Bitbose ICO

BitBose harika ve umut verici bir projedir. Bu projenin büyüklüğü, özellikle belirteci sorununa bağlıysa, BOSE veya TokenBose olarak bilinen kendi belirtecine sahip olmasıdır. Bu, ERC20’ye dayanan BitBose platformunun yardımcı göstergesi ve temel para birimidir. Sistem işlemleri temiz ve şeffaf değildir. Eşler arası sadece en az proje yiyebilir. Çözümler doğar ve oluşur. Bir milyon proje türü bu dünyadaki renklerin çözünürlüğünü temsil ediyor. Bu oturumda, öncekinden daha iyi bir yönde gidebilecek bir çözüm bulmak dışında hiçbir şey yoktu. Pratik ve esnek ekonomik güçtür.
Her zaman projenin enerjisi ve cazibesi ile güncel. Onun adı yeni, ama elbette her şey hala düzgün ve güncel. Bit Bose gibi yeni bir projede, katılmak isteyen insanlara iyi haberler getiriyor.
BitBose platformunun tamamen dağıtılmış bir bankacılık çözümü oluşturması gerekmektedir. Varlığı, sadece genel bankacılık yapısını bozmakla kalmaz, aynı zamanda eter etrafındaki blokların zincir teknolojisine dayanan yatırım fırsatları da sunar. BitBose’un Temel Özellikleri

BitBose Platformunun misyonu, sadece ortak bir bankacılık yapısı geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda blok zincir teknolojisine dayalı yatırım fırsatları da sağlayan entegre ve dağıtılmış bir bankacılık çözümü yaratmaktır.
Token Bose, ERC20’ye dayanan BitCase platformunun para birimi olarak blockchain ethereum’u kullanır. Bu, çok düşük oranlarda daha hızlı, daha şeffaf işlemler anlamına gelir. – Yatırım Bankacılığı Çözümleri Bu platform, portföy fonları, Cripto Kredi ve Madencilik Ödül Programı gibi özel bankacılık yatırım çözümleri sunmaktadır.
Döviz ve ödeme için akıllı hibrit ticaret çözümü.
Eşsiz yatırım çözümlerimiz, modern iş fikri işlemlerine ve modern ödeme çözümlerine yol açan, bir bakışta birden fazla şifreli para ve para ticareti yaparak yeterli likidite sağlamak için tasarlanmıştır.
Takım, dünya çapında geliştiriciler, tüccarlar, finansal danışmanlar ve blok zinciri uzmanlarından oluşur.
Token Bose, tüm kurallar, uyumluluk, KYC ve AML ile tamamen uyumludur.
Bugün% 40 indirim ile PRESALE’da jeton satın alabilirsiniz.
Şifreleme / Fiat Finansmanı
Program haklarının kanıtı varsa, BitBose Kredileri Kredileri BitBose platformunda bir parola kullanılarak şifrelenebilir / ödenebilir.
Kolay kredi ve kredi başvurusu, anında onay ve kredi kontrolü yok. Doğrudan banka hesabınıza para yatırın.
Başlangıç ​​maliyetleri olmadan rekabetçi faiz oranları. Bir itibarı koru ve finansal özgürlüğün tadını çıkar. Ayrıca, herhangi bir zamanda varlıkları çekebileceğiniz için hiçbir sermaye bloğu yoktur.
Tokenomi anahattı
İsim Simgesi – BOSE
Web sitesi – /www.bitbose.com/
Teklif türü – sembolik satış
İtalik olarak jeton – 300.000.000
İzin verilen para birimleri – BTC, ETH, FIAT
Token ERC20 – Evet
Yumuşak kapak – 5 milyon dolar
Cap Hard – 45 milyon dolar
Daha detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri ziyaret edin:
Web sitesi – https://www.bitbose.com/
Teknik İnceleme – https://s3.amazonaws.com/bitbose-documents/Update+bitbose+whitepaper-1.pdf
Telgraf: https://t.me/bitbose
Facebook: https://www.facebook.com/Bosetoken/
Twitter: https://twitter.com/Bitbosecoin

 

Yazar: standout321
Bitcointalk profili: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1756728
Ethereum cüzdan adresim: 0x495A548499e336311Dec1219b9Fa34df00769c13
0

Publication author

offline 3 weeks

Standout321

3
Comments: 0Publics: 581Registration: 20-04-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation