Auditchain огляд проекту

Ви погодитеся, що при зверненні до будь-якої компанії або бізнес, ми дивимося не тільки на якість послуг, що надаються, а й на те, наскільки безпечними і надійними вони будуть. Хоча, ми не завжди звертаємо на це увагу, варто відбутися якомусь нагоди, ми відразу ж купуємо пильність.

У сучасному світі вже є органи та фахівці, які контролюють роботу компаній, їх чесність і виконання роботи. Також місією цих структур є глибокий аудит компаній, виявлення схеми його роботи. Тепер на допомогу приходить ще й блокчейн разом з проектом AuditChain. Про цей проект ми і поговоримо.

проблеми

Основна проблема полягає у відсутності надійної системи аудиту. Чому я кажу про їх відсутність, в той час як їх можна знайти без праці? Відповідь проста. Упереджене ставлення. Великий бізнесмен, який володіє великою компанією, повинен щорічно перевірятися аудиторськими компаніями. Але з якоїсь причини, з агентом аудиту псуються стосунки, і тоді можна зловити себе на думці, до кінця чи неупередженим буде аудит? Так як виправити відносини швидко не представляється можливим, легше буде звернутися в іншу аудиторську компанію.

Але і тут питання постає ребром. Всі аудиторські фірми централізовані, а значить пов’язані з системою фінансів, а значить можуть бути уразливі. Говорячи про уразливість, я маю на увазі зберігання даних. У них на серверах зберігаються цінні дані, якими можуть заволодіти зловмисники. А кому це потрібно? В результаті володіння цінними документами третіми особами може негативно позначитися на діяльності компанії, її фінансової стабільності. Рішення зі збереження та збору даних і пропонує нам цей проект. Його суть полягає в усуненні всіх цих проблем шляхом децентралізації та автоматизації (відсутність людського фактора і упередженості).

Про проект і його особливості

Як відомо AuditChain — це проект, рішення якого давно чекав весь світ. Адже її формування почалося ще в 2009 році, коли тільки вперше в світі люди познайомилися з децентралізованою технології “блокчейн” і її незмінний розподільчої мережі. Саме тоді багато професіоналів аудиту зрозуміли, що цей інструмент нашого часу буде корисний в даному сегменті ринку.

Насправді, принцип AuditChain заснований на простих, але дуже чітких і безпечних діях. Так як структура обліку дозволяє контролювати абсолютно всі елементи системи, а також відстежувати їх зміни в режимі реального часу. Що ще раз підтверджує його ефективність і прозорість з усіх боків.

Крім того, платформа AuditChain буде містити так звану допоміжну стекову технологію, принцип дії якої полягає в багаторівневих протоколах і їх базової функціональності. Тобто, крім технології blockchain і її смарт-контракту, технологія Stack включатиме в себе такі її елементи, як контракти з аудиту ERP і звіти вузлів, необхідні для публічної персоніфікації отриманої статистики для аудиторії.

Переваги

Головною перевагою є те, що ці інструменти, функції і все те, чим володіє платформа, може бути легко продемонстровано в світовій області аудіювання міжнародних організацій. Це те, де потрібно реально навести порядок між усіма ланками, які працюють в бізнесі. Для забезпечення чіткого контролю, AuditChain і його команда мають намір в найкоротші терміни почати тестування, щоб всі переваги були доведені правомірно.

Наочна діаграма того, як буде виглядати майбутня ланцюжок роботи проекту:

Токен

AuditChain, так само як і будь-яка інша блокчейн-платформа, буде використовувати свій власний токен, щоб регулювати роботу платформи і її системи, а також для того щоб її учасники могли брати безпосередню більшу участь в житті платформи. Завдяки токена будуть доступні спеціальні сервіси платформи. Таким чином, власники токена AUDT можуть в будь-який час скористатися послугами і функціями платформи AuditChain, також вони можуть оплатити будь-які збори, тобто цей токен буде використовуватися як повноцінна внутрішня валюта платформи.

Говорячи про технічну сторону питання, токен AUDT буде розроблятися на базі блокчейна Etherium, використовувати протокол ERC 20, а загальна кількість випуску його становитиме 250 мільйонів. Велика частина токенов випущена, розподілена по команді і зарезервована для подальшого розвитку компанії і укладення партнерства.

Розподіл токенів виглядає наступним чином:

висновок

Роблячи висновки, хочу відзначити високий потенціал розвитку цього проекту, так як на даний момент гідних альтернативних варіантів аудиторських перевірок за допомогою блокчейна немає. Цей проект є найбільш продуктивним, відповідає всім стандартам і законодавчим нормам. Таким чином, AuditChain цілком може зайняти лідируючі позиції в своїй ніші і здобути популярність.

Website: https://auditchain.com

Telegram ANN Channel : https://t.me/Auditchain

Telegram Channel : https://t.me/Auditchain_Community

Reddit: https://reddit.com/u/AuditChain

Twitter: https://twitter.com/Auditchain

Facebook: https://facebook.com/Auditchain

LinkedIn: https://linkedin.com/company/auditchain

YouTube: https://youtube.com/channel/UC7NlWkYBlsPRZ26e8e2-yKw

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5152521.0

Bitcointalk bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5151587.0

Aвтор: DimaKonon

Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2627571

0

Publication author

offline 3 hours

Dmitro Kononchuk

0
Comments: 0Publics: 52Registration: 20-06-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation