BlockShipping – Połącz technologię Blockchain i transport kontenerowy

Home


Kontenery transportowe mogą nie brzmieć jak najbardziej ekscytująca rzecz na świecie, ale wkrótce pojawi się ICO, które wygląda bardzo obiecująco i nazywa się Blockshipping.io.

Obecnie istnieją poważne problemy w przemyśle kontenerowców z dużą nieefektywnością i szeregiem firm mających trudności finansowe.

Blockshipping proponuje nowe, oparte na Blockchain rozwiązanie tych różnych nieefektywności i szacuje, że mogłyby one zaoszczędzić przemysłowi ponad 5,7 miliarda dolarów rocznie i zmniejszyć globalną emisję CO2 o ponad 4,6 miliona ton rocznie. Może to być sytuacja korzystna dla branży transportowej i planety – i być może dla inwestorów w ICO.

Najciekawszą rzeczą w tym ICO jest to, że oferują token z wypłatą, który będę znać jako obserwator z mojego portfela Crypto Dividends. Jestem wielkim fanem.

Poniżej przyjrzę się, na czym polega obsługa statków powietrznych, jak działa ich system i jak działa ICO.

Co to jest blockhipping
Ogólnoświatowy transport kontenerowy stanowi obecnie około 60% handlu morskiego, a jego wartość szacuje się na 12 bilionów dolarów rocznie. Jednak w branży występuje nieefektywność i nadwyżka mocy produkcyjnych, zagrożenia dla bezpieczeństwa, brak cyfryzacji i rosnące przepisy dotyczące ochrony środowiska.

Blockshipping proponuje nowy system – Globalną platformę wspólnego kontenera (w skrócie GSCP), który zapewnia rozwiązania różnych problemów, w tym:

Kompletny rejestr – w chwili obecnej nie ma systemu rejestracji ani śledzenia dla 27 milionów kontenerów na całym świecie. Dlatego Block-Shipping zamierza stworzyć rejestr, który będzie mógł śledzić lokalizacje wszystkich kontenerów za pomocą technologii IoT.
Platforma płatnicza – Blockshipping zapewni platformę płatniczą dla wszystkich stron, umożliwiając znacznie prostszy proces, który zmniejsza koszty ogólne i koszty.
Szansa Greybox – Obecnie wiele kontenerów jest pustych lub w połowie pustych i kosztuje nawet 5 miliardów dolarów rocznie. Platforma blokowa pozwala firmom na mapowanie okazji, w których mogą one zwolnić kontenery lub użyć pustych pojemników.
Przełom w skręcie na ulicy – termin “zwrot ulicy” oznacza, że ​​puste kontenery są przewożone od importerów do eksporterów bez zatrzymywania się w porcie lub składzie śródlądowym. Obecnie jest to wyzwaniem, ale dzięki możliwościom rejestrowania i śledzenia Blockshipping, planują ułatwić to i zaoszczędzić do 750 milionów dolarów rocznie.
Redukcja floty kontenerów – obecnie firmy po prostu nie wiedzą, gdzie wiele z ich kontenerów wynika z braku śledzenia i dlatego mają problemy z nadmierną podażą. Technologia Blockshipping umożliwia zmniejszenie o 15-20% liczby kontenerów dzięki wykorzystaniu informacji śledzenia w czasie rzeczywistym.
Zautomatyzowane procesy – przestarzałe procesy biznesowe wymagają wielu formalności i nieefektywności. Podejście w zakresie zarządzania statkami zajęłoby się z kolei zautomatyzowanymi technologiami, które doprowadziłyby do znacznych oszczędności w tym procesie.
Jak widać, oferują one wiele korzyści dla transportu kontenerowego i drastycznie obniżają koszty i nieefektywność. Gdyby udało im się, mogliby zmienić wielki rynek, co byłoby dość dużym osiągnięciem.

Model tokena – dwa żetony
Jak wspomniano wcześniej, jednym z najbardziej ekscytujących aspektów projektu Blockshipping jest oferowanie płatnego tokena. Jednak istnieją dwa żetony dostarczone przez projekt blockhipping. Są to:

Container Crypto Coin (CCC) – token ERC 20 Ethereum, który dzieli dochody z projektu z posiadaczami znaczników.
Token platformy kontenerowej (CPT) – to tokeny używane wewnętrznie na platformie do uiszczania opłat transakcyjnych i mają stałą wartość w dolarach amerykańskich.
W odniesieniu do CCC model podziału dochodów będzie działał w następujący sposób:

Po pierwsze, 20% dochodu z opłaty transakcyjnej zapłaconego w CPT na platformie GSCP jest dystrybuowane do posiadaczy tokenów CCC. Jednak odsetek ten zmniejszy się wraz ze wzrostem przychodów, w oparciu o:
Od 0 do 0,5 miliona USD miesięcznie przychód = 20% udziału w przychodach
0,5 mln USD do 1 mln USD miesięcznie przychody = 15% udział w przychodach
1 milion do 1,5 miliona USD miesięcznie przychody = 10% udział w przychodach
1,5 do 2 milionów USD miesięcznie ze sprzedaży = 5% udziału w przychodach
2 miliony do 2,5 miliona USD miesięcznie przychody = 3% udziału w przychodach
2,5 miliona USD i ponad 1% udziału w przychodach
Dlatego też szacują, że wypłaty rozpoczną się od rocznego zwrotu z inwestycji wynoszącego około 1,42% w 2019 r. I ponad 10% p.a. Będzie to oczywiście zależeć od tego, ile generują przychody, co nie jest jeszcze jasne, ale dobrze jest widzieć, że oferują model dzielenia się przychodami.

Planują spłacić przychody w tokenach CCC poprzez odwrotny holenderski model aukcyjny (po wyczerpaniu wszystkich CCC).

Szczegóły ICO
Sprzedaż publiczna rozpoczyna się 14 maja 2018 roku, wyprzedaże już trwają. Kluczowe informacje dla ICO są następujące:
· Data rozpoczęcia: 14 maja 2018 r
· Data końcowa: 14 czerwca 2018 r
· Token: Container Crypto-Coin (CCC)
· Platforma: Ethereum ERC-20
· Cena: ustalona na 0,62 USD za CCC za sprzedaż tokena
· Miękka nakładka: n / d
· Hard Cap: 40m tokenów, 24,8 mln $
· Akceptowane waluty: ETH, BTC
· Minimalna inwestycja: 100 USD

Reklamowe dystrybucja
Żetony są przyznawane w następujący sposób:
· Przedsprzedaż: 10%
Sprzedaż żetonów: 70%
· Założyciele i pracownicy: 5%
· Konsultanci i partnerzy: 10%
· Premia przedsprzedażna i promocja sprzedaży publicznej: 5%

opinie ICO
ICO otrzymała bardzo dobre oceny od organów przeglądu ICO, w tym:
ICO Bank: 4/5
Postępuj zgodnie z ICO: 5/5
Droga ICO: 4,8 / 5
Punkty ICO: 8,3 / 10
ICO Bazaar: 4/5
Znaleziono ICO: 7,8 / 10
Ogólnie rzecz biorąc, to dobra ocena od dobrej do bardzo dobrej.

wniosek
To imponujący projekt od prawdziwej firmy z dużym doświadczeniem w swojej dziedzinie. Zespół wygląda dobrze i otrzymał już wsparcie od Duńskiej Fundacji Morskiej.

Wydaje się, że branża transportowa kontenerów jest przemysłem gotowym do zakłóceń, a block-shipping zidentyfikował kilka kluczowych obszarów, w których technologia i blockchain mogą pomóc w wyeliminowaniu nieefektywności. Z tego punktu widzenia jest dobrze przemyślany, a biała księga jest bardzo obszerna.

Mają ambitny cel osiągnięcia penetracji rynku na poziomie 60%, obejmując 16 milionów kontenerów w ciągu 4 lat. Niezależnie od tego, czy uda się to osiągnąć, okaże się, że już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem największych firm kontenerowych na świecie.

Dobrze jest zobaczyć model udziału w przychodach w biznesplanie, ale szkoda, że ​​udział udostępniony właścicielom tokenów spada wraz ze wzrostem sprzedaży. Byłoby lepiej zostawić to na poziomie 20%, a przynajmniej nie byłoby tak drastyczne, ale bez wątpienia muszą oni rozważyć udział przychodów w swoich modelach biznesowych, aby upewnić się, że nadal są rentowne.

Certe videtur quod unum sit fortior cos modo mirarer quod nolo de vendidistis.

Pro magis notitia, placere visitare his links:
-https Website: //www.blockshipping.io/
; HI chartam albam – https://www.blockshipping.io/wp-content/uploads/2018/02/Blockshipping_GSCP_ICO_White_Paper_public.pdf
Ann – https://bitcointalk.org/index.php?topic=3502572
Telegraphum – https://t.me/blockshipping/…

authored by :oluseyi12
Bitcontalk profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1361016
my ETH.wallet address: 0x092873fE45E4104538CB7c54a35E547727C377d8

0

Publication author

offline 1 year

oluseyi12

0
Comments: 0Publics: 190Registration: 27-03-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation