ЗНАННЯ. БЛОККАРНА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ВІЛЬНОСТІ ТА ПРИБУТКУ, ЯК ВИ ЗНАЄТЕ

Кожна людина на землі володіє знаннями, які були зібрані з особистого досвіду, років навчання, експериментів і т. Д. Кожна людина є більш-менш ходовою енциклопедією свого роду. На жаль, багато людей в усьому світі не мають можливості демонструвати, ділитися та отримувати фінансові нагороди з накопичених ними знань протягом багатьох років. Knowledge.io, багатоважлива платформа, дозволяє людям бути винагороджені миттєво, поділившись тим, що вони знають. Це платформа з передньоприйнятною криптографічною технологією, яка створює орієнтований на користувача підхід до збору інформації та побудови особи. Knowledge.io пропонує новий рубіж у процесі відстеження, перевірки та перевірки знань, а також за допомогою використання моделей винагород та стимулів, наведених нижче, досягнення високого рівня взаємодії.

Knowledge.io буде приймати технології блокчейнів двома способами: реалізувати свій токен знань як джерело цінності та зберігати інформацію про цінність рекламодавцям, викладачам, підприємствам та іншим користувачам прозоро, що дає впевненість усім зацікавленим сторонам. Технологія Blockchain та платформа Knowledge.io полегшать оцінку знань та обмін цінностями.

Стати частиною цього рухомого поїзда дозволить педагогам, роботодавцям, адвокатам та іншим цінувати та обмінюватися знаннями за допомогою добровільних або вироблених взаємодій. Знання корисні кожному у світі та створюють стимули для розвитку та поширення знань на користь різноманітних економічних, соціальних та освітніх середовищ. По-справжньому яскраві інновації та революція від Knowledge.io!

ЯК ВСІЙ СВІТ ВИГЛЯДАЄТЬСЯ З ЦІЄЇ ПЛАТФОРМИ
• Індивідуум відповідає на тривіальні питання про тематику тем у грі Knowledge Trivia Spar. Відповіді, надані індивідуумом, використовуються для розробки показника знань користувачів по цих темах, а особа отримує знання “Токени”, пропорційні їх внескам. Зібрана інформація потім доступна для навчальних, ділових та інших цілей в обмін на вартість.
• Отримано багато інформації про соціальні медіа та інші онлайн-платформи, але користувачі не можуть з’ясувати автентичність заяв. Оцінка знань вирішує цю проблему, вимірюючи знання користувача по темах. Будь-які експерти на цю тему (які, врешті-решт, стануть перевіреними “Зірками знань”), зможуть переглянути будь-яку інформацію в ній і надавати достовірність або інше інформацію щодо тем.
• За допомогою платформи рекламодавці можуть вивести, що громадськість знає або не знає про свою марку та послуги. Отже, вони можуть створювати об’яви для кращого ефекту.
• Рекламодавці можуть звертатися до Vetted Knowledge Stars на платформі, щоб переглянути та рекламувати свій бренд, тим самим генеруючи продажі. Ці бренди, у свою чергу, можуть нагороджувати Зіркові Знання.
• За допомогою цієї платформи бренди можуть краще розуміти своїх клієнтів і покращувати рівень задоволеності клієнтів.
• За допомогою цієї платформи бренди можуть виявляти тенденції знань та отримувати конкурентну думку щодо інших брендів.
• Люди природно стійкі до змін, але токен знань спонукає працівників навчитися новим способам робити речі, оскільки вони заробляють винагороду за навчання.
• Оскільки працівники можуть дійсно багато чому навчитися на цій платформі, бренди можуть, навряд чи, скоротити спеціальне навчання, витрачене на відставання від виробництва.
• У освітньому секторі знак “Знання” створює стимул для навчання та використання щодо значущих навчальних предметів, таким чином максимізуючи результати для студентів та викладачів та максимально використовуючи бюджет школи.
• Платформа дає запити на отримання експертної інформації.
• Неприбуткові організації можуть використовувати платформу, щоб знайти донорів.
• Рекламодавці отримають насолоду від нової рекламної моделі під назвою “ціна за відповідь”, щоб краще залучити своїх існуючих та потенційних клієнтів.

KNOLEDGE TOKEN UTILITY
Значна більшість жетонів сьогодні можуть бути монетизовані лише в реальному світі, перетворюючи їх на фіати через торгівлю. Деякі вимагають великих партнерських відносин з банками та міжнародними конгломератами, а інші зосереджуються на конкретних випадках використання, які є привабливими для криптова спільноти, що виключає переважну більшість населення. Це робить концепцію криптовалютної системи лякаючою для багатьох людей. Токен знань буде універсальним токеном, токен для всіх: торговець, вчитель, суперзірка тощо.

Знання праці, щоб досягти цього, дозволяючи фактичне використання токену через ринок, з бездоганною інтеграцією в біржі, що дозволяє швидко конвертувати монети в фіати.

ТЕХНОЛОГІЯ ПІД ЗНАНОЮ: ПІДЗНАЧЕННЯ ДОВІДКУ
Платформа розробляється за технологіями, які є найсучаснішими, але стабільними. Деякі технології включають в себе: Kafka, Python, Redis, Neo4j, Elastic, NativeScript, Angularjs, Rxjs, PubNub, Keen IO та ін

Токен Продаж

Для отримання додаткової інформації про Knowledge, відвідайте: https://Knowledge.io

WEBSITE >> https://knowledge.io/?utm_term=valuebct2

WHITEPAPER >> http://knowledge.io/wp-content/uploads/2017/11/Knowledge.io-Whitepaper-19112017.pdf

TELEGRAM >> https://telegram.me/Knowledgeio

ANN THREAD >> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2580919

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1025265

0

Publication author

offline 1 year

DENISKA1988

26
Comments: 0Publics: 62Registration: 21-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation