BIZpaye Geleceğin Market Pazarını Kuruyor

Merhaba saygıdeğer okuyucularım sizlere blockchain dünyasından haberler sunmak, yenilikleri tanıtmak benim için her zaman heyecan verici olmuştur. Yeni ve parlak fikirler hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorsanız bu yazıyı okumak için sadece bir kaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Blockchain dünyasında her gün yüzlerce yeni proje ortaya çıkıyor bunları takip etmek normal bir kullanıcı için oldukça zor bir iş. Sizin için projeleri takip ederek aralarından gerçek hayata yönelik gerçek problemleri çözebilecek, ciddi potansiyele sahip projeleri sizlerle paylaşıyorum. Bugün sizlerle üzerinde konuşmak istediğim BIZpaye bir çok özelliği bir arada barındıran bir konsensus protokolüdür. Çeşitli alanlardaki çeşitli sorunlar için gerçekçi çözüm önerilerine sahipler. Gelin hep beraber öğrenelim.

1_PdZs2mx6DUKdxB4THZg3LQ.png

BIZpaye Şirketler Grubunu Tanıyalım

Borsa ve Döviz Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Yazılım Geliştirme, Satış ve Pazarlama gibi dünya çapında uzun süredir hizmet veren BIZpaye Uluslararası Şirketler Grubu Çekirdek Ekibi bu iş alanlarında geniş tecrübe ve deneyime sahip bir kuruluş. Gelişen dünyada gelişen teknolojilere yatırımlar yapan bir şirket şimdi de kripto sektörüne yönelerek hem topluluğun gelişimine katkıda bulunmak hem de işlerini Blockchain teknolojisi ile birleştirerek ilerletmek istiyor. Şu ana kadar incelediğimiz bir çok projenin aksine hali hazırda uzun süredir çalışan sistemleri olan, hayal vaat etmeyen güçlü bir şirketten bahsediyoruz. Bu tip gelişmiş şirketlerin kripto topluluğuna katılmasının hızlanması kriptoların gelişimi için çok değerli bir hamle. Şirketi yakından tanımayanlar için şirket B2B ve B2C pazarı olarak gelişimini sürdürmekte. Dünya genelinde 12 ülkede aktif olarak çalışmaya devam ediyorlar. Şirketin web sayfasını inceleyerek neden övdüğümü daha iyi anlayabilirsiniz.

f091e78a19b2fc059ab1a.png

BIZpaye, alıcı ve satıcılara, fiat, takas usulü veya kripto paraları tek bir işlemde kullanabilecekleri ve hem alıcının hem de satıcının ihtiyaçlarını karşılamak için esneklik sağlayan esnek bir ödeme sistemi sağlar. Platformda şu anda kayıtlı olan satıcılar şu anda BIZpaye sistemi üzerinden yıllık milyonlarca dolar ciro yapıyorlar ve alanlarında uzmanlaşmışlar. Tasarladıkları yeni platform bir çok takas işlemini bir arada kullanabileceğiniz hem bireysel kullanıcılara hem şirketlere hitap eden bir yapı durumunda.

Platform temel olarak 4 farklı kısımdan oluşuyor. Bunlar;

Kripto Takas Borsası ProAssetz
Hazine Satış Ofisi
BIZpaye Swap Platformu
Online Market Alanı

Kripto Takas Borsası

ProAssetz.com üzerinden ulaşabileceğiniz BIZpaye‘nin borsası yüksek kalitede hizmet sunmayı planlıyor. Hem sıradan kullanıcılara hem de profesyonel kullanıcılara hitap edebilecek şekilde tasarlanmış. Borsa üzerinde ETH, BAT, AE, BTC, DASH, LTC, MANA, XRP, XLM gibi bir çok kripto parayı takas edebilirsiniz. Gerçek bir şirket tarafından kurulmuş güvenilir borsa varken diğerlerini neden tercih edelim ki ? Benim bir borsada aradığım en önemli özellikler güvenlik, kullanım kolaylığı ve müşteri hizmetleri desteğidir. Borsanın sayfaları arasında geçiş yapmak, farklı kripto paralara göz atmak, grafikleri incelemek oldukça basit ve her türden kullanıcıya hizmet verebilecek şekilde tasarlanmış. Tek bir ekran kullanarak bir çok varlığı ve özelliği aynı anda takip edebilmeniz için tasarlanmış. Müşteri hizmetleri ise 7/24 haftanın her saati ve her günü hizmet verecek.

11.jpg

Hazine Satış Ofisi

BIZpaye Crypto Tokeni almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunan bir sayfa tasarlanmış. Dönem dönem yapacağınız yatırımın miktarına bağlı olarak sizlere piyasa değerinin altında teklifler sunacak olan sayfa çok iyi düşünülmüş bir özellik olarak göze çarpıyor. Daha önce iki kere olmak üzere teklif sunmuşlar. İlki 1 Aralık 2018’de diğeri 5 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşmiş ve sunulan bütün fırsatlar kullanıcılar tarafından tüketilmiş. Bunun dışında genel bir fiyat ve indirim tabloları da var kafanızda fikir oluşturması için paylaşıyorum.

  • $5,000 – $9,999 arasındaki yatırımlara 10% indirim uygulanıyor.
  • $10,000 – $19,999 arasındaki yatırımlara 20% indirim uygulanıyor.
  • $20,000 – $50,000 arasındaki yatırımlara 30% indirim uygulanıyor.
  • $100,000 den fazla alım için ekiple temasa geçmelisiniz.

483b5-154jtk8mnabdqvuew7xu49q.jpeg

BIZpaye Swap Platformu

Şirketin bir diğer yenilikçi platformu. BIZpaye Swap Platformuüzerinden dönem dönem farklı kripto paralarla BIZpaye CRYPTO Token elde edebilmenizi sağlıyor. CRYPTO tokene dönüştürdüğünüz tokenler ile BIZpaye’nin diğer bir platformu olan Online Market Alanındandilediğiniz gibi alış veriş gerçekleştirebileceksiniz.

Online Market Alanı

BIZpaye’nin en önemli platformu olan Online Market Alanı üzerinden gerek perakende gerekse bireysel alışverişler yaparak mutlu olabilir yada ticaret hayatınızdaki ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz. Bir çok farklı alanda geniş ürün çeşitliliği bulabileceğiniz bir platform yaratılmış. Elektronik eşya, kadın kıyafetleri, restoranlar, spor ekipmanları, ev ve bahçe eşyaları, oyuncaklar yada mücevherler ile ilgileniyorsanız tam size göre bir platform yaratılmış. Paypal, kredi kartları veya CRYPTO ile ödeme yapmanız mümkün. Böylelikle hangisi kullanmak isterseniz, hangisi size daha kolay geliyorsa seçim tamamen size bırakılmış. CRYPTO token ile yaptığınız alış verişlerde ekstra indirimler de mevcut oluyor. Fiyatlar uygun, içerik herkese hitap edebilecek şekilde tasarlanmış. Ben çok sevdim!

22.jpg

Son olarak BIZpaye kripto 15 – 28 Temmuz tarihleri arasında DOBI üzerinde bir IEO düzenliyor. Proje sizin de ilginizi çektiyse fırsatı değerlendirebilirsiniz.

ieo-413360.jpg

Proje hakkında şimdilik görüşlerim bu kadar. Aslında çok daha uzun bir konu fakat sizler için sadece bir özet sundum. Daha detaylı bilgi edinebilmek için sizlerle paylaşacağım bağlantılardan faydalanabilirsiniz. Saygılarımla..

WEB SİTESİ: https://www.bizpayecrypto.io
TELEGRAM: https://t.me/BIZpayeCRYPTO
TEKNIK DOKUMAN:
https://files.expub.net/Content/Archive/545/BIZPAYE-CRYPTO-WHITEPAPER-MAY19-400154.pdf
FACEBOOK: https://www.facebook.com/BIZpayeCryptoToken/
TWITTER: https://twitter.com/BIZpayeCOIN
MEDIUM: https://medium.com/BIZpayeCryptoToken
LINKEDIN: https://www.linkedin/company/bizpaye-
CRYPTO INSTAGRAM: https://www.instagram.com/bizpayecrypto/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCX9vw0kB0PCSwxv8yC4xamg


İletişim Bilgilerim
Yazar: Bthd
Eth: 0xbbfd48755ddb3ec2f8186c2f2ddace39f67e16e4
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1836948

Bu yazı bir inceleme yazısı olup yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapınız.

0

Publication author

offline 9 hours

bthd

0
Comments: 0Publics: 10Registration: 12-07-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation