AhrvoDEEX

Вступ

 

Як прогресивний, як це звучить, Blockchain дійсно є системою, щоб передати всіх на найбільш важливий рівень відповідальності. Не більше пропущених обмінів, людських або машинних помилок, або навіть торгівлі, яка не була закінчена з погодженням зборів. Над будь-якою іншою, найосновнішою територією, де причинами Блокчейна є забезпечення легітимності обміну, записуючи її за принципом «зарахування», а також пов’язану з ним розгалужену структуру реєстрів, які пов’язані з компонентом безпечного затвердження.

Блокчейн – це морально обгрунтований комп’ютеризований запис грошових обмінів, який можна налаштувати для запису не просто грошових обмінів, а скоріше для всіх цілей і цілей. Блокчейн інновацій нагадує веб в тому, що він працював у владі. Відкладаючи квадрати даних, які не відрізняються від своєї системи, блокчейн не може контролюватися жодною речовиною і не має жодної мети розчарування. Сама мережа виявилася жорсткою лише близько 30 років. Це репутація, яка добре виглядає для інновації blockchain, оскільки вона продовжує вироблятися.

ОГЛЯД AHRVODEEX

 

AhrvoDEEX є розподіленою децентралізованою торгівлею цінностями, яка дозволяє виробляти продуктивний обмін, використовуючи багатогранні рамки позиціонування і глибокі навчальні розрахунки, які роблять розумні оцінки цінностей і ціннісних орієнтацій спрощенням процедури обміну.

Крім того, AhrvoDEEX є першим A.I. стимулювали децентралізовану торгівлю цінностями, що дає змогу виробляти продуктивні та цільові запаси, використовуючи багатогранні рамки позиціонування та нейронні системи, щоб поєднувати інформацію та робити оцінки цінностей та цільових показників.

Ahrvo – це організація, пов’язана з грошима, і розпочала свої вправи в 2017 році, має ліцензовану інновацію, яка дає позиціонування понад 8000 пропозицій. Етап дозволяє створювати мережі, залучати різних гравців до розмови про різні процедури обміну. AhrvoDEEX також компенсує клієнтам криптографічних грошей бюджетні обміни на торгівлю.

AhrvoDEEX також є цінною інформаційною інформацією, яка містить зміни та значення, що виникають під час і майбутніх подій, які можуть викликати вартість акцій. Зараз універсальний додаток доступний для двох робочих рамок: Android і iOS.

Можливість

Платформа AhrvoDEEX буде торгувати традиційними акціями, а не маркерними акціями. Наша увага зосереджена на прискоренні впровадження блокчейн на ринках акцій шляхом інтеграції в брокерську систему. Як результат, AhrvoDEEX може утримувати клієнтів від традиційних брокерських компаній за допомогою автоматизованої системи переказу рахунків клієнтів (ACATS), що забезпечує доступ до трильйонів активів брокерських послуг з самого початку. Це дає змогу масштабувати мережу завдяки простоті ухвалення – користувачі можуть перекидати існуючі рахунки брокерських та пенсійних рахунків без ліквідації свого портфеля.
Глобальний ринок акцій складає ~ 60-70 трлн. Дол. США (у США – 35-40%) порівняно з криптовалютним діапазоном ~ 200-250 млрд. Дол.
Доходи американської брокерської галузі зросли на 16 відсотків з 2013 року з $ 264,2 до $ 308,6 мільярда. Зростання прибутку зросло на 48% за той же період часу. (великі ринкові можливості)
Глобальний ринок блочних ланцюгів fintech мав загальну вартість 204 млн. Доларів США в 2017 році. Очікується, що до 2024 року він сягне ~ 8,3 млрд. Дол. США. (сильний світський хвостик)
У 2017 році 23% опитаних фінансових компаній планували використовувати технологію blockchain для клірингу та розрахунку цінних паперів (жодного рішення, як AhrvoDEEX на ринку)
Елі Інвест провела опитування, яке виявило, що 75 відсотків тисячолітніх жінок і 60 відсотків тисячолітнього чоловіка вважають, що інвестиції заплутані. (Millennials мають наслідувати $ 30 трлн тільки в США)

Рішення

AhrvoDEEX – це обмін акціями (broker), що базується на базі pech-to-peer, що дає можливість прибуткової торгівлі, використовуючи багатофакторні рейтингові системи та глибокі алгоритми навчання для створення інтелектуальних балів та цінових цілей для раціоналізації процесу вибору безпеки та портфеля. Окрім служб зберігання, ми зосереджуємося на створенні мережевої ліквідності, рішенні білої етикетки, API та SDK, і вона буде надана стартапам і компаніям fintech. Швидкість транзакцій AhrvoDEEX порівнянна з централізованими біржами (1-3 секунди) і набагато швидше, ніж Ethereum DEX (~ 3 хвилини) і Bitcoin (~ 10 хвилин). Операції на AhrvoDEEX відбуваються через ~ 3 до 5 секунд.
Конкурентну перевагу
Патентний захист
Ahrvo будує перший блокчейн на основі децентралізованого акціонерного обміну на основі штучного інтелекту. Протягом останніх двох років керівництво компанії Ahrvo отримало необхідний захист для свого зростаючого набору інвестиційних і торговельних рішень. Ahrvo подав два попередні патенти (березень 2017 / листопад 2018) і один патент на корисність (березень 2018). Патенти, що очікують на розгляд, охоплюють існуючі та майбутні продукти та функції, які є недостатньо розвиненими або призначеними для випуску. Крім того, розглядаються власні аспекти протоколу мережі та інтеграція багатофакторних систем ранжирування та нейронних мереж у біржу рівних партнерів.
Досвід традиційного брокера
Перевагою того, щоб бути традиційним брокером замість маркерного обміну, є здатність зберігати та утримувати традиційні акції. Токенізовані платформи часто стверджують, що «ми є лише фірмою з програмного забезпечення і не беремо участі в регульованій діяльності, такі як послуги зберігання чи клірингу, виконання замовлень, консультації з інвестицій, управління активами та інші подібні фінансові послуги». Ми вважаємо, що це на їх шкоду. Платформа зберігача Ahrvo буде надавати фірми передні та задні офісні послуги. Орієнтуючись на більший ринок (акції проти криптовалюти), Гарвардське зростання має перевищувати маркіровані конкуренти.
Компетентні розробники Blockchain
Ahrvo працює з досвідченою командою розробників blockchain. Фірма-розробник – CMMI Level 3 та ISO 9001: 2015. Загалом, ми маємо доступ до команди з 35 розробників блокчейн, але спочатку буде працювати з командою з 4-5 розробників. Їх досвід включає: запуск публічного та приватного блокчейн шляхом розгалуження, створення власних монет, зміна специфікацій, таких як логіка винагороди, рівень інфляції та налаштування інструментів для видобутку.
Інфраструктура
Сучасні учасники ринку (в основному Ravencoin і Equibit) є вилками Bitcoin. Ми розглядаємо це як структурну перешкоду з огляду на характер галузі (високий обсяг транзакцій). Протокол консенсусу їх блокчейн є Доказом роботи (POW). У військовополонених шахтарі вимагають багато енергії для перевірки операцій. Неявна і явна вартість, пов’язана з платформами на основі біткоїну, стала очевидною, коли обсяги транзакцій зростають з ціною базової криптовалюти. Блокчейн Ahrvo буде роздвоєний з Stellar, і використовувати Proof of Stake (POS) – більш економічний і екологічно чистий консенсус-протокол.

 

Технологія

 

 

Деталі ICO

 

Загальні
Веб-сайт: https://ahrvo.io/
MVP: http://ahrvo.io/public/frontend/documents/Ahrvo-Whitepaper.pdf
Час перед продажем: 15 червня 2019 – 30 червня 2019 року
Час ICO: 01 липня 2019 – 31 серпня 2019 року
Білий список / KYC: Білий список + KYC
Країна: Британські Віргінські острови
Інформація про маркер
Позначка: Ahrvo / RVO
Платформа: Ethereum
Тип маркера: ERC20
Доступно для продажу: 200,000,000 Ahrvo / RVO (40%)
Фінансові
Передпродажна ціна: 1 Ahrvo / RVO = 0,2 USD
ICO Ціна: 1 Ahrvo / RVO = 0,25 USD
Прийняття: ETH, LTC, BTC
М’який ковпачок: 10,000,000 USD
Жорсткий колпачок: 50,000,000 USD

Дорожня карта AhrvoDEEX

Березень 2017
Формується материнська компанія. Подано попередній патент №1.
Квітень 2017
Розробка Ahrvo 1.0 починається.
Січень 2018
Ahrvo 1.0 запускається на iOS і Android.
Березень 2018
Патент Утиліти №1 подано.
Червень 2018
Залучено 150 тис. Дол.
Листопад 2018 року
Подано попередній патент №2.
Грудень 2018
Ahrvo 2.0 випущено на iOS і Android.
Січень 2019
Розробка маркера починається.
Лютий 2019
Розробка Ahrvo Desktop починається.
Серпень 2019
Зареєструйтеся, щоб стати Брокер-дилером.
Листопад 2019
Патентна утиліта файлу №2.
2 квартал 2020р
Ahrvo Desktop Версія 1.0.
3 квартал 2020р
Запуск мережевого інкубатора. iOS і Android 3.0.
4 квартал 2020
Запуск мережі бета-версії.
2 квартал 2021
Головний запуск мережі.

Посилання

 

0x3fef8f611eF7A5242b38dc069847506CcA3a1633
0

Publication author

offline 2 months

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation