Altair

Altair VR

#altairvr  #vr  #ico
Останні досягнення в науці виявили нові технології. Віртуальна реальність займає значну частину ринку та позиціонує себе як технологію майбутнього. Поєднуйте це з альтернативною екосистемою на основі блокчейну та освітніх мотивів, щоб отримати нову віртуальну платформу для наукового досвіду; Альтаїр В.Р. Вона буде заснована на децентралізованій системі даних, що дозволить стабільний та незалежний розвиток проекту. Це тип віртуальної енциклопедії для природничих наук, включаючи, але не обмежуючись ними: хімію, фізику, біологію, природничу науку, географію та історію. На своєму веб-сайті: http://altairvr.io/, ви можете ознайомитись з детальною інформацією, включаючи дорожню карту проекту, яка починається з січня запуску першого в світі сферичного кіно у ВР
Ми запустили перший у світі онлайн-кінематограф сферичного кіно, Altair Fulldome Cinema. Тепер будь-який користувач Gear VR окуляри може бути в планетарію, а також дивитися деякі з кращих фільмів з усього світу.
Це забавний та інноваційний вид розваг.
Ви зможете використовувати свою незалежну криптовалюту з назвою AVR, яка дозволить вам легко обмінюватися та купувати послуги на майбутній освітній платформі. З 29 січня 2018 року – початок попереднього ІТО – буде продано токен з бонусами для ранніх покупців. М’який ковпачок 500 ETH, жорсткий чохол 5000 ETH.
Бонус для учасників – 25%. Тривалість етапу становить 15 днів або до досягнення твердої ковпачки.
Інші види валюти
Мачткойн забив оцінку ICIC FoundICO, що дає результати окремих проектів у різних категоріях: 9.2 (заголовок), 7.5 (фінансування), 8.6 (мінімальні та мінімальні продукти) та 7.0 (маркетинг).
Ризик для сили монети
Machtcoin пропонує видатне бачення, щоб розблокувати трьох найбільших взаємопов’язаних рекреаційних потоків багатьма способами. Багато людей відвідують спортивні змагання з інтересом робити ставки на свої улюблені результати команди. Одним із ризиків є інтеграція трьох основних елементів енергокону, що є величезним тягарем для щоденного бізнесу компанії.
Перевірте введення проекту на форум bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2468761
Ви можете читати та спілкуватися з командою, пропонувати свої пропозиції та навіть подати заявку на їхню програму щедрості та захистити свої токени в часі. Ще одна чудова річt Altair VR.
Це дуже веселий спосіб вивчення речей, використовуючи найсучасніші технології, і навчайте себе про природу, яка нас оточує. Деякі з найважливіших майбутніх варіантів включають Time Machine у VR, що дозволить користувачам прокручувати історію часу та відчувати різні епохи життя та існування. Поняття “машина часу” у ВР – це нескінченний простір для творчості та створення досвіду VR, стаючи яскраво фундаментальним підручником з історії  Altair Vr робить претензію .

#altairvr #vr #ico

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=990832
0

Publication author

offline 1 year

SHULAKOVA

85
Comments: 0Publics: 133Registration: 12-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation