Bitzon

2019-01-24_12-42-23.png

Her yıl e-Ticaret sektörü dünyadaki tüm gelirlerin inanılmaz bir cirounu göstermektedir. Birçok uzman yıllık büyümenin neredeyse% 20 olduğunu söylüyor. Ve sana söylemek istediğim yeterli değil. Bu artış, yıldan yıla artmakta olan tüketicilerden gelen talebin artmasından kaynaklanmaktadır. Hepinizin bildiği gibi e-Ticaret, evden çıkmadan İnternet üzerinden kolayca sipariş edebileceğimiz tüm ürünleri içeriyor. Her şey o kadar erişilebilir ve elverişli hale geldi: istemeden “daha ​​önce onsuz nasıl yaşadı” diye düşünerek kendinizi yakalayın?
2019-01-24_12-56-40.png

sorunlar

Ancak tüm bu hızlı büyümeye rağmen, e-Ticaret alanının hala hayattaki uygulamalarının güvenli, rahat ve etkili olduğunu öğrenecek ve anlayacak çok şeyi var.

Bununla birlikte, e-Ticaret madalyonun bir başka yanı var ki bu da ana görevi müşterilere mallarını sağlamak olan işadamlarından ve girişimcilerden oluşuyor. Bu, bugün sizinle sizinle konuşacağımız veya onların sorunları ve onları çözme yolları hakkında konuşacağımızla ilgilidir.

Bildiğiniz gibi, alıcıların hedef kitlesi ile iletişim kurmaya başlamak için satıcının malların fotoğrafını, tanımını, maliyetini ve gerekli diğer noktaları tanıdığı bir web sitesine sahip olması gerekir. Ancak ne yazık ki, birçok küçük işletme mallarını yerleştirirken bazı zorluklar yaşıyor:

 • kaliteli ve güzel fotoğrafların eksikliği;
 • ürün açıklaması gerekli değildir;
 • destek yok, ya da öyle, ancak nadiren yanıt veriyor; bu da ek bir rahatsızlık veriyor;
 • kötü düşünülmüş pazarlama var ya da hiç değil.

Tüm bu küçük şeyler, bir şekilde veya başka bir şekilde, modernitenin tüm faydalarından yararlanmak ve küçük işletmelerini yeni bir seviyeye geliştirmek isteyen, ancak deneyim eksikliği ve küçük işletmelerini geliştirmek isteyen küçük işletmelerin ve girişimcilerin daha da büyümesini ve gelişmesini olumsuz yönde etkiliyor. gerekli araçlar, girişimcilerin Genel rutfunu bozuyor.

Binlerce aynı girişimciyi dünyanın dört bir yanından bir araya getiren devasa ve popüler bir platformla ürünlerini tanıtmak için yeterli Finansmana sahip olan daha büyük girişimcilerin gelmesinin başka bir yolu var. Bu tür platformlar daha gösterilebilir görünmektedir, zaten, işadamı mallarının satışını hızlı bir şekilde ayarlamasına yardımcı olan bazı yardımcı fonksiyonlara sahiptir. Platformda hoş bir yenilik ve 7/24 teknik destek ve bu platformu çevirebileceğiniz çok sayıda dil var. Genel olarak ihtiyacınız olan her şey. Ancak bir kural olarak, bu tür platformlarla işbirliği girişimci için çok büyük bir ücret ve komisyona malolmaktadır; bu durum doğal olarak gelecekteki gelirini ve gelirini doğal olarak olumsuz yönde etkilemektedir.

Böyle ciddi bir problemi bu yönde gören uzman ekibi yukarıdaki problemlere çözüm önerisinde bulundu. Bunu yapmak için, küçükten büyüğe tüm girişimcilerin iş fırsatlarını kullanmasına ve genişletmesine olanak sağlayacak yeni bir platform geliştirdiler.
2019-01-24_12-56-40.png

Proje hakkında

Projenin kendisi denir – Bitzon ve ana misyonu, dünyanın her yerinden tüm girişimcileri tek bir ekosistemde bir araya getirmektir; minimum işletme maliyetleri ile sadece işinizi başlatmakla kalmaz, aynı zamanda büyük çapta gelişir herhangi bir bürokratik an ve gereksiz aracılar. Tüm bunlar, girişimcinin kendi mağazanızı yaratabileceği ve potansiyel alıcıları çekebileceği çok çeşitli işlev ve araç seçeneklerine sahip kullanışlı bir çevrimiçi mağaza tasarımcısı sayesinde olacaktır.

38120036_2166556833558054_5875091832987189248_n.jpg

Projenin kendisi, Bitzon’un dünya çapında gelişme ve farklı ülke ve şehirlerden girişimcilerin, küçük ve büyük girişimcilerin, zanaatkarların ve diğer aile işletmelerinin talebini karşılaması nedeniyle, merkezi , rahat hizmet, güvenlik nedeniyle merkezi olmayan bir temele sahiptir. ve tüm eylemlerin etkinliği de önemlidir.
2019-01-24_12-56-40.png

Avantajları

Birçoğunuz muhtemelen kendinize “Bitzon neden diğerlerinden daha iyi?” Diye sordunuz. Bu harika bir soru ve bu blokta mümkün olduğunca ayrıntılı cevap vermeye çalışacağım:

 • başlamak istediğim ilk şey, sistemin içine girişin asgari düşük eşiğidir. Bitzon’un kurucuları, Finans açısından en az etkiyle en son araçları kullanarak geliştirme fırsatınız olduğunu;
 • ikinci avantaj, birincisi, daha önce size kapalı olan veya herhangi bir sebepten dolayı mevcut olmayan uluslararası arenaya bir bilet aldığınız düşük bir giriş eşiği için;
 • üçüncü avantaj, ikincisini, kârlılığınızın seviyesini artırabilecek ve işinizi yeni bir üst seviyeye çıkarabilecek tüm yardımcı kaynaklarla ilişkili olduğu için tamamlar;
 • Aynı zamanda, her zaman anlaşılmaz bir durumu çözmek ve ilgilendiğiniz herhangi bir soruyu cevaplamak için gerçek zamanlı olarak Bitzon’un teknik desteğiyle her zaman iletişim halinde olacaksınız;
 • ve not etmek istediğim girişimciler için dördüncü avantaj, bir iç belirteci Bitzon veya başka bir Fiat veya kripto para birimi olup olmadığına bakılmaksızın, mallarının veya parçalarının satışı için sizin için uygun bir şekilde kar etme kabiliyetidir. Hepsi ayrı ayrı ve en önemlisi, Bitzon’u daha erişilebilir ve verimli kılan hiçbir sınırlama ve kısıtlama yoktur.

Ancak hepsi bu kadar değil, hem işadamlarına hem de girişimcilere sağlanan faydalara ek olarak, Bitzon da güçlü niteliklerini tüm pazarın ayrılmaz bir parçası olan müşterilere göstermekten mutluluk duyacaktır. Sonuçta, platformun basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde, kullanıcı Gezegenimizin herhangi bir köşesinden mal satın almak için eşsiz bir fırsat elde ediyor.

2019-01-24_16-14-28.png

Ayrıca, farklı üreticilerin ve ürün kategorilerinin geniş bir seçkisi, aradığınız öğeyi veya nesneyi seçmenize izin verir, ancak ülkenizin bölgelerinde bulamadı. Aynı zamanda, Bitzon tüm sorumluluklarını alır ve kendi platformları üzerinden satın alınan malların kalitesini garanti eder, böylece malların doğrudan elinizde size gönderilmesi ve teslim edilmesi sürecini kontrol eder, böylece herhangi bir hayal kırıklığı yaşamazsınız. Aldığınız ve resimde gösterilenler arasındaki tutarsızlık.

2019-01-24_16-12-52.png

Başka bir avantaj, mal sevkıyatında , malların ödemelerinin uygun bir şekilde, kripto para birimleri, Bitzon ve hatta Fiat paralarının kullanılabilirliği olarak kabul edilebilir .
2019-01-24_12-56-40.png

ICO’nun detayları

 • Belirteç adı: BTZ
 • Platform: Ethereum
 • Token fiyatı: 1 BTZ = 0,35 USD
 • Minimum yatırım: 100 USD
 • Ödeme yöntemleri: ETH, BTC, LTC, BCH, BTG
 • soft çap: 3,000,000 USD
 • hard çap: 15,000,000 USD

Belirteçlerin ve fonların dağılımı aşağıdaki gibidir:

загружено.jpeg

Sonuç

Bitzon’un avantajlarını yeterince görebildiğiniz gibi , dahası, çoğu sizlekonuşmadık ama bu platformun kaynakları ve yeteneklerinin benim yazdığımdan çok daha fazla olduğunu biliyoruz. Aslında bugün bir proje olarak bir proje olarak gördüğüm için, bu proje hakkında yazmaktan çok memnunum. Ve onun için geliştirilen insanlar da Bitzon ile işbirliğinin cazibesini anlarsa , o zaman kesinlikle her şeyin açık, yapılandırılmış ve en önemlisi şeffaf olacağı yeni, daha iyi bir dünya göreceksiniz!

Bağlantılar;

 

Yazar:

BountySuite Kullanıcı Adı: Criptocash

 

Eth Adresi: 0x9879AE1fcDF06912B076D301a301cd5e8Da8b629

 

0

Publication author

offline 3 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation