účtům s žetony, protože pomáhají ověřit poskytovatele služeb. To nejen pomáhá zlepšit počet aktivních uživatelů, ale může také zvýšit počet nových hráčů do hry, kteří hledají nové způsoby extrahování tokenů a mají spoustu legrace v procesu. 
Systém reputace 
Rámec síťových jednotek bude mít integrovaný multiplatformní reputační systém.Tímto způsobem, když jste spolupracovníkem ve hře, budete pravděpodobně spojováni se spolupracovníky ve všech hrách, které hrajete v NU infrastruktuře. 
Síťové jednotky jsou decentralizované 
Protože platforma NU je decentralizovaná, můžeme nabídnout flexibilnější řešení podporované automatickým překonáním selhání v případě katastrofy nebo úmyslné nedbalosti. To zajišťuje, aby hráči hladce přecházeli k novému poskytovateli tak, aby jejich hry mohly pokračovat bez přerušení.

Technické vlastnosti 
Masternodes / poskytovatelé služeb Masternodes 
budou muset poskytnout sázku a spustit hostitelskou aplikaci. Tato hostitelská aplikace bude zpracovávat požadavky založené na našem multiplayerovém rámci. Masternodes mohou fungovat jako relé pro ostatní hostitele hlavních uzlů a převzít kontrolu jako nového hostitele v případě selhání. Masternodes bude rovněž zodpovědný za kontrolu partnerů. Klienti (hráči s propojenými portfoliem) také ověří, zda ve skutečnosti poskytují své prostředky. 

Aktivní hráči / klienti Aktivní 
klienti jsou hráči, kteří spojují své peněženky se svou hrou, která využívá rámec NU pro více hráčů.To jim umožňuje účastnit se našeho ověřovacího procesu, který běží na pozadí. To nejen pomáhá infrastruktuře být solidnější a spolehlivější, ale aktivní klienti mohou získat žetony, aby se mohli účastnit tohoto procesu. 

Důkaz o doručení 

Ověření 
poskytovatele služby / master Ověření online je požadováno z uzlu náhodným počtem ověřovacích uzlů, které vyzkouší menší síťovou funkci aplikací poskytovatele služeb nainstalovaného v uzlu. Nedostatek korespondence nebo čekací doba má za následek ověřovací uzel nebo uzly, které si stěžují na základě naší inteligentní smlouvy. To aktivuje aplikace poskytovatele služeb.
Není ovlivněna pouze reputace, ale může být ovlivněna účast uzlů (tokenů NU). V případě, že výsledek ověření je záporná (kde výsledek není stejný jako většina) uzel, který bude uložena pokuta za jejich účast a pověst. Je-li výsledek pozitivní (většina uzly ověřeno se stejným výsledkem) uzel bude udělena pověst a v některých případech, žetonů OSN. 

Sečíst 
ověření se provádí nahodile mezi uzly nebo na vyžádání 
více uzlů jsou zapojeni do procesu ověřování 
pověsti může být ovlivněna ověřovatelem a žadatele o ověření
Reputace je pozitivně ovlivněna trváním bez stížností (pozitivní) a negativně se stížnostmi (negativní). 
Čekací časy, nepoctivost a špatné uzly se počítá za negativní pověst. 
Aktivní ověření klienta Aktivními 
klienty jsou hráči, kteří spojují své peněženky s herními účty. To se provádí prostřednictvím naší rady místo samotné hry, aby se předešlo možným problémům s herními trhy. Hra poskytne jedinečný kód, který uživatel může poslat do naší inteligentní smlouvy, aby získal odměny za hraní. V pozadí zákazník přidá další ověřovací vrstvu, která funguje velmi podobně jako výše popsaná ověření peer. 

s infrastrukturou
Přísná politika ověřování 
Zlepšená spolehlivost 
Host aplikace 
Hry vývojáři 
Integrace uživatelů

Podrobnosti prodejní tokeny 
Předprodej začíná: 23. prosince 2017 
Předprodej Vyprší: 21. ledna 2018 

NÁZEV: NetworkUnits 
SYMBOL: NU 
CENA známka: 1 ETH = 500 NU 
TOKENU SUPPORT: ERR20 
SUPPLY TOTAL na prodej: 15817083 NU 
Pevný kryt: 16,666 ETH 
Minimální limit: 3333 ETH

Ann Téma: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2313083 
Website: https://networkunits.io 
Whitepaper: https://networkunits.io/dl/network-units-whitepaper-latest-3.pdf 
Twitter: https://twitter.com/network_units 
Telegram: https://t.me/networkunits 
Medium: https://medium.com/@networkunits 
Reddit: https://www.reddit.com/r/networkunits/

0

Publication author

offline 1 year

Rindama1729

0
Comments: 0Publics: 10Registration: 01-06-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation