AMBIT

AMBIT MIINING.pngAmbitmining знаходиться на блоці з численними перспективами та можливостями. Платформа пропонує широкій публіці можливість користуватися процесом продажу токенів та брати участь у них. Ambitmining зосереджується на численних підприємствах, зокрема процесі та послідовності генерації зеленої енергії. Платформа розроблена з урахуванням зростаючого попиту населення з точки зору залучення інвестицій. Це забезпечує прозорість та, крім того, підвищує послідовність процесів для всіх транзакцій з монетизації. Ambitmining спеціалізується на таких галузях, як птахоферми, автозаправні станції та міжнародні аудиторські фірми в цілому. Цей процес далі визначає послідовність зростання і зростання, за рахунок чого більше людей можуть інвестувати.

ПРОБЛЕМИ АБІТМІНГУ ТОКЕН.
Платформа Ambitmining пропонує безмежні можливості використання токенів і корисності з точки зору забезпечення зеленого електроенергії. Таким чином, насправді це підтверджує збільшення та позицію боротьби із забрудненням в цілому. Крім того, його знаки токену забезпечують загальну швидкість подачі користувача на п’ять (5) центів за КВт / год. Амбітмінні ферми знаходяться в Грузії, що є найбільш привабливим місцем для зелених інвестицій за всіма державними нормами. Це збільшує тенденцію росту та збільшення токенів на кріпто-монетичній блок-чейні. Багаторічний досвід та експерименти з його токеном за допомогою зеленої електрики є надзвичайно унікальним і найбільш бажаним кращим токенним монетним двором на блочціні. його екологічний ефект електроенергії визначається в тій же мірі, в якій виробництво електроенергії процвітає на 1,3 мільйона доларів на рік. Цей прибуток спрямований на те, щоб поділитися з спільнотою, тому що його криптова монета найкраще підходить для загальної спільноти громад. Ambitmining знаходиться в зоні вільної економічної видобутку, яка буде перетворюватися як вільна площа, щоб отримати більше прибутку. Це також означає, що податки та інші законності не впливатимуть на користувача в цілому. Це спрощений процес для користувачів. Ambitmining вивчить найкращу форму гірничодобувного обладнання для більшої максимізації прибутку, і це буде результатом найсучасніших технологій, що будуть використовуватися командою Ambitmining. Крім того, Ambitmining сподівається вивчити і інвестувати в більш передові технології, оскільки ринок постійно зростає. Отже, купівля та продаж агента Ambitmining забезпечать остаточне використання унікального і найкращого технологічного інструменту для переваги користувачів. Крім того, найкраще місце розташування, вибір податкових умов оточення та багатство досвіду є найбільш унікальними для платформи Ambitmining. Таким чином, його перспектива для зеленої електроенергії є другою за відсутності. Таким чином, послідовність зростання та маргінальна парадигма збільшення Ambitmining принесуть максимальну винагороду, оскільки вона включає в себе найкращі можливості для зеленого інвестування.

AMBIT TOKEN DETAILS.png
ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
Значення токену Ambitmining перераховані нижче, як показано нижче.

Токен продаж обсяг дорівнює вісімдесят вісім (88) мільйонів AMBT для свого варіанту продажу. Крім того, його
-Ток випуску обсягу становить 104 млн AMBT для основних продажів ICO.
-Token Price: еквівалент 0,5 USD для основної ICO. Таким чином, всі значення токенів і продажів на головній подієві ICO будуть мати безмежні бонуси та діапазон. Параметри змінюються на платформі Ambitmining. Взагалі, ступінь продажів токенів визначатиме структуру технології блокчейнів Ambitmining пристосовується для користувачів. Загалом, всі нерозпродані жетони будуть спалені і перспективно створити баланс для вивчення кращих варіантів продажу в майбутньому.
Таким чином, маркер Ambitmining найкраще інвестувати в фінансовий кредит та перспективи, які він пропонує.

website: https://www.ambitmining.io/
Whitepaper: https://www.ambitmining.io/doc/Ambit-WhitePaper.pdf
twitter: https://twitter.com/AmbitIco
Telegram: https://t.me/CCNChat
ANN THREAD: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3117951.0

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1025265

0

Publication author

offline 1 year

DENISKA1988

26
Comments: 0Publics: 62Registration: 21-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation