Geleceğin Bankacılığı İle Tanışın — ORBİS

Geleneksel bankacılık ve finansal siteme dair tüm bildiklerinizi unutun. Para göndermek için banka kuyruklarında beklediğiniz, kredi kartı ile alış veriş yaparken güvenlik endişeleri yaşadığınız, karmaşık prosedürler arasında boğulduğunuz dönemleri unutun.

Orbis Projesi Blockchain zinciri üzerinde kurduğu bankacılık sistemi ile geleneksel yöntemde yaşanan tüm sorunları aşma sözü veriyor. Dilerseniz projenin ayrıntılarına bakalım.

ORBIS, kendini tanımlarken, kullanıcılara sunduğu kolaylıkları ön planda tutuyor. Buna göre finansal işlem yapan müşteriler, herhangi bir bekleme süresi yaşamadan para ve coin alış verişi yapabilecekler. Üstelik bunu tamamen ücretsiz yapacaklar. Yalnızca alış veriş değil aynı zamanda transfer ve yatırım işlemleri de benzersiz hızlı ve kolay şekilde olacak. Üstelik tüm bunları herhangi bir merkeze bağlı olmayan Blockchain sistemiz üzerinden yürütecek.

Orbis kullanıcılarına sunacağı mobil uygulama, masa üstü yazılımı, banka kartı ve hatta fiziksel şubeler sunacak. Arka planda işlemlerin sorunsuz yürümesini sağlayan müthiş bir çözüm ekibi olacak. Tüm bunlar Orbis sisteminde kullanılacak olan Token üzerinden çalışacak. Bu ekip, tüm bankacılık ve sanal para problemlerini çözüyor, ilk fiyat istikrarlı kripto para birimi olan ORBS – yardımcı parayı geliştiriyor. Dünya çapındaki transferler, ödemeler ve tasarruflar için kullanılan Orbis programı jetonu, Orbis Solutions şirket hisseleri tarafından desteklenen Orbis güvenlik jetonu ile cüzdanınıza doğrudan bağlanır.

ORBS Token, kullanıcılarına fiyat istikrarı olan ve uzun vadede istikrarlı biçimde değerlenecek bir jeton sunuyor. Bu vaat, müşterileri ani fiyat hareketleri karşısında zarar etmekten koruyor. Sitemin getirdiği teknoloji ile geleneksel sitemde hayal gibi görünen şeyler gerçek olacak ve saniyede 1.000.000’den fazla işlem yapabilen, eskisinden çok daha güvenli bir hizmet sunulacak.

Geleneksel yatırım ve ticaret sistemi, tüm erişimi kontrol eden, şeffaf olmayan bir şekilde faaliyet gösteren bankalar tarafından yürütülmekteydi. İşte bu durum neticesinde ihtiyaç oluştu ve sanal paralar doğdu. İnsanların sanal paralara bu kadar ilgi göstermesinin arkasında da eski sitemin yaşattığı bu olumsuzluklar vardır.

Sistemin bize sunduğu kolaylıkları kısaca özetleyecek olursak;

ü  Orbis programı madeni parası (ORBS), Orbis müşterilerinin ödemelerini yapma, varlıklarını kaydetme ve herhangi bir ücret ödemeden transfer etmeyi amaçlayan istikrarlı bir para birimidir.

ü  OrbisSolutions şirket hisseleri tarafından desteklenen Orbis güvenlik bonosu (ORBSi), halka açık ve diğer kripto para birimlerine karşı işlem yapmak için cryptocurrency borsalarına bırakılacak.

ü  Tüm kullanıcılar kripto paralarını veya fiat para birimlerini doğrudan Orbis sikkelerinde (ORBS veya ORBSi) değiştirebilirler. Ardından, tüm varlıklarını bir Orbis kartı, akıllı telefon uygulaması veya masaüstü yazılımı aracılığıyla tek bir arayüz üzerinden yönetebilecekler. Gelecekte, Orbis self servis şubeleri de başka bir şahsi seçenek sunacak.

ü  Tüm Orbis kullanıcılarının AI destekli sohbet robotları biçiminde 7/24 sanal destek alacaklar.

Orbis Transfer, Finansın Geleceği

Finansal işlemlerin dünyasını basitleştirmek, başlangıçtan itibaren ORBIS’in hedefi olmuştur. Yatırım, pazarlama, satın alma ve günlük işlemlerin herkes için bir olasılık haline getirilmesinin yanı sıra, süreçte yer alanların işlerini kolaylaştırmak, tümüyle merkezi olmayan bir blok zinciri ağında mümkündür ve Orbis bunu görev edinmiştir.

ICO

1 Mayıs – 29 Ekim

1 Mayıs 2018 (09:00 GMT)

Paralar bugüne kadar satıldı

4051326.5 ORBIS

Son

29 Eki 2018 (11:00 GMT)

Para döviz kuru

1 ORBIS = 0,5 EUR

Kabul edilen para birimleri

ETH, BTC, EUR, USD

ICO Minimal Sermaye

500.000 Euro

 

Daha iyi bir yaşam kalitesini desteklemek için herkesi bu erken aşamaya katılmaya davet ediyoruz. Konu hakkında detaylı araştırma yapmak için projenin websitesini ve sısyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Site: https://orbistransfer.com/

Kayıt: https://orbistransfer.com/auth/register

Twitter: https://twitter.com/OrbisToken

WhitePaper: https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf

BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3844192.0

Yazan: Kadiryav

Eth: 0xe5fb755a055b328392aeee9b715293422c45209d

BTT Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1957848

0

Publication author

offline 1 year

orhanmed

0
Comments: 0Publics: 5Registration: 06-06-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation