AUDITCHAIN ​​- децентралізована екосистема протоколу безперервного аудиту та звітності

Деякі публікації натякають, що технологія blockchain може взагалі усунути необхідність аудиту фінансової звітності аудитором CPA. Якщо всі транзакції відображаються в незмінному блокчейн, то що залишається аудитору CPA для аудиту?

Хоча перевірка виникнення транзакції є складовим елементом аудиту фінансової звітності, це лише один із важливих аспектів. Аудит включає оцінку того, що зареєстровані транзакції підтримуються доказами, які є релевантними, надійними, об’єктивними, точними та перевіряються.

Прийняття транзакції у надійний блокчейн може бути достатнім відповідним аудиторським доказом для певних тверджень у фінансовій звітності, таких як виникнення транзакції (наприклад, про те, що актив, записаний у блокчейн, перейшов від продавця до покупця).

Auditchain лідирує у розвитку першої у світі децентралізованої безперервної безперервної перевірки та екосистеми протоколу фінансової звітності в режимі реального часу для забезпечення цифрових активів та підприємств та їх розкриття. Auditchian дозволяє здійснювати постійну зовнішню перевірку систем та систем управління, фінансових даних та середовищ управління розкриттями за допомогою CPA та мереж зареєстрованих бухгалтерів.

Альянс DCARPE — це консорціум з бухгалтерського обліку, аудиту та фінансової звітності, що складається з CPA, дипломованих бухгалтерів, постачальників програмного забезпечення та розробників програмного забезпечення, які вносять ресурси на розробку та сприяння прийняттю Протоколу про гарантування та розкриття інформації DCARPE.

Крім того, Auditchain дає можливість підприємствам надавати зацікавленим сторонам найвищий рівень впевненості за допомогою децентралізованої зовнішньої перевірки на основі консенсусу.

Підвищення нової бездоганної економіки впевненості

Функція AUDT Token використовує новий світ децентралізованої впевненості та розкриття інформації. Саме це сприяє прозорості сучасного підприємства від початкової сертифікації, раннього виявлення та виправлення до фінансової звітності в режимі реального часу з найвищими рівнями впевненості через децентралізовану зовнішню перевірку підприємства.

AUDT токен

-Доступ до мережі аудиту

AUDT Token розблоковує набір програм та найбільш надійну та надійну децентралізовану мережу служб забезпечення та звітності підприємств.

-Послуги мережі аудиту

AUDT Token — це основна валюта та корисна програма для обслуговування програмних послуг, платежів за гарантії та розкриття інформації. AUDT розблоковує мережеві сервіси, які забезпечують найвищий рівень прозорості для інвесторів та зацікавлених сторін за частку витрат на традиційний аудит та звітність.

-мережі аудиту

Як протокол другого рівня, Auditchain забезпечує безперебійну сумісність між приватними та державними блокчейнами, що забезпечує надійну корисність та атомне врегулювання торговельної кредиторської заборгованості.

-Плата за аудит

Комісії AUDT для підприємств можуть бути зведені до нуля за рахунок розподілу доходів від підписки та участі підприємств у децентралізованій бездоганній екосистемі впевненості.

-Преміум-гарантія зацікавлених сторін

AUDT дає змогу зацікавленим сторонам розблокувати та переглянути деталізовану аудиторську аналітику підприємства та детальну інформацію про фінансові результати, які забезпечують найвищий рівень прозорості від системи підприємства та статистики контролю до фінансових показників у реальному часі.

Про TGE

Auditchain буде проводити захід генерації токенів (“TGE”) на загальну суму 250 000 000 AUDT, який спочатку буде запущено в мережу Ethereum шляхом розгортання смарт-контракту ERC20.

Всього до 100 000 000 AUDT буде продано достроковим усиновлювачам, 45 000 000 буде виділено на “Доказ HODL” Airdrop, 25 833 333 буде виділено команді, до 25 833 333 буде призначено для радників, до 25 833 333 буде виділено у зв’язку з партнерствами, 15 000 000 будуть виділені для ранніх усиновителів, а до 12 500 000 буде виділено у зв’язку з нашою виборчою кампанією.

AUDT буде використовуватися абонентами для споживання гранульованих рівнів фінансової деталізації та аудиторської аналітики, опублікованих підприємствами, які приймають протокол впевненості та розкриття інформації DCARPE ™ через Провідник DCARPE ™.

Після запуску протоколу впевненості та розкриття інформації DCARPE ™, 12 500 000 додаткових AUDT щорічно буде видаватися у зв’язку з винагородами. Річні суми винагороди є приблизними та залежать від фактичного часу блоку.

Умови Airdrop

Airdrop “Доказ HODL” буде включати в себе падіння до загальної кількості 45 000 000 токенів AUDT у чотирьох (4) окремих каскадах для ранніх приймачів протягом однорічного періоду після завершальної фази IEO Auditchain.

Адреса гаманця повинна містити залишок токенів AUDT на момент знімка,

Залишок токенів AUDT, що містяться в кожній адресі гаманця, повинен бути однаковим за станом або містити більшу кількість для кожного з послідовних блоків після знімка.

Жодна AUDT не може бути переміщена або перенесена в будь-який час з адреси гаманця. Кожен блок буде ревізований, щоб перевірити, чи не відбулося переміщення жодного AUDT між блоком знімків та Airdrop. Будь-який рух будь-якої суми призведе до позбавлення цієї адреси для конкретного Airdrop.

Розрахунок розподілу Airdrop

Кожен Airdrop буде розповсюджуватися на придатні гаманці, що містять баланс токена AUDT, пропорційний їх частці в загальній кількості токенів AUDT, що зберігаються придатними кошельками. Це буде обчислено за такою формулою:

Загальна сума Airdrop, помножена на кількість AUDT, що утримується усиновлювачем, поділене на загальну кількість AUDT, що має право на отримання Airdrop, дорівнює кількості AUDT, яку ви отримаєте за кожен Airdrop.

Деталі TOKEN

Тикер: AUDT

Тип token: ERC20

Доступні до продажу: 160 000 000 AUDT (80%)

ТІЛЬКИ 1 000 000 AUDT буде продано!

Продаж токенів AUDT розпочнеться о 14:00 UTC 14 червня!

Ціна: 0,20 дол

Продаж жекенів: 1 000 000

Блокчейн: Ethereum: (ERC20)

Валютні пари: BTC, ETH, USDC, EUR

Обов’язковий KYC

Країни з обмеженим доступом: Сполучені Штати Америки, Афганістан, Куба, Іран, Ірак, Лівія, Північна Корея, Сирія, М’янма, Китай, Гаїті, Ліберія, Руанда, Сомалі, Судан або Демократична Республіка Конго

Розподіл токенів

Дорожня карта

Для отримання додаткової інформації відвідайте:

Website: https://auditchain.com/

Whitepaper: https://auditchain.com/Auditchain-Whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/Auditchain

Telegram: https://t.me/Auditchain_Community

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/auditchain

Facebook: https://www.facebook.com/Auditchain/

Reddit: https://www.reddit.com/r/Auditchain/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC7NlWkYBlsPRZ26e8e2-yKw

Instagram: https://www.instagram.com/auditchain_official/

Aвтор: DimaKonon

Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2627571

0

Publication author

offline 2 days

Dmitro Kononchuk

0
Comments: 0Publics: 53Registration: 20-06-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation