AENCO

Компанія Aenco Solutions Limited (Aenco), оприлюднила своє останнє підприємство в галузі блокчейну сьогодні – першу в світі платформу для фінансових рішень healthtech на базі технології healthtech з метою підтримки healthtech підприємництва, інновацій та досліджень.

 

Що таке AENCO?

Aenco – це платформа глобальних фінансових рішень на базі блокчейну, яка поєднує десятирічний досвід роботи в традиційних фінансових послугах та основних брокерських операціях, а також мережа медичних технологій (“HealthTech”), інноваційних партнерів та додатків для новонароджених, спільно розроблених під назвою Aenco Global HealthTech Financial Solutions platform”.

 

 

Чому AENCO?

  1.  Aenco – це перша у світі програма “Фінансові рішення” на базі технології Healthcare Technology, яка використовує інноваційні технології, що забезпечують інституційне фінансування, первинне посередництво та розумні рішення щодо капіталу під одним “дахом”.
  2.   Aenco є “єдиним центром” для надання найсучасніших інституційних фінансів, основних брокерських послуг та основних рішень для інтелектуального капіталу для галузі HealthTech, а також центром досліджень і співпраці для компаній, що займаються питаннями охорони здоров’я, та проектами, що займаються розробкою блокчейну.
  3.     Компанія Aenco буде поєднувати свою платформу рішень та основну фінансову екосистему з більш широким співтовариством технологій охорони здоров’я, використовуючи токен AEN, як основний елемент екосистеми та розширення по всьому його службовому та комунальному постачанню.
  4.    Платформа Aenco дає змогу компаніям, що розвиваються та вводять інноваційними у галузі охорони здоров’я, з можливостями цифрового фінансування, щоб вони могли зосередити увагу на створенні високих потенціалів та ефективних технологій, які можуть трансформувати наш світ і повсякденне життя.
  5.   Компанія Aenco підтримує заплановану регульовану інфраструктуру групи (включаючи створення комерційного банку в рамках групи) та присутність у великих юрисдикціях, включаючи Європу, Гонконг та США, завдяки яким Aenco зможе ефективно реалізовувати свої рішення, створюючи все більшу і швидкоєволюціонуючу екосистему.

HealthTech виклики та можливості

Компанія Aenco визначила величезний попит на рішення, що базуються на блоках, у секторі технологій охорони здоров’я. Крім того, Aenco вміє позиціонувати себе як універсал для залучення компаній, які працюють на базі блоків, на користь громади за підтримки інноваційних фінансових рішень та швидкого зростання екосистем, щоб допомогти прискорити реалізацію цих ідей, які можуть дійсно трансформувати наш світ.

Екосистемні рішення Aenco

AENCO IB рішення

     Програма ICO Integrity для проектів HealthTech та спільноти


Торгова біржа для учасників HealthTech


Поточні дослідження та аналіз даних для передплатників та емітентів

 

AENCO грунтовані рішення

Децентралізована перша брокерська платформа Aenco

 

AENCO розумні рішення

Технологічна платформа для фінансування альтернативної фінансової системи HealthTech Industry

 

AENCO Правова і нормативна база

Компанія Aenco добре оснащена через комбінування регуляторної бази своєї екосистеми та технологій, що розробляються компанією Aenco, для посилення таких медичних інновацій та підприємництва за допомогою каталізаторів відповідних медичних досліджень, розробки HealthTech та комерціалізації продуктів. AD – це приклад важкої незадоволеної медичної потреби, який Aenco виявив і вже має проекти трубопроводів у нейродегенераційному просторі. На додаток до нейродегенеративних захворювань, Aenco також має пов’язаних трубопроводів HealthTech партнерів, що зосереджують свою увагу на проектах в галузі інфекційних захворювань (грип та “superbugs”), гастроентерології, генетики, онкології та робототехнічних пристроїв для мінімально-інвазивної хірургії. Завдяки цілеспрямованому виведенню послуг та технологій на платформу Global HealthTech Blockchain Financial Solutions, екосистема Aenco має портфоліо клієнтів для сервісного обслуговування від Get Go; Ми можемо використовувати такі мережі як трамплін для подальшого з’єднання з іншими компаніями, що розвиваються, і навіть збільшити їх кількість.

Токен

Токен AEN – токен на базі Ethereum за стандартом ERC223. Передумовою цифрового токена AEN є “ексклюзивне членство” та маркер на основі утиліту, призначеного для поглиблення діяльності екосистеми Aenco, додатків та їх мережі HealthTech. Це буде валюта, в якій учасники спільноти використовують для здійснення поточних операцій, що відбуваються на платформі, та нових проектів, які рекламуються та перераховуються там. AEN буде діяти як заохочення від самої мережі, заохочуючи постійні нагороди нашим громадам, а також дозволяючи широким власникам та користувачам отримати доступ до нашої платформи рішень Aenco, обмінюючись медичною допомогою зі своїми партнерами HealthTech, і, як правило, є частиною екосистеми Aenco та всієї її майбутні операції підтримуються.

Загальна кількість токенів для AEN складе 4 000 000 000. У майбутній продажі буде запропоновано 600 000 000 токенів. AEN повинна бути зареєстрована щонайменше на двох біржах незабаром після її початкового продажу, і стане доступною для обміну для обміну і торгівлі. Будь-які непродані маркери повинні зберігатися компанією Aenco і розподілятися на резерви, щоб забезпечити розвиток та розвиток екосистеми Aenco, її спільноти та партнерів.

 

Розподіл токенів

Загальна сума поставок лекселів розрахована на розподіл по ряді областей, де 15% буде розподілено на продаж цього початкового токену разом із додатковими 4% виплат бонусної схеми. Інше використання включає в себе лексеми, що мають бути розгорнуті для підтримки ліквідності зростаючої екосистеми Aenco, маркери, що підлягають розподілу партнерам та прихильникам екосистем, лексеми, зарезервовані для програм стимулювання, таких як програми заохочення, а також жетони для покриття витрат на початковий продаж токенів та ті, що зберігаються Компанією та командою.

Серед токенів, які зберігаються командою Aenco, загальні токени, які виділяються команді менеджерів, підлягають загальному періоду блокування між 6 і 24 місяцями від початкової пропорції токенів, де 25% токенів випускаються та торгуються лише кожні 6 місяці Тому 25% виділених токенів для управління продаються через 6 місяців, 50% жетонів після 12 місяців, 75% після 18 місяців і 100% лише після 24 місяців. Основна мета полягає в тому, щоб продемонструвати, що команда керівництва здійснюється протягом усього періоду розробки та впровадження технологій. Токени, виділені не керівництву персоналу, замикаються на період від 6 до 12 місяців.

Процедура випуску Token Token AEN

 

 

Website: https://www.Aencoin.com
Telegram: https://t.me/Aenco / https://t.me/Aencoin_announcements
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/Aenco/
Medium: https://medium.com/@Aencoin
Twitter: https://twitter.com/Aencoin
Facebook: www.facebook.com/Aencoin/
Discord: https://discord.gg/5nTn4rC
YouTube: YouTube.Aencoin.com

 

By Arsenyo

0

Publication author

offline 1 month

Арсен Айбазов

99
Comments: 0Publics: 209Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation