CAT.EX – нове рішення в криптовалютній торгівлі

     З кожним роком видобуток віртуальних валют стає все менш вигідною  через високу вартість електроенергії та спеціалізованого обладнання. У  зв’язку з цим все менша кількість людей бажають займатися процесом  видобутку криптовалюта і все більше осіб прагнуть використовувати для  отримання прибутку біржі, що дозволяють торгувати цифровими активами.

В даний момент в світі налічується величезна кількість  кріптовалютних бірж, що пропонують вигідні умови торгівлі, але що  володіють одним значущим недоліком – високим розміром комісійного збору.  Але серед цієї величезної кількості бірж є досить гідний кандидат.

Сьогоднішній огляд присвячений вельми цікавоve проекту, який на  мій погляд зможе кардинально змінити ситуацію, що склалася і буде  примножувати кошти своїх клієнтів, замість того, щоб стягувати високу  комісію. Ім’я цього майданчика – CatEx.

    Мета проекту 

Команда розробників CatEx намір надати крипто трейдерам цікаву  можливість, не тільки здійснювати торгівлю з найвигіднішими умовами, а й  примножувати свої кошти за рахунок майнінговой торгівлі. Про все по  порядку!

Принцип роботи

Робота платформи буде здійснюватися за рахунок двох основних складових:

  • Cat Exchange – біржа для торгівлі віртуальною валютою;
  • CATT – внутрішня монета майданчика.

Біржа CatEx пропонує своїм клієнтам абсолютно нову модель  кріптотрейдінга, що не використовується раніше жодної з найвідоміших  торгових майданчиків – майнінговую торгівлю. Цей різновид торгівлі має  на увазі видобуток цифрових активів за рахунок використання внутрішньої  валюти біржі. Говорячи більш доступною мовою, в процесі покупки або  продажу віртуальної валюти буде створюватися токен CATT, який буде  нараховуватися на рахунок торговця в обмін на сплачений комісійний збір.

 

  •   7 днів блокування – 50 відсотків від доходів платформи;
  •     15 днів блокування – 60 відсотків від доходів платформи;
  •     30 днів блокування – 70 відсотків від доходів платформи;
  •     45 днів блокування – 80 відсотків від доходів платформи;
  •     60 днів блокування – 90 відсотків від доходів платформи.

Сума, що залишилася прибутку використовується біржею для  обслуговування обладнання, оплати послуг персоналу, розміщення реклами  та подальшого розвитку.

Варто звернути також увагу на те, що виплати від доходів платформи здійснюються щодня.

Розробники також розуміють важливість збереження стабільності  вартості монет. У зв’язку з цим частину заблокованих торговцями монет  буде покупатися після завершення періоду блокування.

Однією з основних особливостей біржі, що виділяють її на тлі  інших кріптовалютних торгових майданчиків, є наявність системи  голосування, що дозволяє інвесторам самостійно визначати шлях розвитку  біржі. У разі якщо під час голосування не було запропоновано жоден  варіант, що задовольняє інвесторів, вони можуть висунути свої пропозиції  і виставити їх на загальне голосування. Крім цього, дана система  голосування дозволяє максимально швидко і ефективно вирішувати  найактуальніші проблеми біржі, а також питання, що стосуються включення в  лістинг тієї чи іншої валюти, що забезпечує найбільш приємну торгівлю  для всіх трейдерів.

Висновок

Криптовалютная торгова площадка надає своїм клієнтам не тільки  можливість торгівлі з найвигіднішими умовами, а й додатковий дохід, що  робить її дуже привабливою для більшості трейдерів. Використовуючи Cat  Exchange для торгівлі цифровими активами, торговці зможуть заробляти як  на зміну цін, так і на внутрішніх токенах CATT.

В кінці свого огляду хотілося б додати, що біржа CatEx дійсно  заслуговує уваги як з боку інвесторів так і з боку трейдерів, так як має  багатомовний інтерфейс і інструкції на різних мовах. А також можливість  здійснювати торгівлю за допомогою смартфонів як на платформі IOS так і  на платформі Android.

Офіційні ресурси проекту Cat.Ex:

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ: https://www.catex.io/

Телеграм: https://t.me/catex_group

ANN НИТКА: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5099776.0

FACEBOOK: https://www.facebook.com/officialcatex

TWITTER: https://twitter.com/catexofficial

REDDIT: https://www.reddit.com/r/Catex

DISCORD: https://discord.gg/cYmm6Y2

IOS: https://www.pgyer.com/5dVR

ANDROID: https://www.catex.io/download/Catex_1.0.3.apk

АВТОР:

ПОСИЛАННЯ НА ПРОФІЛЬ BITCOINTALK:

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2002646
0

Publication author

offline 1 day

vlada058

0
Comments: 0Publics: 266Registration: 14-04-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation