PokerSports

ВступHasil gambar untuk poker sport ico

З введенням токенів PokerSports (XPST), користувачі PokerSports з усього світу зможуть використовувати унікальну, децентралізовану цифрову валюту, щоб грати в усі доступні ігри, робити швидкі та прості операції через систему без довіри. XPST дозволить користувачам скасувати високу плату, пов’язану з звичайними платіжними платформами, щоб вони могли заощадити більший відсоток виграшів.

Про PokerSports

PokerSports – це платформа, яка пропонує ряд різних ігор, що вимагають навичок, знань та соціальної взаємодії. Завдяки інтеграції ринків iGaming та eSports ми хочемо революціонізувати сьогодні спосіб гри фантастичних видів спорту.

Бачення та місія

Головна мета PokerSports полягає у створенні інтегрованого етапу, де всі шанувальники фантастичної гри можуть зіграти різноманітні розваги, які стануть елементом будь-якої реальної гри. Крім того, завдяки створенню Fantasy Fantasies Sports (CFS), першої в історії групи eSports, присвяченій виключно фентезійним спорядженням, її робота знаходить підхід до фантазії, переосмислення чогось поза витоком.

PokerSports хоче представити не тільки один з кращих підходів до гри, але і набагато кращий підхід до гри, з кінцевою метою розширення потенційних результатів у світі фантастичних видів спорту. PokerSports також прагне ефективно об’єднувати фантастичні види спорту, в тому числі iGaming та eSports, з кінцевою метою – зробити ігри набагато більшими, ніж сьогодні.

Організація тільки що випустила першу гру під назвою FantasyStud: Fantasy Sports Card Game. З розвитком звичайних розваг, загальним є поєднання інновацій в блокбастері по всіх покерних портах, щоб евакуювати перешкоди, підвищити чесність та об’єднати більшість організаційних елементів.

Продукт

FantasyStud

FantasyStud приймає фантастичні спортивні канікули безпрецедентно за допомогою динамічної рейтингової картки PX. Щоб розпочати, ви запускаєте сім ігрових карт, дивлячись на покерний стіл. Карти в даний час прокатуються один за одним у середині раунду торгівлі, щоб розкрити вашу фантастичну групу протягом тижня. Ви можете створити важливі точки множення, замінивши та заміни картки гравця в тій самій групі. Коли біржі та обміни закінчиться, ваша фантастична група буде конкурувати і оцінювати фокус у фантазії. Клієнт із найважливішою командою оцінок виграє банк за стіл. FantasyStud дуже конкурентоспроможний і стратегічний.

Бюст

Бюст приєднався до розважального клубу “Блекджек” за допомогою Fantasy Sports. Метою перемикача є отримання найближчого фентезійного рахунку до зазначеного номера за допомогою картки, що контролюється клієнтом, використовуючи блекджек-флеш.

Легенди Fantass будуть справжнім збором колекцій Fantasy Sport. Це тематична тематична битва, яка швидко розвивається. Ця картонна гра всередині та зовні призначена для імітації рекреацій, таких як Magic and Hearthstone у світі фентезі-спорту. Клієнти можуть придбати пакет з зворотною карткою, щоб встановити колоду.

Оцінка ринку

Згідно з опитуванням ESPN, 118 мільйонів американців або близько 38% населення стверджували, що ставки на спортивні змагання проводяться у 2008 році. Оскільки більшість спортивних ставок проводиться в Лас-Вегасі – через законодавчі обмеження Сполучених Штатів – Спортивна фантазія заповнила пробіл для решти країни. У тому ж році, за даними Fantasy Sports Trade Association (FTSA), у Сполучених Штатах та Канаді 29,9 мільйони людей зіграли фантастичні види спорту. Ще через 10 років ця цифра майже в два рази збільшилась, а 59,3 мільйони північноамериканських людей за фантастичні види спорту за рік

2017. Але важливіше, ніж кількість людей, що грають у фентезійні види спорту, – скільки вони витрачають на це. У 2016 році фантастичний спортсмен витрачає в середньому 556 доларів на винагороду, пов’язану з лігою протягом 12 місяців. Якщо враховувати всі цифри, FTSA оцінить всю галузь у галузі фантастичної спорту на 7,22 мільярда доларів до 2017 року, і вона все ще зростає.

Бізнес-модель

PokerSports буде вважатись фентезійним спортивним казино. Ми плануємо зробити ще одну інтегровану платформу для 20-місних спортивних фентезій. XPST – це один з перших ігрових токенів, який базується на блок-схемі Ethereum, і користувачі зможуть придбати XPST, пізніше можна буде використовувати для участі в конкурсах в грі PokerSports. 96% XPST
що використовуються в нашому конкурсі буде поширюватися серед переможців; 4% будуть використані для подальшого управління та вдосконалення наших конкурсів (у порівнянні з 8-10% великих компаній.

Фентезі-спорт, як червоні чарки). Крім того, користувач зможе використовувати XPST через партнерство PokerSport за допомогою нашої технології. PokerSports створить унікальну гру Fantasy Sports, об’єднавши платформи iGaming з традиційною платформою Fantasy Sports. PokerSports створить децентралізовану валюту, яку користувачі зможуть використати для відтворення всіх унікальних конкурсів фантастичного спорту з дуже низькими комісіями за послуги та
миттєве переведення виграшів. Користувачі PokerSports зможуть перейтина інші цифри в кошельнику поза PokerSports. XPST можна викупити для іншої криптовалюти. Продажі SalesToken TOKEN допоможуть революціонізувати, як світ грає фантастичні види спорту. Кошти, отримані в основному, будуть використані для продажу FantasyStud, CFS eSports League та фінансування розвитку майбутніх ігор. Кошти, отримані від попередніх продажів, будуть використовуватися наступним чином:

Додаткова інформація:

Веб-сайт: https://pokersports.io/ANN Тема: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3108995.0

Вайтпепер: https: / / www. pokersports.io/whitepaper/pokersports-whitepaper.pdf

Facebook: https://web.facebook.com/PokerSports/Twitter: https://twitter.com/pokersports_Instagram: https://www.instagram.com/pokersports/LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/pokersports/Medium: https://medium.com/@pokersportsTelegram: https://t.me/joinchat/IIs54A9o4p-Nr5nC668m0Q

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1129078

0

Publication author

offline 1 year

DONETSK

0
Comments: 0Publics: 46Registration: 15-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation