Що таке EQUI ?

EQUI — це нова інвестиційна платформа з криптовалютой, призначена для відкриття цього закритого магазину. Платформа надасть інвесторам доступ до перевірених високотехнологічним технологічним компаніям на ранній стадії і дозволить компаніям отримувати доступ до життєво важливих засобів. Крім того, криптовалютность забезпечує механізм, який робить участь у венчурному капіталі доступним для значно ширшої частини спільноти інвесторів.

Тепер у непрофесійних професіоналів є шанс підтримати таку гарячу інвестиційну можливість поряд з іншими фондами. Це унікальний шанс опинитися на першому рівні в новому потужному інвестиційному русі.

Грунтуючись на блок-схемі Ethereum, учасникам пропонується використовувати EQUItokens для придбання частки в проектах. Кожен проект оцінюється за його індивідуальних переваг, а ті, які забезпечують фінансування з EQUI, будуть охоплювати конкретні атрибути. Основну увагу буде приділено раннім стадіям, коли бізнес пропонує значну ринкову можливість.

Значення токена підкріплюється ефективністю базового інвестиційного портфеля. Це забезпечує надійну і стабільну основу для ринкової вартості і диференціацію EQUItokens від багатьох інших криптоконверсий. Це являє собою міру реальної корисності, оскільки вона безпосередньо залежить від якості базових інвестиційних проектів.
EQUI — це ігровий чейнджер в криптопространстве, де проекти традиційно оцінюються на основі галасу, а не значень активів.

Компанії на платформі були обрані вручну командою відомих венчурних капіталістів. Ці компанії отримують вигоду від керівництва досвідченої команди, у тому числі двох з найбільш успішних ділових людей у Великобританії.

Надаючи портал для підтримки новаторів завтрашнього дня, EQUIбуде представляти цілий ряд різноманітних підприємців та інвестицій, яким потрібні ворота для фінансування та впливу. Ми будемо просувати суміш бізнес-секторів з природним упором на технологію, будь то електронна торгівля, fintech, дані, SaaS або біотехнологія.

В якості платформи на основі блокчин ми особливо зацікавлені в тому, щоб допомогти іншим інновацій blockchain рости завдяки підтримці зростаючих нових додатків.

EQUI буде виступати в ролі новаторів і підтримувати їх, надаючи великі знання і підтримку в бізнесі, дозволяючи захоплюючим підприємствам повністю реалізувати свій потенціал.

Великі підприємці можуть створювати прекрасні компанії, коли вони мають доступ до правильного впливу, керівництву та фінансування. Я дуже радий можливості EQUI, так як разом ми можемо внести реальні зміни і демократизувати доступ до венчурним інвестиціям.

Що таке венчурний капітал ?

Венчурний капітал — це форма фінансування, що надається окремими особами, фірмами або установами невеликим, раннім етапам, що розвиваються компаніям, які, як вважається, володіють високим потенціалом зростання, але не мають доступу до ринків акцій. Такі інвестиції, як правило, класифікуються як небезпечні, так як вони неліквідні, але здатні забезпечити вражаючу віддачу при інвестуванні в правильне підприємство. Існують різні етапи венчурного інвестування:

У межах простору венчурного капіталу дві найбільш типово використовуються структури — це капітал і конвертований борг. Капітал випускає звичайні акції або привілейовані акції.

Після того, як інвестовано капітал належить прямо, поки не станеться якась подія продажу або ліквідності компанії. На відміну від боргу, справедливість не вимагає погашення, а інвестується в обмін на процентну частку в компанії.
Конвертований борг — це механізм кредитування, який технічно реалізує дату погашення і може вимагати погашення в певний момент у майбутньому. Тим не менш, звичайна практика для складних боргових інвесторів у венчурному капіталі ставитися до їх інвестиціям, близьким до пайової участі, і готова в якийсь момент в майбутньому конвертувати свою боргову позицію в акціонерний капітал компанії.

Інвестиційні стратегії та повернення

Завдяки унікальній структурі винагороди кожен власник EQUItokenотримає вигоду від прибутку, отриманого від реалізованих проектів, забезпечуючи, щоб всі інтереси залишалися узгодженими протягом усього життя проекту. EQUI прагне винагородити учасників, які поділяють наше бачення, пропонуючи покращену структуру стимулів для тих, хто інвестує свої EQUItokens в базові інвестиційні проекти, представлені на платформі EQUI.

Інвестори, які надають EQUItokens можливості на платформі EQUI, отримають 70%прибутку.
Немає обмежень на кількість проектів, які були обрані для інвестицій.
В якості додаткової нагороди Інвестори отримають додатковий розподіл EQUItokensчерез систему лояльності EQUIcredits, яка розраховується як 5% від кількості інвестиційEQUItokens.

Власники, які купують EQUItokens та утримують їх на платформіEQUI без участі, отримають 5%прибутку від портфеля реалізованих інвестицій. Це надання токенів проводиться протягом 3 місяців до поширення.

Трейдери, які купують EQUItokens і купують і продають їх на сторонніх біржах, отримують поліпшення в ціні на токени.

Схема стратегії

75% всього прибутку повертаються Інвесторам і Власникам. Решта 25% відправляються в інвестиційну групу EQUI в якості винагороди за виконання.

Ця структура була розроблена для забезпечення того, щоб інтереси всіх сторін були узгоджені в будь-який час, забезпечуючи максимальну цінність для всіх зацікавлених сторін.

Дорожня карта

PRESALE буде проходити з 1 березня по 8 березня.
Для участі в цьому заході потрібно мінімум $ 100 000 інвестицій з 25-відсотковим бонусним стимулом.
Громадський ICO буде працювати з 8 березня до кінця місяця. Проект матиме 250 мільйонів токенів в поставках, з яких 65 відсотків випущених для продажу інвесторам, кожен маркер вартістю 50 центів США.

Розподіл токенів

Порівняння потенційних вигод

ІНВЕСТОР

  • Значення вартості Token збільшується
  • Інвестиції в проект
  • Прямий повернення проекту
  • EQUIcredit Rewards
  • Інвестори, які надають EQUItokens можливостям на платформі EQUI, отримають 70% отриманої прибутку.

Кількість проектів, які були вибрані для інвестування, не обмежується.

В якості додаткової винагороди Інвестори отримають додаткове розміщення EQUitokens через систему лояльності EQUI-кредитів, яка розраховується як 5% від кількості інвестованих EQUitokens.

Барроуман і Моне (засновник і співзасновник) співпрацювали раніше. Вони почали будівництво житлової і комерційної нерухомості в Дубаї минулого року на суму 250 мільйонів фунтів стерлінгів (350 мільйонів доларів), з житловими будинками, які можна купити в биткойне.

Всю конкретну інформацію ви можете дізнатися з офіційних джерел:

Website: https://www.equi.capital/
WhitePaper:
https://www.equi.capital/whitepaper/EQUI_Whitepaper_050218.pdf
ANNthread: 
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2888110.new#new
Twitter: 
https://www.twitter.com/equi_capital
Facebook: 
https://www.facebook.com/equi.capital
Телеграмма: 
https://t.me/equicapital
Reddit: 
https://www.reddit.com/r/EQUIcapital/

Автор: competentgirl
My BitcoinTalk: 
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=989135
My wallet: 0x3a23840a25b6D99431B4944AE4dE02DBfa3e36Aa

0

Publication author

offline 1 year

competentgirl

45
Comments: 0Publics: 37Registration: 15-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation