CRYPTOCURRENCY SOLUTION BITEX BLOCKCHAIN ​​HAKKINDA

Blockchain teknolojisi işe yarıyor ve modern bankacılık için tahmin beklentileri açısından tam olarak. Bu Bitex kripto para karşılığı çözümünün afyonudur. Bitex, merkezi olmayan bir bankanın değeri sırasına göre açık, duyarlı ve güvenilir finansal hizmetler sunan bir şirkettir. Bu, bankacılar arasındaki kültürel bağlantıların ve toplumun sistemin bir parçasını oluşturmanın önemli bir noktadır. Bitex, bir blockchain bankasının gerçekliğine dair net bir fikir fikrinin bir türevidir. Bu onun yaratılışının amacıdır. 
CRYPTOCURRENCY ÇÖZÜMÜ HAKKINDA BITEX BLOCKCHAIN 
Bitrex bir niş ve bir bağlantı merkezi noktası oluşturur. Küresel finans topluluğunu etkin bir şekilde destekleyen bir topluluktur. Kripto bankacılığı için bankacılık operasyonları (https://ico.bitex.global ) ile operasyonel ve hiper-yerel kalkınma yoluyla  Genel kamuoyu güvenli bir sistem oluşturulması ve hızlı ideolojik inşaatın açık bir dengesinin oluşturulması ve Blockchain’in teşvik edilmesidir – Bu oldukça temsili bankacılık Bitex operasyonlarının etkinliği, etkinliği ve üretken doğası bir blok bloğu içerir. Kültürlerin farklı olduğu ve bu bir tercih olduğu doğrudur. Bu aynı zamanda Toplumun farklı şekilde tasarladığı finansal işlemlerin seçimidir.
Bitex’in gelişimi bu uçurumu kapatacak ve bankalar için dinamik olarak uyumlu bağlantılar oluşturacak, ancak blok zincirinin benimsenmesi mekanizmalarına ve sistemlerine güvenecek. Böylelikle Bitex, tüm bankacılık işlemlerini kullanacak ve genel olarak toplumun tercihlerini daha şeffaf, ölçülebilir ve bütüncül ve sürdürülebilir bir merkezileştirilmiş bir yapıyla göz önünde bulundurarak stratejik varlığını yaratacaktır. Ayrıca, Bitex, çoğu zaman kripto para birimi çerçevesinin etkili bir şekilde uygulanmasıyla ödeme işlemleri, ticaret, sıvılaştırma, mevduat ve krediler için gerekli tüm bankacılık hizmetlerini sağlayacaktır. Bitex, tüm tasarımları ve bankacılık düğümlerinde benzersizdir.
SIMPLIKITY BITEX TOKEN (XBX). 
Bitex platformu, yaptığı tüm faaliyetler için blockchain pazarında bir XBX jetonu ile çalışır. Bu nedenle, Bitex XBX jetonu, Bitex ATM, BitexPay sisteminin Bitex bankamatik kartı vb. Kullanılarak Bitex platformundaki tüm işlemleri gerektirir. Bu işlem, tam ödeme süreci ve XBX jetonu ile teyit gerektirir. Bitex yerel bayi tedarikini artırıyor. XBX belirtecinin özelleştirilebilirliğine göre korur ve akar. Aynı zamanda kullanıcılar için sınırsız çalışma fonksiyonlarını kolaylaştırır. Ayrıca Bitex XBX, tüm işlemler için bir klasik ve madeni para olarak bağımsızlık olarak bankacılık işlemlerinin bir diğerinde yapılması gerekmektedir.
DAĞITIM BITEX TOKEN
Bitex satış mekaniği, ICO öncesi satışlar için% 70 (% 70), ayrılmış refinansman işlemleri için% 15, Bitex kurucuları ve Ekipleri için% 9, Bitex danışmanları için% 3,% 1,5 ve% 1,5’lik hediyeler kampanyaya Bitex% 70 ön satış jetonu 300.000.000 XBX seviyesinde.
PLATFORM
TOKEN DETAYLARI
  • XBX Blockchain kripto çerçevesindeki resmi Bitex jeton simgesidir. Buna 300.000.000 XBX jetonu olan Bitex Coin denir.
  • Softcap Bitex (=) 1XBX’e eşit olan 0,5 dolarlık bir ICO token fiyatına sahip 1.000.000 XBX’dir.
  • Satış jetonunun da 1XBX için 0.7-0.10 değeri vardır. Bu nedenle, genel olarak, ETH, BTC üzerinden yapılan tüm satın alımlar ve bu para birimi (CHF, EUR, USD, GBP, DKK ve SGD), ekip tarafından açıklanan şekilde gerçekleşir. 
YOLCULUK VE PROGRAMLAR BİTEX ŞİDDET ÇÖZÜMLERİ. 
Bitex’in Zaman Çizelgesi, Şekil 1’deki teknik çerçeveyi ve Şekil 2’de başlatılan ülkeyi tanımlar.  Bitex’ten 
ROAD map.jpg 
Teknik Yol Haritasını toplayın  (Şekil 1_Bildnachweis;  https://ico.bitex.global/#roadmap  )
yazar: Edward Part
0x9fB7024d284CfC20d8581CB2578060F35Ca41Ab8
0

Publication author

offline 1 year

Edard Part

0
Comments: 0Publics: 1Registration: 07-07-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation