EQUI – розвиток венчурного капіталу із застосуванням blockchain технології

eq4.jpeg

Привіт, хочу Вам представити перспективний і цікавий ICO-проект, здатний перетворити ринок венчурного капіталу.

EQUI – це інноваційний проект і токен від EQUI Capital, який перетворює ринок венчурного капіталу і дасть йому світле майбутнє із застосуванням сучасних blockchain-технологій. Проект EQUI дає можливість стати частиною потужного інвестиційного руху, яке об’єднає кріптовальное співтовариство з традиційним ринком венчурного капіталу.

мета EQUI
Завдання EQUI – перетворити венчурний капітал в сучасну технологічну галузь, що дозволить людям об’єднувати сили і брати участь в інвестиційному секторі, який традиційно зайнятий корпораціями і людьми з високим рівнем добробуту. EQUI, спираючись на знання і досвід успішних і далекоглядних підприємців, допоможе розвинутися і досягти успіху талановитим бізнесменам-інноваторам і сучасним компаніям, які досягли успіху б від використання платформи EQUI, а також допоможе набути необхідного досвіду та підтримку. Команда EQUI забезпечить компанії своїм наставництвом, надасть їм ресурсну і оперативну підтримку. А стратегічні рекомендації дозволять амбітним компаніям зростати і процвітати в сфері венчурного капіталу. Таким чином, EQUI дозволить створити і впровадити успішні бізнес-проекти.

 

Технологія blockchain як ключ до розвитку майбутнього бізнесу
Команда EQUI вважає, що технологія blockchain революціонізує бізнес і спосіб життя майбутнього. Використовуючи технологію blockchain, платформа EQUI продемонструє ці можливості і дозволить інвесторам брати участь у формуванні нового покоління успішних компаній. EQUI об’єднує ринок венчурного капіталу з технологією, щоб створити якісну платформу, яка буде сприяти розвитку інвестиційних можливостей, що дозволить окремим приватним особам і невеликим компаніям інвестувати в венчурний капітал нарівні з досвідченими компаніями і “акулами бізнесу”. Це дасть можливість підприємцям бути на передових ролях в бізнесі майбутнього і його успіхи.

Токени EQUI слід придбати з кількох причин причин:

Для інвестування в можливості майбутнього;
Для утримування токенов з метою отримання доходу;
Для трейдингу і продажу токенов з платформи EQUI на сторонні біржі.

Як Ви бачите, EQUI надасть багато способів досягти успіху для тих, хто братиме участь у проекті. Крім того, цей проект – одна з рідкісних можливостей для невеликого венчурного інвестора вийти на великий ринок. Таке, в основному, є тільки еліті і великим корпораціям, які мають особливими привілеями в цій сфері і значними фінансами. EQUI ж, з іншого боку, руйнує бар’єри доступності і надає інвесторам і власникам інвестиційний портал майбутнього. Революційна інвестиційна платформа, об’єднана з технологією blockchain, буде використовувати можливості світової спільноти для підтримки стартап-бізнесів. EQUI судилося стати одним з провідних центрів для нових і досвідчених інвесторів, охочих стати частиною оновлюваного ринку венчурного капіталу.

Засновники EQUI Capital
Засновниками EQUI є Даг Барроуман і баронеса Мішель Мон, офіцер ордена Британської імперії. Даг – досвідчений і успішний бізнесмен, який присвятив свою кар’єру інвестування та управління бізнесом. Шотландець за походженням, Даг закінчив Університет Глазго в 1985 році. Потім він отримав кваліфікацію дипломованого бухгалтера в Deloitte Haskins and Sells в 1988 році.
Мішель Мон є однією з найвпливовіших бізнесвумен Великобританії і удостоєна багатьох нагород. Вона є однією з провідних фігур в області розвитку стартапів і провідним прихильником боротьби за рівноправ’я статей в робочій сфері.

eq5.png

Переваги власників токенов
Всі власники токенов EQUI отримають доступ до платформи і можливість вибирати інвестиційні проекти. Всі проекти будуть оцінюватися інвестиційною групою EQUI до їх публікації на платформі. Потім частки проектів можуть бути придбані інвесторами і користувачами платформи за допомогою EQUI токенов. EQUI завдяки технології Ethereum- протоколу з його смарт-контрактами дозволить всім кваліфікованим учасникам скористатися отриманими від участі в проекті доходами. Унікальна структура винагороди EQUI вдало збалансована для забезпечення високої віддачі в плані доходів тих, хто інвестуючи і використовуючи EQUI, тим самим розділить бачення і цілі проекту. 75% всього прибутку будуть виплачені інвесторам і власникам токенов. Решта 25% будуть спрямовані на підтримку інвестиційної групи EQUI в якості винагороди за виконання їх обов’язків. Ця структура була розроблена для забезпечення максимальної ефективності, щоб інтереси всіх сторін були враховані в усіх відношеннях і, таким чином, дозволили домогтися максимального результату для всіх зацікавлених сторін.

Інформація про Presale, ICO і токенах EQUI:
Pre-Sale: з 1 березня 2018 по 7 березеньа 2018 + 25% БонусICO: з 8 березня 2018 – по 15 березня 2018 + 15% Бонусc 15 березня 2018 – по 21 березня 2018 + 5% Бонусс 22 березня 2018 – по 31 березня 2018Общій запас токенов EQUI: 250 000 000Цена токена: 0.50 доларів СШАEQUI токени – це маркери ERC20, які дозволять отримати доступ до платформи EQUI і дадуть їх власникам можливість інвестувати в проекти EQUI.eq4.jpegДл докладної інформації про EQUI Capital і їх проект уявляю до Вашого ознайомлення:

0

Publication author

offline 1 year

DENISKA1988

26
Comments: 0Publics: 62Registration: 21-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation