AAT PLATFORMU – KRİPTO PARA DÜNYASINDA RİSKLERİ MİNİMİZE ETMENİN YOLU

maxresdefault.jpg

Merhaba kripto para severler, al – sat işlemi yapan yatırımcılar, bu makalemde sizler için kripto paralar ile ilgili al – sat işlemleriniz kapsamında gerekli olan bütün araçları tek bir platform üzerinde toplayan, portföylerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayacak olan ve daha bir çok özelliğe sahip AAT ICO Projesini incelemek istiyorum.

AAT Platformunu ihtiyacınız olan tüm araçlar ve profesyonel uzmanlık ile tüm ICO’larınızı ve kriptopara yatırımlarınızı / portföyünüzü tek bir platformda yönetmenin akıllı ve kolay bir yolu olarak ifade edebiliriz.

Bitcoin ve kripto para birimleri, neredeyse haftalık bazda yeni rekorlar kırarken ve müthiş bir votaliteye sahipken , kripto döviz portföyünüzü takip etmek oldukça zaman alan ve ilgi gerektiren bir hal almıştır.

Temel Sorun

Birden çok şifreleme dağıtım portföyünü yönetmek yöneticileri için büyük bir zahmete dönüşebilmektedir. Excel elektronik tabloları yalnızca bir yere kadar yatırımcılara yardımcı olabilir. Mevcut portföylerle ilgili her dönüşün kaydını tutmak gerçekten zordur ve yeterli zaman, bilgi, tecrübe gerektirmektedir.

Diğer taraftan al – sat işlemi yapanların portföyleri hızlı bir şekilde analiz edebilmeleri için kullanışlı yöntemler gerekmektedir. Aksi takdirde tıpkı günümüzde olduğu gibi bilgi ve deneyim eksikliği nedeniyle binlerce belki milyonlarca yatırımcı ağır para kayıplarıyla karşı karşıya kalabilmektedir.

AAT Nedir ve Yukarıdaki Sorunlara Çözümü Nasıldır?

AAT, bugün kripto para piyasasındaki en iyi takip yazılımı olduğunu iddia etmektedir. Her aktif yatırımcı bu teknolojiyi kullanabilir. AAT, kripto yatırımınızı bir sonraki seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Token Oluşturma Etkinliği (TGE) katılımcılar için birçok avantaja sahip olacaktır. AAT, yeni ve sıradan yatırımcılara cazip kripto varlık yatırımları dünyasına kolayca girmeleri için güvenli bir çözüm sunacaktır. Çeşitli kripto portföylerini kurmak, kullanımı kolay bir platformla eskisinden daha basit hale gelecektir. AAT tokenı temel güvenlik tokenlarından farklıdır ve pratik kullanıma sahiptir.

new2.jpg

AAT, kripto para al – sat işlemleriyle uğraşanların yatırımlarını ve portföylerini yönetebilir ve tek bir platform üzerinde birleştirebilir. AAT, profesyonel bir kripto varlık yönetimi çözüm paketi sunmaktadır. Bunların bazılarını şu şekilde ifade edebiliriz:

• Çoklu kripto danışmanlık platformu

• Portföy oluşturma hakkında kripto paralar ile ilgili Değerlendirme Raporları

• Kapsamlı risk değerlendirmesi

• Varlık seçimi konusunda kapsamlı eğitim

• Portföyünüzü yöneten bir uzman yatırım ekibi

• Sorun ortaya çıktığında hızlı destek

• “Ttools” araçları sizi ve yatırım hedeflerinizi hedefe ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Do U invest.png

AAT Platformunu Tercih Nedenleri

AAT Platformu Kriptopara yatırımlarınızla ilgili en önemli yardımcınız ve ayrılmaz bir parçanız olabilir. Neden? İşte Cevapları:

• Hızlı Analiz İmkanı:
Platform sayesinde kripto para portföyünüzü hızlı bir şekilde analiz edebilir ve doğru zamanda satın alma / satma faaliyetlerini gerçekleştirebilirsiniz.

• Kripto Para Al Sat İşlemleri
Al – sat işlemleri yapıyorsanız bunlarla ilgili excel sayfalarından çok daha fazlasını bu platform sizlere sunacaktır.

• Portföy Değerlenmesi
Mevcut portföyünüzle ilgili veya ilgilendiğiniz her bir kripto para birimiyle ilgili olarak yakın takip gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

AAT Platform Üyelerinin Sahip Olacağı Avantajlar

Öncelikle platform üyeleri kripto para yatırımlarıyla ilgili likidite sorununu çözebilecektir. Özel bir varlık sepetine anında erişerek kripto portföylerini hızla oluşturabilecektir. AAT’in özel likidite motoru, siparişlerin yerine getirilmesi için güvence sağlayacak ve topluluk üyelerine varlıklarını geri çekme olanağı verecektir.

Platform kullanıcılarının piyasalarla ilgili olarak derinlemesine teknik bilgiye ihtiyacı olmayacaktır. Ayrıca birden fazla karmaşık kripto para cüzdanlarını veya riskli borsalardaki oluşturulacak hesapları yönetme ve bunlarla ilgili riskleri göze alma derdi de kalmayacaktır. AAT hızlı ve kolay bir şekilde her şeyi tek bir platform üzerinde yönetecektir.

Screenshot_397.jpg

Platform bünyesindeki tavsiyeler çerçevesinde riskleri azaltmak için kripto para yatırım portföyünüzde bulunan varlıkları çeşitlendirme imkanı bulunabilecektir. Bütün bu portföyler tek bir platform üzerinden yönetilebilecektir.

Platformun önemli bir özelliği de kullanıcı dostu olmasıdır. Yani kullanımı kolaydır. Böylece kripto para dünyasına yeni girenler bile kolaylıkla yatırım işlemlerini gerçekleştirebilecektir.

AAT, Blockchain teknolojisi ve merkezi olmayan mimarisi ile kripto paralara kolayca, stressiz, ücretsiz ve güvenli bir şekilde yatırım yapmanıza olanak tanıyacaktır. AAT bünyesinde kripto para pörtföylerini özelleştirme imkanı olacaktır. Böylece risk tahsislerinizi ayarlayıp, AAT’nin diğer işlemleri otomatik olarak gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.
AAT Projesi bünyesinde Risk Azaltma Aracı da yatırımcıların işini oldukça kolaylaştıracaktır.

AAT Projesi çerçevesinde platforma ilişkin aplikasyonun sürümünün geliştirilmiş ve sanal mağazalara herkesin kullanımı için yüklenmiş olduğunu da ifade etmekte fayda var. Platformun aplikasyonunu Google Play Store için https://play.google.com/store/apps/details?id=app.com.aat_emerge bu link üzerinden; APP Store için https://itunes.apple.com/us/app/aat-emerge/id1394611999?mt=8 bu link üzerinden indirebilirsiniz.

what-will-offer-new-1024x397.png

ICO ve Token Bilgileri:

Projenin tokenı ERC 20 standardında ve Ethereum Blockchain ağı üzerinde faaliyet gösterecek olan AAT tokenıdır. Toplam token sayısı 45 milyon olacaktır. Bunun 27 milyonu token satışları için ayrılmıştır. 4 milyonu Özel Satışlara, 6 milyonu Ön Satışlara, 17 milyonu da Ana Token Satışlarına ayrılmıştır. Token fiyatı 0.90 USD olarak belirlenmiştir.
Özel Satışlar 30 Haziran 2018 tarihinde sona erdi.

Ön Satışlar ise 1 Temmuz 25 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir. Ana token satışlarıysa 1 Aralık 2018 tarihinde başlayacak ve 75 gün devam edecektir.

Projenin satışlardaki Soft Cap hedefi 5 milyon ABD Doları; Hard Cap hedefi ise 27 milyon ABD Dolarıdır. Token satışlarına katılmak için platforma https://www.aatnetworks.io/ üzerinden üye olabilirsiniz.

Proje Ekibi

Projenin CEO’su Rutvik Lakhwala isimli girişimcidir. Kendisi aynı zamanda Ritz Hotels LLC’nin Yönetim Ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Uzun zamandır hotel sektöründe faaliyet göstermektedir. Geçmişten beri kripto paralara yatırımları bulunmaktadır.

Projenin diğer üyeleri arasında blockchain, finans, hukuk, borsa, aplikasyon geliştirme gibi alanlarda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Screenshot_398.jpg

Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Platform/projeye ilişkin kaynaklardan yapılan incelemedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin Aşağıdaki Linkleri İnceleyebilirsiniz:
Website : https://www.aatnetworks.com/
Telegram : https://t.me/aatnetworks
Whitepaper : https://www.aatnetworks.com/aat-whitepaper.pdf
Instagram : https://www.instagram.com/aatnetworks/
Facebook : https://www.facebook.com/Aat-Network-555858951480385/
Twitter : https://twitter.com/AatNetworks
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UC6PS2wglIeN3D5aCKO4dhWQ
Linkedin : https://www.linkedin.com/company/aat-networks/
Reddit : https://www.reddit.com/r/AAToken/
ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4427057.0

Author:
BTT Username: techno99
BTT URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2034249
MEW: 0x68AAb7e8AD08ebfB91bB44f66Ec38fDe9602c2cB

0

Publication author

offline 12 months

rmera989@gmail.com

0
Comments: 0Publics: 33Registration: 13-08-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation