Chozun ICO (CZN Token): Blockchain tabanlı Seyahat Sadakati Programı

Seyahat etmeyi sever misin? 

Chozun Nedir?

Chozun , bu sorunu çözmek için burada yolunuzu seyahat etmenize izin veriyor. En son yapay zeka ve veri bilimi teknolojisi ile Chozun sevdiğin ve sevmediğin şeyi anlayabiliyor. Bu sayede platform, seyahat deneyimlerini ve hizmetlerinizi tercihlerinize göre eşleştirebiliyor.

Chozun Blockchain tabanlı Seyahat Sadakat programı Nasıl Çalışır?

Kullanılması blockchain teknoloji ve akıllı sözleşmeler, Chozun, sanal bir para birimi tarafından desteklenmektedir dünyanın ilk seyahat ve sadakat ekosistem yaratmak istiyor. Asıl amaç, dünyanın nasıl bağlandığı ve seyahat ettiğini temelde değiştirmektir. CZN token, kullanıcıların giderek artan küresel deneyimleri seçmelerini, global ekibinizle etkileşimde bulunmalarını ve uluslararası ödüller kazanmalarını sağlar.

Aynı zamanda CZN token ile özel etkinliklere, mekanlara ve deneyimlere erişebilirsiniz. CZN token ekosistemin büyüme eğilimini takip etmesi bekleniyor. Daha büyük bir piyasa değeri için potansiyel mümkündür.

Chozun zaten kurulmuş bir başlangıç ​​ve hızlandırıcıdır. Şirket tarafından başlatılan beta ürün zaten çalışıyor ve piyasada gelir elde ediyor. Chozun 22 farklı şehirde 30.000’den fazla müşteriye hizmet vermiş ve 5 farklı şirketle ortaklık kurmuştur.

Chozun Sadakat Ödülleri

10.000’den az token sahip olan yatırımcılar Altın Üyeler olarak bilinir. Bu üyelik, kullanıcının indirim ve teşviklere erişebilmesini ve eşler arası sadakat değişimini kullanabilmesini sağlar.

Elit Üyeler, 10.000 ila 25.000 CZN token olan yatırımcılardır. Mekanlara ve etkinliklere, indirimlere, etkileyici seyahat güzergah bilgilerine, yeni şehirlere gelenler ve eşler arası sadakat alışverişini kullanma imkanı vardır.

Prestij Üyeleri 25.000’den fazla CZN token olan kullanıcılar. Bu bireyler mekanlara ve etkinliklere, uçuşlarda ücretsiz iyileştirmelere, konaklama ve diğer hizmetlere, ücretsiz salona, ​​devam eden indirimlere, etkileyici seyahat programı bilgilerine ve diğer birçok faydaya özel erişime sahip olacak.

Chozun tarafından sunulan yol haritası, 2019’un üçüncü çeyreğine kadar, çeyrekte çeyrek çeyrekte hangi gelişmelerin yaşanacağını açıklayacak şekilde planlandı.

Chozun CZN Token ICO Ayrıntıları

Mevcut 100 milyon CZN token olacak. % 5 Ön ICO dağıtıldı ve% 45 olacaktır ICO . Genç uzmanlardan oluşan bir ekiple PRE-ICO, 1 Temmuz’da ve ICO, 1 Ağustos’ta başlayacak.

ÖN ICO: 1 CZN = 0,5
ICO: 1CZN = $ 0,6

  • Satılık% 50 (Ön-ICO ve ICO)
  • % 20 Kilitli (1 yıl)
  • % 20 Takım
  • % 10 Teşvik (kullanım teşviki için topluluğa dağıtılmıştır)

Chozun’un Arkasında Kim var?

Ekip, mühendislik, iş ve blok zincirinde deneyim sahibi bir grup genç ve yetenekli birey tarafından karşılanmaktadır.

Teresa Truda, Chozun’un CEO’su ve Eş Kurucusu. 2016 yılında Çin’deki Kadın Girişimciliği için GBC birincilik ödülünü aldı. Aynı zamanda RMIT’de öğretim görevlisi ve öğretmenlik yaptı.

Zia Word, Chozun’un CEO’su ve Eş Kurucusu. Teknoloji, canlı dijital eğlence ve TV’de 12 yılı aşkın deneyime sahiptir. GBC Kadın Girişimcilik Ödülü’nde misafir konuşmacı olarak yer aldı ve Hugo Boss, Toll Group, Shangri La Otelleri, Metlife ve British Airways gibi şirketler çalıştı.

Pringle, Chozun’un CTO’sudur. Pringle, yeteneklerini hem ön hem de arka uç teknolojilerinde kullanan eksiksiz bir teknoloji uzmanıdır.

Diğer önemli takım üyeleri Louis Cronin, AI, Veri ve Blockchain Mühendisi, Ryan Blunden, Dev Ops, Haziran Domingo, Tam Stack Engineer, Lynn Zue, Asya İşletme Direktörü, Kate Wong, Sosyal Medya Yöneticisi, Saffron Otter, Topluluk Yöneticisi ve Stefan’dır. Petersen, Pazarlama ve Etkileyici Müdürü.

Dahası, ekibin blok zinciri ve kripto endüstrisinde bir grup uzman tarafından tavsiye edilmektedir . Darren Camas, Emily Chang, William Bao Bean, Bethanye Blount ve Charly Duffy’den bahsedebiliriz.

Chozun Sonuç

Chozun, seyahat etme, bağlantı kurma ve kripto tarafından yönlendirilenbenzersiz bir topluluk liderliğindeki ravel & sadakat ekosistemi aracılığıyla keşfetme biçimimizi devrimden geçirmek istiyor . CZN token ile yatırımcılar için inanılmaz ödüller olacak.

Daha fazla bilgi için her zaman Telegram, Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medya ağlarını kullanarak Chozun ile iletişim kurabilirsiniz.

Web sitesi  : https://chozun.com/en 
White Paper  : https://chozun.com/dist/pdf/chozun_whitepaper_preico.pdf 
Telegram https://t.me/be_chozun

 

Bounty: Https://bountyhive.io/r/kont

Yazar : Kont

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation