Casper API- еволюція DApps

Дорогі друзі! В даний час ми стаємо свідками історичних процесів по формуванню нових способів зберігання даних і обміну інформацією, а саме процесів децентралізації. Це новий інтернет, зміна парадигми, відхід від централізованих серверів і перерозподіл впливу на переміщення масивів інформації.

Зараз на ICO/ITO виходить все більше проектів зі своїми ідеями, як зробити сучасні технології ще краще, надійніше, зручніше.

І мені б хотілося відзначити один досить цікавий проект Casper.

Проект позиціонує себе, як першу децентралізовану платформу для хмарного зберігання даних. Але в чому її відмінність від інших подібних платформ спитаєте ви!? В даному проекті команда робить упор на рішення дуже серйозної проблеми, з якою стикаються розробники децентралізованих додатків (DApp). Проект Casper впроваджує Casper API. Завдяки цьому рішенню, будь децентралізоване додаток на blockchain зможе використовувати Casper API для зберігання даних своїх користувачів. Таке рішення в сукупності зі способом організації мережі сховищ і ступенем захищеності інформації, що передається, є кращим у своєму роді і покликане стимулювати розвиток DApp додатків.

22

Casper буде найбільш швидким і надійним способом зберігання інформації для DApp. Принцип розподілу даних буде будуватися на безлічі постачальників надають свій вільний дисковий простір і канали передачі інформації. Так само, платформа Casper буде цікава не тільки розробникам DApps і організаціям, але і рядовим користувачам бажаючим зберігати свою особисту інформація з високим ступенем надійності.

Докладну інформацію про всіх технічних аспектах ви зможете знайти в WHITE PAPER проекту.

33

В даний час, після первинного залучення коштів, команда працює над прототипом Casper.

19 грудня 2017 за 60 хвилин проектом було залучено інвестицій на суму 1239 ETH (близько $ 1 040 000) в ході PRE-ICO. Основна ж продаж квитків CST намічена на квітень 2018 року. Після основної продажу квитків, запланований вихід бета-версії Casper.

Як бачите, ідея проекту спільноті інвесторів припала до душі, а команда налаштована на щільну, продуктивну роботу.

44

Для власників квитків CST відкриються унікальні, дуже цікаві можливості. Наприклад, ви зможете стати постачальником дискового простору для платформи Casper. 1CST дозволить вам здати в оренду до 256 Гб. Та й сам токен CST можна буде здавати в оренду постачальнику послуг за винагороду. Сам токен природно можна буде продати на біржі за ринковою вартістю, яка в міру розвитку проекту буде тільки рости.

Команда Casper

Дополнительную информацию вы можете найти по следующим ссылкам:

Website: http://www.casperproject.io

Whitepaper: http://www.casperproject.io/docs/Casper_whitepaper_en.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/CasperAPI/

Twitter: https://twitter.com / CasperAPI

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCSw1HBC94T4VOOI-qqOoYlg/videos

Telegram: https://t.me/joinchat/CAqYSA-QqYvvYJCIXM2M5w

 

Bitcointalk user: Maksimys

Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1217790

Myetherwallet: 0xaC09DdE65A4E29c108a00448536a7D109c68Ff2a

 

0

Publication author

offline 1 year

Maksimys

17
Comments: 0Publics: 31Registration: 15-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation