APOLLON ICO PROJESİ – EĞLENCE SEKTÖRÜNDE BLOCKCHAIN DEVRİMİ

Screenshot_280.jpg

Kripto para dünyası merhaba, bu makalemde sizler için ICO satışları 31 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek olan APOLLON ICO Projesini incelemek istiyorum.

APOLLON Nedir?

Apollon Blockchain projesi, Blockchain altyapısına dayanan ilgili tüm iş uygulamalarını geliştirmeyi ve desteklemeyi amaçlamaktadır. APO’nun vizyonu, kullanıcıların ya da platform üyelerinin blockchain teknolojisinin faydalarından yararlanmasını sağlayan “serbest değer akışı” elde etmektir.

Duyarlı bilgilere yüksek güvenlik ve uygun koruma oluşturabilmek için, günlük doğrulamayı sağlamak ve kullanıcılar için güvenli bir ağ oluşturmak çok önemlidir. Yani herhangi bir ağın güvenliği, ağın en önemli özelliğidir. Apollon ağı, birbirleriyle hızlı bir şekilde etkileşime giren ve tüm ağlarına güvenlik sağlayan özel bir ekosistem türünü destekler. Tüm bilgilere yüksek düzeyde güvenlik sağlar ve herhangi bir siber suçtan da korunmayı temin eder.

Apollon’un iş vizyonu ticari düzeyde entegre olacak Blockchain altyapı hizmetleri sunmaktır. Bu iş modelindeki temel yetkinlik aşağıdaki alanlarda olacaktır: Blockchain, yan zincir ve Blockchain güvenlik alanlarında yetenekli ve sağlam teknoloji kullanımını sağlamak; Ödeme araçları ve ödeme ağ geçidi üzerinde güçlü ve güvenli bir yapı oluşturmak.

APOLLON ÇİFT GEÇİŞ YAPISI

Apollon, APO ve LCASH tabanlı çift katmanlı bir dijital para birimi yapısı tasarlamaktadır. Apollon Blockchain çift katmanlı yapısında, APO tokenı birincil kripto para birimidir. Zaman içinde değişebilen iç pazar değeri vardır. Apollon eCo-Platformunda, LCASH adı verilen başka bir “operasyonel kripto para birimi” olacaktır. Her bir LCASH, 1 ABD Dolarına eşit olacaktır. LCASH, Yasal para ve APO token para birimini birleştiren bir köprü olacaktır.

Aracılar ve yasal parasal takas ve parasal olarak sabit değerde ödeme için bir para birimi uygulayıcısı olarak görev yapar. Para birimi araçları (veya simge), tüketici ödemesini kolaylaştıracak ve bir tüccarın takas ve ödeme sürecini basitleştirecektir.

Apollon ayrıca, çift katmanlı dijital para yapıları için temel kodlama ve şablonlar sağlayan 2. Seviye “Exchange Gateway” – Borsa Giriş platformu geliştirecektir. Ancak, LCASH’ın kullanımı ve gerçek işlem ticareti, tüccarların veya operatörlerin sorumluluğunda olacaktır.
APO Platformunda, LCASH kapalı devre içinde ve yüksek güvenlik ve gizlilik korumasıyla kullanılabilir. Ayrıca, LCASH sabit bir değere sahip olacaktır.

Screenshot_276.jpg

APOLLON PLATFORMUN AVANTAJLARI

Apollon Platform, kullanıcılarına aşağıdaki avantajları sağlayacaktır:

Basit ve güvenli ödeme aracı ve ağ geçidi: Blockchain’de olmak, Apollon platformunda güvenilir, hızlı ve değişmez işlemlerin güvenliğini sağlar. B2B, B2C veya sınır ötesi ödeme için düşük işlem ücretleri ve etkin bir uzlaştırma sistemi sunan APO ve LCASH tokenı ile şifreleme seçenekleri sunar.

Apollon platformu ayrıca PayPal, Kredi kartı, Apple ödeme, Samsung ödeme ve benzeri kullanarak güvenli bir cüzdan ve ödeme sağlar. Ödemeler akıllı sözleşmeler kullanılarak otomatik bir şekilde ve aracısız olarak gerçekleştirilecektir.

İlgili tüm eğlence projelerini geliştirin ve destekleyin:

Platform, eğlence ile ilgili tüm tarafları birbirine bağlar ve böylece platformu kullanıcıların eğlence ihtiyaçları için tek elden bir uygulama haline getirir. Platform kullanıcılarına, eğlence dünyasında en iyi müşteri deneyimini sunabilecek çok sayıda hizmete sahiptir.

Screenshot_275.jpg

Platform Bir E-Ticaret Platformu olarak hizmet vermektedir:

Platform, kullanıcıların satın alması için en yeni moda ürünlerle bir e-ticaret hizmeti sunacaktır. Platformda, APO eCo-Platformunda küresel sınır ötesi ticaret ve ödeme mümkün olacak, burada ticaret doğrudan ticaret yapan taraflarla gerçekleştirilecek ve böylece daha az işlem maliyeti ortaya çıkacaktır. Neticede proje kapsamında üçüncü taraflar ve aracılar ortadan kaldırılacaktır.

Platform çapraz zincir altyapısı sağlar:

Çapraz zincir ekosistemi kripto dünyasında bir sonraki büyük şeydir. Çapraz zincir protokolü, farklı blockchain protokolünün birbirine bağlanmasına ve birbiriyle etkileşime girmesine izin vererek yeni nesil blockchain teknolojisini sağlamaktadır.

Apollon platformu, bu teknolojiyi diğer projelerden kendi platformuna taşımak için kullanacak ve böylece e-ticaret, finans, lojistik, turizm, oyunlar ve çok daha fazlasını içeren platformdaki kullanıcıların hizmetlere kolayca erişilebilmesini temin edecektir.

Yenilikçi hizmet teklifi için sohbet odası olacaktır:

Platform, mükemmel bir müşteri deneyimi için kullanıcılar ve servis sağlayıcılar arasında gerçek insan etkileşimi sağlar. Zorluklar ve sorular sohbet odasından hızlı bir şekilde çözülecektir.

Oyun ve diğer eğlence hizmetleri:

Apollon platformu, oyun endüstrisini sürdürülebilir değişimler getirerek dönüştürecektir. Apollon Vakfı, Hong Kong’da insanların oyun oynarken bir 3D hissiyatı yaşayabilecekleri kalıcı bir VR ve e-spor merkezi inşa etmeyi amaçlıyor. Platform ayrıca farklı operatörler ve oyun tercihleri olan kullanıcılar için çeşitli çevrimiçi oyunlar içerecektir.
Apollon, birçok farklı Blockchain’in birbiriyle bağlantı ve iletişim kurmasına izin vermek için çapraz zincir etkileşim teknolojisine olanak tanıyacaktır.

Screenshot_278.jpg
Bir servis sağlayıcının belirli sayıda APO tokenı varsa, platform servis sağlayıcının platformda bir e-Mağaza oluşturmasına izin verecektir. Platform, servis sağlayıcıya BFT-DPOS mekanizması yardımıyla daha yüksek güvenlik sağlayacaktır. E-mağaza operatörleri ve müşterileri de platformdan teşvikler alacaktır. Servis operatörü, oyunlar, sohbet vb. uygulamalar geliştirilerek kullanıcı deneyimi geliştirilebilir. Bu uygulamalar yan zincirlerde çalışacaktır. Operatörler ayrıca, kendi müşterilerinin ödeme ve takas sistemini geliştirebildiklerinden APO platformundan ek avantaj elde edecektir. Diğer kripto para birimleri de Apollon blockchain tarafından desteklenecektir.

APO platformu ayrıca üçüncü tarafların müdahalesi olmadan doğrudan yapılabilen ticareti de desteklemektedir. Bu işlem maliyetlerini azaltır.

APO platform hizmeti, oyunlar, turizm ve verimli ödeme sistemleriyle kültürel geçiş etkinlikleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm eğlence sektörünü kapsamaktadır. Ayrıca Grup, işlem maliyetlerinin azaltılmasını, operasyonel verimliliğin artmasını ve toplu olarak daha yeni ekonomik büyüme modelinin tanıtımını da gerçekleştirmek istemektedir.

TOKEN VE ICO BİLGİLERİ

Token – APO
Toplam Arz – 2.5 Milyar APO
Fiyat – 1 ABD Doları
Soft Cap Hedefi – 458 milyon USD
ICO Satışları – 16 Temmuz – 31 Ağustos 2018
ICO’da satışa sunulan toplam tokenlar 248.000.000 APO
Satışlarda Kabul Edilen Para Birimleri: ETH / BTC
Projeye katılarak APO tokenlarından satın almak için https://ico.apollon-foundation.org/login linkini kullanabilirsiniz.

Screenshot_279.jpg

APOLLON ICO Projesiyle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Aşağıdaki Linkleri İnceleyebilirsiniz:
Website: https://www.apollon-foundation.org/
Whitepaper: https://www.apollon-foundation.org/static/file/Apollon_Whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/apollonalliance
Twitter: https://twitter.com/ApollonAlliance
ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4633305.msg41873335#msg41873335

Author:
BTT Username: techno99
BTT URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2034249
MEW: 0x68AAb7e8AD08ebfB91bB44f66Ec38fDe9602c2cB

0

Publication author

offline 11 months

rmera989@gmail.com

0
Comments: 0Publics: 33Registration: 13-08-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation