FREELANCER OLARAK ÇALIŞANLAR İÇİN DAHA İYİ ÇALIŞMA KOŞULLARI VE ÜCRET İÇİN CRYPTO LANCERS PLATFORMU İLE TANIŞIN

Screenshot_4.png
Dünyamızdaki teknolojik gelişmelerin paralelinde her alanda ve sektörde inanılmaz değişikler yaşanmaktadır. Her yeni güne bir başka teknolojik yenilik, gelişme ve buluş ile uyandığımız bu küreselleşen dünyamızda iş dünyasında da devrimsel yenilikler yaşanmaktadır. Özellikle insanların yerine robotlar ve akıllı makinalar istihdam edilirken, artık iş yerine bağlı masa başında çalışma da artık geleneksel hale gelmektedir. İnsanlar artık internet ve sağladığı milyonlarca avantajları sayesinde iş yerine bağlı olmadan dünyanın bir ucundan başka bir ucundaki şirket için çalışabilmekte ve çoğu zaman normal çalışanlardan daha fazla ücret alabilmektedir. Bu da gelişen, değişen ve küreselleşen iş dünyasının bir gerekliliği olarak karşımıza çıkmaktadır.
Aslına bakılırsa herkesin serbest çalışan olmak için birçok nedeni bulunmaktadır. Serbest çalışanların avantajlarından biri de herhangi bir yere resmi bir bağlılığa sahip değildirler. Sözleşmeleri proje sona erdiğinde bitecektir. Bu genellikle bir şirkette çalışanların işe alım politikalarından farklıdır. Serbest çalışanların bu yaptıkları işleri yan gelir kaynağı olarak da görmesi mümkündür. Dolayısıyla, bir şirketin bir uygulayıcısı veya çalışanı aynı anda freelancer olarak da çalışabilmektedir ve bu da bir kurala tabi değildir.
Screenshot_12.png
Serbest çalışanlarla şirketleri bir araya getirmek amacıyla oluşturulan platform tabanlı uygulamalar vardır. Dünyadaki tüm serbest çalışan bu platformlardan elde edilen şirket gelirleri yaklaşık 1 trilyon dolara ulaşmaktadır. Sadece ABD de 40 Milyon kişi freelancer olarak çalışmaktadır. Her geçen gün de serbest çalışma sistemi artmakta ve tercih edilmektedir. Ek olarak ABD’de, 2016’da alınan hasılat 715 milyar doları aşmıştır. Bu da bu alandaki iş hacminin büyüklüğünü göstermektedir. Serbest çalışanların sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Farklı ülkelerdeki ve şehirlerdeki serbest çalışanların sayısındaki artış, çeşitli o yerlerdeki çeşitli faktörlere bağlıdır. Serbest çalışma alanları insanların çoğu tarafından hala yüksek talep görmektedir. Bu tür çalışma alanı belirli bir sınıra bağlı değildir ve kişilerin ilgi alanlarına ve uzmanlıklarına göre değişmektedir.
Screenshot_11.png
Her yıl artan freelancer sayısı, geliştiricilerin, girişimciler ve serbest çalışanlar arasında bir tampon olabilecek bir platform yaratmaya çalışmasına neden olmaktadır. Önceleri sadece küçük çocuğuna bakmak zorunda olan ev kadınları için çok cazip olan bu sistem artık herkes için çok popüler hale gelmiştir. Yapılan araştırmalar bütün dünyada çok talep gören freelancer çalışma sisteminin 2020 yılına kadar serbest çalışanların sayısının şu anda toplam serbest çalışan sayısına nispeten % 50 oranında artacağı tahmin edilmektedir.
Screenshot_2.png
Fakat bu sistemde serbest çalışanların en çok şikâyet ettikleri problemlerin başında ödemeler, maaş vb. konularında karşılan zorluklar gelmektedir. Freelancer olarak çalışanlar emeklerinin karşılıklarını bazen geç almakta bazen de ya alamamakta ya da banka vb. gibi güvenli bir şekilde almakta zorlanmaktadır. Kayıt dışı olarak vergi vb. vermek istemeyen işverenler ya da aracılar ücretleri hem nakit vermekte hem de alacakları ücretten çoğu zaman da komisyon kesilebilmektedir. Bu süreçte sigorta da yapılmamakta ve çalışan özlük haklarından mahrum kalmaktadır.
Çoğu zaman da işveren ya yapılan işin kalitesi ya da gecikmesinden dolayı ödeme yapmak istemeyebilmektedir. Ancak burada hem işveren hem de çalışan tarafın çıkarlarını korumak için ortaya çıkan ve problemleri çok iyi analiz eden Crypto Lancers platformu serbest çalışanlar ve işverenler arasındaki maaş ve ödeme gibi problemlere çözüm olmak için ortaya çıkmıştır.
Screenshot_7.png
Crypto Lancers platformu yeni nesil teknoloji olan blok zincirini kullanarak geleneksel ödeme yöntemleri yerine merkezi olmayan bir ödeme sistemi geliştirmiştir. Ayrıca gereksiz ve yüksek komisyonlar yerine %2’den daha az komisyonlar ile bu işlemlerin yapılabilmesine fırsat sunacaktır. Bu platform bu endüstrideki sahtecilik içeren kötü uygulamalarında önüne geçecek ve güvenilir bir yapı oluşturacaktır. Ek olarak platform kapsamında çok profesyonel e-posta adresleri, bulut blok zincir sunucu hizmetleri, güvenlik sertifikaları ve satış sonrası gibi çok farklı hizmetlerde yer alacaktır. Serbest çalışanlar ise kapsamlı bir çalışma ağı ve aylık olarak ücret ödeme alma fırsatı bulacak bu süreçlerde ise akıllı kontratlar kullanılacaktır. CryptoLancers yaklaşımı ile ödeme alma hızlanacak ve kolaylaşacaktır. CryptoLancers, müşterinin hedeflerine ve sorunlarına en iyi hizmeti sunarak en az masraf ve mümkün olan en iyi zamanlamayı sunacaktır.
Screenshot_3.png
Son olarak, CryptoLancers yaklaşımı tamamen dağıtılmış bir ağ ve çok güvenli bir ödeme yöntemi kullanarak tek bir platformda çeşitli hizmetler sunacaktır.
CryptoLancers ICO ve Token Bilgileri
CryptoLancers, lansman ve dağıtım sırasında tokenları mümkün olduğunca geniş bir şekilde dağıtılacaktır. Bu platfomun tokenı olan CLT ayrıca hem bu platformdaki iş ve işlemlerin yapılması için gerekli olacak hem de bu platformun gelişip büyümesi için gerekli bir katalizatör olacaktır.
Screenshot_9.png
• Token Simgesi: CLT
• Platformu: Ethereum
• Tipi: ERC20
• Satılacak token miktarı: 100.000.000 (5.%) 5.000.000
• ICO Fiyatı: 0,498 USD Doları
• Asgari satın alma tutarı: 0,5 ETH
• Soft Cap: 1.500.000 USD Doları
• Hard Cap: 11.250.000 USD Doları
Screenshot_13.png
Projenin Yol Haritası
Screenshot_5.png
Proje Ekibi
Screenshot_6.png
Faydalı Linkler
Author:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1749232
0

Publication author

offline 3 weeks

Zidaneajeng

0
Comments: 0Publics: 45Registration: 14-10-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation