BTCx – En hızlı bitcoin

1.PNG

Bitcoin hergün daha çok duyuluyor ve ilgi çekiyor. Buna bağlı olarak da katılımcı sayısı yükseliyor. Bu yüksek ilgi nedeniyle bitcoin işlem sayısı arttı ve blockchain sistemi kilitleniyor. Bir bitcoin göndermek saatleri buluyor. Son zamanlarda bunu aşmak için yapılan Segwit ve forklar da buna çözüm olamadı. Bitcoinin yeni çözümler üretmesi gerekiyor. İşte bunun için en mantıklı çözüm BTCx gibi görünüyor. Bu yazımda BTCx ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım. Bu yazı kısa bilgiler verecek ama daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler web sitesini (https://btcxproject.com) ziyaret edebilir.

Bitcoine üstünlükleri

BTCx ile Bitcoin’e göre kıyasladığımızda önemli üstünlükleri göze çarpmaktadır. Bunun en başta özelliği bitcoinin tasarlandığı küme tabanlı dilden çok daha kullanışlı Turing Uygulama Diliyle yazılmış olmasıdır. Bu BTCx’e çok önemli artı özellikler katmaktadır. BTCx Bitcoin’e göre 40 misli daha hızlıdır. Bunun nedeni ise blok aralığının 14 saniye olmasıdır. Bitcoinde bu süre 10 dakikadır. Bu blok süreleri nedeniyle günlük hayatta kullanıma izin vermektedir. Saniye başına 25 Tx yapabilen bu sistemde Tx ücreti =0.2 dolara kadar düşmektedir. Bu nedenle ileride heryerde kullanım imkanı sunmaktadır. Alışveriş yaparken BTCx’i rahatlıkla kullanabileceğiz. Bitcoin gibi uzun süre onay süreleri bu coin’de bulunmamaktadır.

BTCx güvenlik açısından da Bitcoine nazaran üstündür. Ethash algoritması kullanmasından kaynaklanan bu üstünlük BTCx için ayrı bir farklılık yaratmaktadır. BTCx’te herkes akıllı sözleşmeler oluşturabilirler ve bunu çok daha ucuza mal edebilirler.

Bu projenin ICO’sı 11 Aralıkta başlayacak. Ico sonrası etherdelta ve HitBTC’de işlem görmesi bekleniyor. Bunun dışında daha büyük borsalarda da listelenme planları da mevcuttur. Bu da projenin ne denli büyük hedefleri olduğunu göstermektedir. 2018’in ilk çeyreğinde online alışveriş yapan bazı sitelerde kullanıma açılacaktır. Bu plan doğrultusunda gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Yeni ortaklar ile anlaşma yapan BTCx kurucuları bununla ilgili açıklamalarda bulunacaktır. 2018’in ikinci yarısında bazı sistemlerle entegre olma çalışmaları tamamlanması beklenmektedir. Bu sayede BTCx’in kullanım alanı genişleyecektir.

2.PNG

Token Bilgisi

Token Adı : BTCx

Ondalık: 8

Sembol: BTCx

Toplam arz: 21.000.000

Sözleşme Adresi: 0x5A82De3515fC4A4Db9BA9E869F269A1e85300092

Sonuç olarak geleceği olan bu projeye sizinde yatırım yapmanızı ve bu önemli projeye ortak olmanızı öneriyoruz.

3.png

Faydalı Linkler:

Website: https://btcxproject.com

Whitepaper: https://btcxproject.com/whitepaper/whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2460832

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2097242

0

Publication author

offline 1 year

Halilintar1728

0
Comments: 0Publics: 3Registration: 15-06-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation