Про BETEXdownload (7).jpeg
Працює на основі розумного контракту Ethereum Betex, забезпечує незаперечну прозорість, чесну поведінку та чутливий результат до торгівлі двійковими опціями. З BETEX, трейдери будуть робити ставки один з одним, а не проти посередника або іншої платформи providers.Built з технологією Blockchain, на відміну від традиційної платформи, Betex буде тримати Працює на смарт-контракту Ефіріума BETEX, приносить безсумнівну прозорість, чесну поведінку і чутним результат бінарних опцій торгівлі. З Betex, трейдери будуть робити ставки один з одним, а не проти посередника або інших постачальників платформи.

надавати доступ до даних у режимі реального часу, що гарантує прозорість системи абсолютно. Отже, немає жодних сумнівів, що всім користувачам ставляться однаково і справедливо.

Користувачі формують єдиний пул ліквідності для кожного базового активу, щоб максимально збільшити користь користувачів. Платформа Комісії становить лише 5%, ліквідність буде отримана від комбінованої брокерської діяльності, і брокер буде інтегруватися в платформу через механізм білої етикетки. Це єдина платформа, де 95% коштів розподіляється серед трейдерів, які зробили правильне припущення. 2,5% (половина платформи Комісії 5%) від загального обертання платформи будуть розподілені між власниками символічної суми, відповідно до BETEX лексем у них є.

АБО БЕТЕКС?

Betex є провідною платформою для торгівлі похідними фінансових інструментів P2P. Це дозволяє користувачам ставити ставку на майбутні зміни один одному. Як постачальник платформи, ми не можемо брати участь у пари. Таким чином, ми не можемо їх використовувати. Ми отримуємо вигоду лише за збір плати за послуги.
Побудована з технологією Blockchain, на відміну від традиційної платформи, Betex забезпечує доступ до даних у режимі реального часу, щоб абсолютно забезпечити прозорість системи. Намагаючись переробити ринок фінансових похідних фінансових інструментів, ми прагнемо надати бізнес-логіку, яку неможливо зламати, що остаточно усуне проблему довіри.

блоб: https: //www.youtube.com/28c3e5af-3984-493e-bbef-bc99a24c3ff8

Переваги платформи Betex:

Прозорість:
Blockchaintechnology буде забезпечувати доступ до інформації в будь-який час, так як для отримання прозорогопроцесу, точні дані, точні та рівноправні умови.

Fairbilling:
Незалежно від результату вашої ставки ми отримаємо вигоду від збору плати за послуги.

Асоціація загальної ліквідності:
Метою є консолідація максимальної ліквідності ринків похідних інструментів, де ліквідність є загальним набором загальних для будь-якого комерційного джерела, замість створення множини.

Біла марка для брокерів:
Ця система дозволить операторам швидкого зв’язку, які сприятимуть підтримання високої ліквідності та забезпеченню обороту платформи за короткий термін і за низькою ціною.

WEBSITE :https://betexlab.com/
WHITEPAPER :https://betexlab.com/betex-wp.pdf
FACEBOOK :https://www.facebook.com/Betex-Lab-108138139938618/
TWITTER :https://twitter.com/betex_tokens
TELEGRAM :https://t.me/betex_ico

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1025265

0

Publication author

offline 1 year

DENISKA1988

26
Comments: 0Publics: 62Registration: 21-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation