Привіт всім

Open Network Collection – це децентралізований обмін, який дозволяє користувачам створювати та продавати неперемінні жетони. Дізнайтеся, що це означає сьогодні в нашому огляді.

Що таке мережа Open Collectors?

Open Network Collectors ECTO, знайдена онлайн у OpenCollectors.network, – обмін криптовалютою, що спеціалізується на унікальних токенах – також відомих як “неперемінних” токенів.

Більшість криптовалютних валют та активів є “замінними”, що означає, що їх можна легко обміняти з іншою криптовалютою чи активом з тим самим ім’ям. Наприклад, якщо у вас є 1 акція AAPL, то цей запас є взаємозамінним з будь-яким іншим 1 фондом AAPL. Якщо у вас є 1 LTC, то LTC є взаємозамінним з будь-яким іншим 1 LTC.

Ось як офіційний веб-сайт пояснює змінність і як він відноситься до криптовалют:

“Уявіть собі, що ви надрукували 1000 листків та видали їх на вулицю. Вам не подобається, який флаєр ви видаєте зі стеків, тому що вони всі однакові: однаковий розмір, той самий вміст, та сама мета. Ця колекція листівки, як кажуть, є замінною, і вона еквівалентна поточним криптовалютам: якщо ви відправляєте когось 1 ETH, то не має значення “який” ETH це ваш кошелька “.

На сьогоднішній день ми припускаємо, що більшість криптокультур можна замінити. 1 БТК, який ви тримаєте, той самий, що і 1 БТД, який тримає хтось, навіть якщо вони захищені різними криптографічними приватними ключами.

Мережа Open Collectors, однак, спеціалізується на продажі та розміщенні криптовалют, які є незмінними. Як і різні художні твори відомих художників, кожен шматок або токен різні. Наприклад, якщо ви хочете придбати картину ван Гога, ви не просто виберете одну випадкову картину. Деякі коштують дорожче, ніж інші, а деякі мають більш бажані риси, ніж інші.

Маючи це на увазі, Open Collectors Network хоче створити платформу для незмінних жетонів. Користувачі можуть створювати або продавати неперекладні жетони на платформі.

Використовуйте випадки для мережі відкритих колекторів

Чому хтось створює незмінні цифрові активи? Які переваги незмінної цифрової валюти?

“Можливі випадки використання унікальних токенів”, – пояснює офіційний веб-сайт “Open Collectors Network”, – майже нескінченні “.

Деякі з визначених випадків використання включають:

Соціальна платформа: окремі люди або групи можуть токенувати унікальні речі, які цінні для них для особистого користування, наприклад CryptoKitties.

Сектор бізнесу: будь-який фрілансер або бізнес можуть легко токенувати свої персоналізовані продукти, як-от автомобіль, стаття або вироби з ручної роботи.

Аукціонні будинки:

Ігрова платформа. Деякі типи ігор, як-от Magic Gathering, або елементи в іграх, подібні до шкіри Dragon Lore AWP у Counterstrike, можуть бути розміщені в бухгалтерії для збільшення підзвітності та прозорості для власної партії. Це також може бути використано для додавання цінностей віртуальної валюти, як-от грошових значень у грі, до певного елемента.

Віртуальний рекламний майданчик для творців вмісту. Можливість придбання цифрових активів з метою їх використання в рамках гри або в рамках розробки гри можлива за допомогою стандарту ERC721. Це означає, що ринок пропонує інструменти для розробників ігор для продажу своїх творів. Розробники гри також можуть використовувати ці твори для подальшого розвитку ігор.

Знижки: компанії можуть токенувати свою продукцію та пропонувати ексклюзивні знижки. Наприклад, хтось може придбати токеновані коди знижки, а потім використовувати ці коди для доступу до знижок на продукти Apple.

Цифрові медіа та права: мережа Open Collectors може використовуватися для DRM, створюючи унікальний цифровий ресурс, який передає цифрові медіа та право власності. Це може бути використано для представлення графіки, зображення, музики, книги або що-небудь ще. Письменники, художники та музиканти можуть продавати свій цифровий ресурс будь-кому, хто хотів його придбати.

Ідентифікація користувача: мережа відкритих колекторів спрямована на партнерство з рішенням KYC, щоб забезпечити чудову перевірку особистих даних. Користувач може перевірити ідентифікацію через платформу, а потім мати унікальний токен на основі блокчай, створений для свого профілю.

Collection Blockchain: Open Collectors Network забезпечить бібліотеку з відкритим кодом та колекції, що зберігатимуть об’єкти у загальному обліковому записі. Деякі з можливих способів використання цієї бібліотеки включають як масив, список, словник або хеш-карти, або як бібліотеку з відкритим вихідним кодом для спеціалізованих колекцій, таких як C ++ Boost або .Net C5.Buka Kolektor Jaringan MyEtherWallet Buat Langkah

Як працює мережа Open Collectors?

Open Network Collectors дозволяє будь-кому створювати індивідуальний і унікальний токен.

Токени, створені на платформі Open Collectors Network, стануть стандартом ERC721. Користувачі створить токени, використовуючи бездоганний інтерфейс користувача або стандартний API REST / Json для більш просунутих / корпоративних / корпоративних сценаріїв.

Користувачі можуть визначати правила взаємодії між своїми токенами та іншими аналогічними токенами, що дає змогу налаштовувати або навіть нагадувати ігри для вашого токену. Ми бачили, наприклад, інші компанії, як-от Harbour, додають до свого токену вимоги до перевірки, що означає, що користувачі повинні бути зареєстровані в білому списку на основі блокчейнів перед операцієюможе бути дозволено.Взагалі Open Collectors Network – це платформа, яка дозволяє користувачам створювати свої власні унікальні токени. Платформа також дозволяє користувачам купувати, продавати та обмінюватися унікальними токенами. Open Collectors Network вже підтримує унікальні незмінні токенові проекти, такі як CryptoKitties, CryptoPunks та Decentraland. Як повідомляється на офіційному веб-сайті, Open Collectors Network розмістить першу біржу, де ви зможете створювати та продавати незмінні (унікальні) токенси. Всі операції на платформі Open Collectors Network виконується за допомогою токенів ECTO. Це рідний токен платформи. Мережа відкритих колекторів потребує власного токену, щоб уникнути надмірного використання та спаму в мережі Ethereum. Отримання ECTO у вашому кошельнику також пропонує кілька переваг, включаючи знижки на всі операції Network Open Collectors, права голосу для функцій на платформі, яка повинна бути реалізовані наступні та airdrops на основі активності вашої платформи та обсягу ECTO ви тримаєте.Вела позаду Open Collectors Network? Open Network Collectors була створена співзасновниками Dan Andrei Singeorzan (розробник) та Ion Cosmin Grigore (розробник) .Singeorzan є Бухарест, програміст і розробник на Румунії, який раніше працював у компаніях BitDefender, Stefanini та Ivanti, а Grigore також знаходиться в Бухаресті, Румунія, і раніше працював розробником програмного забезпечення на виставці RES Software, Fullscreen Digital та Libra Internet Bank. Торгова марка OpenTO Collectors Network Token ECTO Token Token SaleECTO буде розповсюджуватися через торгову марку Open Network Collectors Network. Приватна реалізація здійснюється протягом лютого та березня 2018 року, а загальна торгівля призначена на кінець березня 2018 року (відвідайте сторінку https://opencollectors.network/sale за останніми датами та інформацією). Під час продажу токенів ECTO буде оцінюватися за ціною базова ставка 1 ECTO = 0,000166 ETH або 1 ETH = 6000 ECTO.З загальної пропозиції токенів 65% виділяється продажу токенів, 10% для радників, 10% для засновників, 13% для компанії та 2 % для щедрот. Загальний обсяг пропозиції – 150 мільйонів токенів. Open Network Collectors ECTO ConclusionOpen Collectors Network – це перша у світі обмін криптовалютою, що спеціалізується на унікальних однотипних токенів, включаючи незмінні цифрові активи, такі як CryptoKitties та аналогічні проекти. Існує майже нескінченна кількість використань для унікальних токенів, включаючи все, від операцій з нерухомістю до образотворчих колекцій.
WEBSITE || WHITEPAPER || FACEBOOK || TWITTER || TELEGRAM ||

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1025265

0

Publication author

offline 1 year

DENISKA1988

26
Comments: 0Publics: 62Registration: 21-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation