BLOOMZED

BLOOMZED

Сьогодні я розповім тобі про BLOOMZED
У цю епоху передових технологій, коли все більше і більше продуктів виробляється кожен день, надзвичайно важливо, щоб люди вирішили всі проблеми використання мобільних додатків, так багато хто з них, що ми не встигаємо багато чого зробити. Там повинна бути якась платформа, яка об’єднає всі побутові функції і об’єднає всі компоненти в одну систему, щоб допомогти нам впоратися з навантаженнями на технологічні системи, оскільки всі нові є різними копіями того, що вже було. Справді, тепер у нас є телефони, що мають камери та диктофони, музичні програвачі, FM-радіо і т. Д. Все на одному пристрої, що робить цей пристрій універсальним, і більше не потрібно виробляти купу інших пристроїв при збереженні ресурсів. Як щодо ідеї, якщо б ми мали уніфіковане програмне рішення, яке має кілька компонентів, які були б на тій же платформі, і врятували нас від усієї цієї суєти? BLOOMZED було створено саме для цього.
Що ж таке Блум?
Bloomzed – це високотехнологічне програмне забезпечення з відкритим API, яке складається з величезної кількості програмних блоків, вбудованих в єдину систему. Таким чином, у цій системі можна знайти кілька технологічних рішень, які спростятьмуть управління окремими підрозділами та всією системою.
Які технології існують на цій платформі?
У системі Bloomzed існує кілька рішень, які готові використовувати ці технології.
До них відносяться:
Модуль мобільного платежу Bloomed
Це модуль мобільного платежу, який підтримує транзакції NFC із цифровими викидами. Також існує взаємодія з точкою продажу при оплаті. Система управління кошельком / Universal Cloud Payment System, яка дозволяє клієнтам керувати своїми картками. Слід зазначити, що цей модуль можна інтегрувати в будь-яку існуючу програму під Android.
Розпланована універсальна система оплати хмар
Компоненти системи Bloomzed забезпечують систему хмарних платежів, яка головним чином покликана активно управляти та зберігати дані в облікових записах користувачів, дані про історію карт та своєчасну заміну ключів на мобільних пристроях. Ця технологія стійка до будь-якого розбиття вагона.
Блюмова система управління кошельком
Ця програмна платформа дозволяє користувачам використовувати свої смартфони як окремі кошельки. Як і більшість системних гаманців, вони дозволяють користувачам здійснювати всі види платежів, здійснювати перекази тощо. Використовуючи лише свої телефони.
Блок Блумований хмарний транзакційний модуль
Цей модуль служить остаточним підтвердженням для хмарних платежів, які будуть виконуватись у всій системі, і може працювати окремо в рамках системи Universal Cloud Payment
Розцвітали e-Money
Модуль призначений для обробки віртуальних грошей.
Цвістий подарунок
Це корисно для маркетологів, які хочуть знайти спосіб винагороди своїх клієнтів. Вони можуть це зробити за допомогою Bloomzed подарункових сертифікатів у мобільній програмі або через SMS. Існує великий вибір сертифікатів, який підходить для всіх, наприклад, для електроніки, фармацевтики тощо, і вони можуть бути обмінені на відповідні послуги або товари в автономному режимі та онлайн-магазинах.
Розцвітаний розкопки
Це апаратно-програмна система для здійснення платежів у роздрібній торгівлі.
 Такі типи, як: карта, електронна, крипто-валюта, через NFC та QR-код. За допомогою цього рішення ви можете
 обробляти платежі через POS-апарати, касові апарати або використання таблиці.
Розцвітана електронна комерція
 Рішення дозволяє оптимізувати якість обслуговування своїх клієнтів і підходить для будь-кого.
Цей модуль особливо зручний для електронної комерції.
Розцветний токен і TGE
Bloomed Token (BZT) – це стандартний маркер ERC 20, який слугує квитковою формою в Bloomzed Crypto club. Купуючи або отримавши це, ви можете бути частиною клубу і, таким чином, користуватися всіма перевагами, які вони мають.
А як же токен?
1. BZT не є грошовою чи іншою матеріальною відповідальністю Bloomzed, її партнерів та структурних підрозділів
2. Токен для членства не може бути врахований для будь-яких крипто-валютних, електронних чи фіатських грошей
3. Роздута компанія не бере участь у придбанні BZT
3. Планується випустити 100 млн. БЗТ.
Вартість BZT
1 BZT = 0,002 ети і 1ете = 500 БЗТ
Мінімальна покупка BZT становить 250 токенів або 0.5Eth
TGE
Подія для генерації токенів розпочалася 17 січня і закінчиться 17 лютого 2018 року
Які технології можна знайти в цій інтегрованій системі?
У Bloomzed системи є деякі готові та готові технології. До них відносяться:
Модуль мобільних платежів, що розвернувся
Це модуль мобільного платежу, який підтримує транзакції NFC із цифровими викидами, а також може взаємодіяти з машинами Point of Sale під час оплати та системи універсальної хмарної системи Wallet / Cloud Management, яка дозволяє клієнтам керувати картами. Варто відзначити, що цей модуль можна інтегрувати в існуючі додатки, що працюють під Android.
Розквітає система Universal Cloud Payment
Bloomed системний компонент – це система хмарних платежів, яка по суті слугує метою управління та зберігання активних даних облікового запису, історичних даних карт та своєчасної заміни ключів на мобільних пристроях. Ця технологія стійка до злому системи керування Wallet.
Модуль перетворення Cloud Cloud
Цей модуль служить як остаточна автентифікація для хмарних платежів, яка здійснюється через систему, і може працювати окремо в рамках системи Universal Cloud Payment.
Розцвітали e-Money
Він навмисно призначений для обробки електронних грошей.
Подарунок варто
Це дуже корисно для маркетологів, які хочуть задовольнити своїх клієнтів. Вони можуть це зробити через Цінний Подарунковий сертифікат у мобільному додатку або через SMS.
Є різні сертифікати на вибір, наприклад. електроніка, фармацевтика тощо, і їх можна обміняти на послуги або пов’язані товари в офлайновому та інтернет-магазинах.
BZ 2.png
Розцвітаний розкопки
Це апаратна та програмна система, яка дозволяє торговцям отримувати платежі будь-якого типу: карту, електронну, криптовалюта, через NFC та QR-коди. Завдяки цьому рішенню ви можете опрацювати платежі через POS-апарат, касовий апарат або робочий стіл.
Розцвітана електронна комерція
Це рішення дозволяє оптимізувати якість обслуговування клієнтів і підходить для будь-якого мобільного пристрою. Цей модуль дуже зручний для електронної комерції.
Токен і блюмована товщина
Bloomed Token (BZT) – це стандартний маркер ERC 20, який слугує певною формою “квитка” в Bloomzed Crypto Club. Закупівлі або квитанції дозволяють бути частиною клубу, і тому користуються всіма перевагами, які можуть мати учасники.
Речі про теки:
1.BZT не є грошовим зобов’язанням чи іншим нед’юктейним зобов’язанням компанії Bloomzed, її партнера та / або його структурного підрозділу
2.Token членство не можна зарахувати на криптокультуру, електронні гроші або гроші
3.Блумінгова компанія не зробить BZT викупу
Планується випустити 4.100 мільйонів BZT.
Автор:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=990832
0

Publication author

offline 1 year

SHULAKOVA

85
Comments: 0Publics: 133Registration: 12-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation