Chozun: нова екосистема подорожей та лояльності

Мета подорожування й досі не змінилася с того часу, як люди вперше стали подоружавати нашою планетою. Ми робимо це, щоб відкрити нові речі, нові місця та вивчати їх. Що різко змінилося, так це те, як люди подорожують. Незалежні тисячолітні мандрівники – це нова порода мандрівників, які знають, що купівля будинку може виявитись неможливою, але відкрити для себе найсучасніші кафе у В’єтнамі, або приховану красуніуГонконгу знаходиться в межах досяжності. Chozun переосмислює подорожі за незалежними тисячоліттями і віддає лояльність тому, кому вона належить, – користувачу.

Ми народилися в цифровій та міжнародній спільноті людей, подібних до них, від Токіо до Мельбурна – ми говоримо на мові Інтернету, і по суті всі хочуть однакових речей. Точно так само, як ми змінили з попереднього покоління, і так само, як наші методи подорожей змінювалися через століття, нам потрібна система лояльності. Нам не вистачає таких можливостей, як подорожувати та пожвавити наші мовні місцеві знання, і ми можемо нарешті почати використовувати їх, щоб допомогти собі.

Chozun пропонує нову екосистему подорожей та лояльності, засновану на зручності, персоналізації, довірі, чудовій техніці та сильному почутті цифрової спільноти. Ми розміщуємо користувачів у такому становищі, де вони контролюють те, що хочуть, коли вони цього хочуть, і даємо їм змогу робити те, що вони хочуть, коли вони хочуть зі своїми поінтами CZN. Це спільнота, де чим більше ми вкладаємо, тим більше ви отримуєте, і більше брендів вдаються до цього. Це децентралізована перемога для всіх. Крім того, поінти CZN не закінчуються через 12 місяців, як це відбувається в сучасних моделях лояльності. Ми працюємо невтомно, щоб допомогти збільшити вартість CZN, і, таким чином, зробити їх цінним для вас.

Наша місія все ще веде нас щодня. Ми як і раніше зустрічаємо мандрівників з найкращим персоналізованим місцевим досвідом та послугами, використовуючи нашу власну AI & Data Science через нашу платформу (app & web), і ми будемо продовжувати вдосконалювати ці функції та досвід. А коли ми кількісно оцінюємо та кваліфікуємо дані, слухаємо наших клієнтів і продовжуємо створювати надійну дорожню карту продукту. Ми створюємо справжній досвід та стосунки між вами та місцевими підприємствами. Бездоганна, довірлива та справжня подорож.

Переваги

  • Розуміння культурних відмінностей, щоб забезпечити будь-кого у всьому світі корисним відгуком щодо того, звідки вони знаходяться і хто вони є – замість того, щоб дозволити вплинути на культурні упередження.
  • Децентралізація екосистеми лояльності, де користувачі мають єдину можливість купувати, продавати, обмінювати та витрачати свої монети CZN.
  • Люди, які володіють CZN, зможуть отримати доступ до клубів у збільшеному обсязі ексклюзивних місць, зокрема в Лондоні, Сінгапурі, Гонконгу та США.
  • Подорожуючи, ви можете співпрацювати з іншими людьми у вашому районі чи відрядження, щоб виконати задані завдання в обмін на крипту.
  • В даний час ємобільний додаток із бета-версією веб-версії та додатком WeChat, який буде продовжувати вдосконалюватися. Всі платформи, які ми бачимо, підкріплені технологіями блокчейнів.
  • Використовується штучний інтелект та наукові дані, що забезпечує прогнозування та контекстну персоналізацію для рекомендацій та закупівель.
  • Активно діє в 22 країнах у всій Азії та Австралії та прагне розширитись у Європі найближчим часом.
  • Лояльність, яку ви заробляєте, не закінчується, насправді вона може навіть збільшуватися у вартості за допомогою рекламних акцій у програмі або з майбутніми інвестиціями в Cryptown Currency CZN.

 

Платформа Chozun

Наразі платформа chozun доступна на iOS та Android з дуже ранньою версією в Інтернеті. Поточна платформа збігається з вашими смаками та інтересами, використовуючи AI & data science. Досліджуйте світ, як вам це подобається, як ви хочете побачити це, і як вам зручно. Відкривайте речі, яких інші не мають. Будьте першими, хто зробить щось і створіть власний світ чудес, від найкращого масажу в Шанхаї до найдивовижнішого вуличного продовольчого місця в Куала-Лумпурі. Програма (веб-і мобільні пристрої) і надалі буде взаємодіяти з платформою користувачів та виконувати всі дії, пов’язані з вибором. Додані функції будуть розширені з цього твердого фундаменту. Область застосування chozun – це важливий шар, з яким стикається користувач, звідки всі користувачі взаємодіють, залучають і здійснюють взаємодію з chozun як платформою.

Основні проблеми та їх вирішення:

Релевантність. Існуючі зараз проекти ускладнюють пошук потрібної інформації. Платформи TripAdvisor і Dianping контролюють свої дані комерційними способами (реклама та ін.) і перевантажені підробленими відгуками і нерелевантною інформацією. Chozun не покладається на довгі і суб’єктивні огляди, натомість структурируя інформацію, збираючи справжні відгуки через транзакції з використанням технології Al & Data Science, керованої криптографічними даними

Лояльність. Це централізована система збору користувачів під один бренд. Зараз має багато обмежень, наприклад, використання виключно в одній країні, а невеликі компанії часто не можуть запропонувати вигідні програми лояльності. Chozun ж створює надійну бізнес-модель, яка стимулює постачальників надавати великий спектр якісних послуг, а також дозволяє людям обмінювати бали лояльності на знижки і товари і мати над ними повний контроль.

Аутентифікація і ефективність. У наш час неважко натрапити на компанії, що надають неякісну інформацію. Зворотній зв’язок часто відбувається з розрізнених місць, та й купити підроблений відгук зараз не варто нічого. У проекті Chozun зворотний зв’язок влаштована тільки з компаніями, що заробили певний рейтинг довіри, які надають дійсно якісні послуги і вся інформація яких достовірна. Платформа створила системи з ланцюжками акуратного збору і обробки методанних, що дозволяють також швидше і ефективніше пропускати транзакції.

Команда

Screenshot_2018-05-15-08-15-46-989_com.android.browser.png

 

Website: https://chozun.com/en

Whitepaper: http://chozun.com/dist/pdf/chozun_whitepaper_preico.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/bechozun/

Twitter: https://twitter.com/bechozunl

Telegram: https://t.me/be_chozun

Reddit: https://www.reddit.com/r/BeChozun/

Bounty: https://bountyhive.io/join/Chozun

BountyHive username: BigTasty

0

Publication author

offline 3 months

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation