Привіт, на цей раз я дам вам статтю, яка охоплює crowdsale проводиться за допомогою відкритих колекторів мережі, в цій статті я спробую пояснити вам, що мета цього проекту відповідно до розуміння того, що я придбав через веб-сайт, в цій статті не обговорюється що наведено в доповіді, але лише обмежене для того, щоб побачити значення для цього crowdsale, яке було надано існуючим ico веб-сайтом.

Тепер ми продовжуємо отримувати доступ до офіційного веб-сайту безпосередньо: Network Open Collectors

і ми можемо судити про серйозність kuliatas цього проекту через адреса веб-сайту з використанням протоколу HTTPS або HTTP, як правило, веб-сайт буде мати тенденцію бути більш надійними при використанні протоколу HTTPS, Нах сайт Open Колектори мережі з використанням протоколу HTTP.

Колектори Open Network Проект memembuka можливість для інвесторів, якщо вважати цей проект має велике protensi, але, перш ніж прийняти рішення про участь в цьому проекті, то краще читати цей огляд до кінця, тому що це може бути корисно для вас для розгляду.

 

Гаразд ми йдемо знову, будь ласка, прочитайте коротке пояснення цього проекту:

Можливі випадки використання для унікальних токенів майже безконечні. У нас є кілька, які вже впроваджені, і ми про це думали і працювали. Але що ще більш важливо, це ті, які ми не думали про те, що найбільш захоплюючі: наша платформа відкрита для всіх, і ми очікуємо, що нові ідеї, які будуть реалізовані на вершині нашої платформи, тим більше, що вона відволікає всю пов’язані blockchain складності.

.

це опис проекту, що називається мережа відкритих колекціонерів.

Ми й надалі деталізуємо реалізацію цього проекту Open Network Collectors, спочатку ми починаємо з дати виконання проекту:

Попередня ІСО: 2018-02-12 – 2018-03-25

Символ токена: ECTO

Ціна, надана на етапі продажу

0.00011 – 0.000117 ETH

Платформа використовується Ethereum, спосіб оплати за допомогою ETH
М’яка шапочка 3000 ETH
Жорсткий ковпак 15.000 ETH

Поняття Softcap і hardcap є

 

Примітка: Це пояснення, засноване на моєму знанні і якщо є непорозуміння в поясненні, будь ласка, дайте kesaya корекції.

Softcap – це мінімальна ціль, яка повинна бути досягнута для того, щоб продовжувати проект, чи можна сказати, що він успішно працює на мобілізацію коштів.

Hardcap максимальна мета, яка повинна бути досягнута, так що проект може бути запущений, не чекаючи закінчення терміну crowdsale дати закриття.

 

Проект “Відкриті колекторські мережі” здійснюється з Румунії

Крім того, як правило, важливий напрям в menggawangi відбору ICO, хто проводить crowdsale проектів, і спроектувати це відкриті колектор мережу дозволяє побачити, menggawanginya членів команди:

 

Добре, що це людина за проектом Network Open Collectors, будь ласка, ви

Детально досліджуйте членів команди, якщо ви зацікавлені в приєднанні до ICO, який розміщений у мережі Open Collectors.

Багато з рецензентів, які на YouTube рекомендується слідувати ICO фронтменом, хто вже має відмінну репутацію, мета мати хорошу репутацію це людина, яка вже має сліди блискучої кар’єри в своїх областях, щоб перевірити профіль сліду кар’єри людини може Ви перевіряєте через сайт Linkedin, сайт надає інформацію про кар’єру jeudi або хтось список їх історії роботи. Багато відомих людей, які закінчили свій профіль на сайті.

 

 

 

Ця стаття не збирається запропонувати вам участь в первинному розміщенні монети в інформації по цій статті, всі рішення, які знаходяться в особистій відповідальності кожного, всі збитки і прибуток, якщо ви будете слідувати ICO Це повністю особиста відповідальність кожного, я автор цієї статті не несе відповідальності за можливі переваги чи недоліки, цю статтю я пишу лише з метою посилання. Багато з там проекти закінчилася афера і не повернення інвесторів, але є і проект, який привів до провалу, оскільки кошти не досягли Кепки, тому будьте обережні і завжди робити дослідження на проекті ви, хлопці просто слідувати.

Website: https://opencollectors.network/
Whitepaper: https://opencollectors.network/layout/OpenCollectorsNetwork
Twitter: https://twitter.com/open_collectors
Telegram: https://t.me/opencollectorsnetwork
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2881612
BOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2929885.0

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=990832

0

Publication author

offline 1 year

SHULAKOVA

85
Comments: 0Publics: 133Registration: 12-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation