Битбозен

BitBose добри и ветувачки проекти. Особено ако тоа е поврзано со проблемот со маркер. големината на овој проект, да имаат свој маркер, познат како Бозе или TokenBose. Овој показател алатка и основната валута BitBose платформа се базира на ERC20. систем операции не се само чиста и транспарентен, со колегите blockchain Ethereum би можеле да имаат многу минимална проекти се родени и подготовка на одлуки. Еден милион проекти се одобрени од страна на боја на оваа земја. Сите, но ништо не се ништо за решавање на подобро од кога било досега, во оваа сесија, не само на практични висока цврстина и економска моќ.

Како и секогаш, енергија и жалбата на најновите проекти. Неговото име е, исто така, нови, се разбира, се уште мазна и тешко во однос на нови технологии. Внатре во оваа прекрасна нова Бит проектот Бозе, тој доаѓа до кои нудат добра вест за оние кои сакаат да му се придружат.

Ние треба да се знае BitBose сегашната платформа, за да се создаде целосна децентрализација на банкарски решенија. Неговото постоење не е само да ја наруши нормалната структура на банката, но, исто така, ќе им понуди можности за инвестиции врз основа на технологијата blockchain околу Ethereum. Важни карактеристики BitBose

Мисија BitBose платформа е да се создаде децентрализирана интегриран банкарски решенија, кои не само што ќе се прошири на нормален банкарски институции, но, исто така, ќе им понуди можности за инвестиции врз основа на blockchain технологија.

Бозе е мотото на токени врз основа на платформата ERC20 BitBose користење blockchain Ethereum дека е најбрз и најтранспарентен трансакција со многу ниски провизии. -investment банкарство решенија оваа платформа нуди уникатна инвестициското банкарство решенија како што се средства портфолио, Крипто кредити Рогот поттик програма.

Интелигентен хибридни решенија за комерцијална трговија и плаќања.

Нашата единствена инвестиција решение дизајниран да се одржи соодветно ниво на ликвидност преку размена на повеќе енкрипција и cryptocurrencies, кои на прв поглед преведена на современ размена на деловна интелигенција и модерен плаќање решенија.

Тимот се состои од програмерите од светска класа, трговци, финансиски советници и експерти blockchain.

Бозе токени Потполно компатибилен со сите правила, почитување KYC и СПП.

Во моментов, може да се купи пред-маркер на 40%

Крипто / Fiat финансии

Во доказ за Крипто програма Кредити BitBose добрина дозволено фонд во криптографскиот / писменото со тоа што ги BitBose платформа енкрипција.

Апликација за заем и лесен кредит, инстант одобрување и без кредитна проверка. Заработете пари директно депонирани во вашата банкарска сметка.

Конкурентна каматна стапка без претходна пријава. Одржување на вашиот углед и да уживате во финансиска слобода. Покрај тоа, главниот град без заклучување на вратата, бидејќи можете да ги повлечат своите средства во секое време.

Резиме Tokenomi во

именува знак – BOSE

Веб-страница – /www.bitbose.com/

Вид на понуда – продажба на чипови

Жетони Вкупно – 300 милиони

Валути прифатени – БТК, ЕТХ, FIAT

ERC20 токени – ДА

Меки капа – $ 5000000

Тешко покрие – $ 45 милиони

За повеќе информации

Веб-страница – https://www.bitbose.com/

Бела книга – https://s3.amazonaws.com/bitbose-documents/Update+bitbose+whitepaper-1.pdf

Телеграма: https://t.me/bitbose

Фејсбук: https://www.facebook.com/Bosetoken/

Твитер: https://twitter.com/Bitbosecoin

Мој профил Bitcointalk линк: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1545555

ЕТХ: .0xa8 78531E9A6c19bBB5595F1De863fa58f5fEb628

 

0

Publication author

offline 1 week

skillman11

1
Comments: 0Publics: 740Registration: 23-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation