Fakti par Cobo Cobo

ir pirmais vadošais maku uzņēmums pasaulē, kas piedāvā pierādījums-of-par-(PoS) un masternode atlīdzību par lietotāju saimniecībām, padarot to viegli lietotājiem augt savu digitālo aktīvu piepūles. Kā uzņēmums, mēs uzsveram ilgtermiņa drošību, uzticamību un ērtības. Mūsu galvenie produkti un pakalpojumi atspoguļo šo vīziju. Kopumā Cobo piedāvā drošu mobilo maku (Cobo Seifu), augstas klases aukstā uzglabāšanas maku pieredzējušiem lietotājiem (Cobo Vault), un brīvības atņemšanas pakalpojumi institucionālajiem ieguldītājiem. Ar atbalstu vairāk nekā trīsdesmit dažādu monētu, 500 žetonus, un integrētu DApp Store gar ceļu, mēs cenšamies būt vienas pieturas aģentūru viss CRYPTO.

Ieguvumi no Cobo Seifu

Tas nodrošina vieglu piekļuvi kriptovalūtu transactiont piedāvā vieglu un drošu kriptogrāfa aktīvu darījumu Tā ir pilnībā decentralizēta, līdz ar to nav valdības var nodokļu vai maksas pārmērīgs maksas, tas ir ļoti droši un nodrošināti, lai izmantotu Tas kalpo kā šifrēšanas vienkāršotājs kur iesācēju un profesionālo var viegli izmantot lietotni Tā noteikti, lai novērstu adopcijas barjeru un sniedz visu un dažādi viegli piekļūt kriptovalūtu Best DApps vienā Plac e DApp Store, viegli maksājumus, un vairāk…:D progr ir jaunās paaudzes izklaides, par sadalīto Virsgrāmatu, pa rokai.

Iezīmes Cobbo Seifu :

Cobo Seifu ir vairāki Blockchain aktīvi. Tas ir arī atbalstīja HD un mākonis maku. tā atbalstīja BTC, ETH, BCH, LTC, ETC, ACT un ERC20 TokensContinuous integrāciju vairāk līdzekļu multi valūtas platformu. Tā atbalstīja arī 20 + ķēdes un 500 + žetonus Visbeidzot, tas piedāvā dapp uzglabāt un dot iespēju tautas dapps pasaulē un apbalvot investīcijas, kas piedāvā digitālo aktīvu pieaugumu POS un Pow monētas .

Drošība: visas privātās atslēgas tiek radītas uz jūsu tālruņiem un nekad nav nosūtīts nevienam Severs. Visi aktīvi ir saskaņā ar savu galīgo Control.it ir Cobo lēciens, kas glabājas kriptoaktīvos aktīvus bezsaistē, lai novērstu zaudēt fondu hackers.it izmanto vairāku parakstu funkcija papildu slānis drošību lietotājiem šifrēšanas aktīvu Tas ir ērti un lietotājam draudzīgs vienu reizi backup ar 12 vārdiem visiem jūsu aktīvu.

Trīs Cobo piedāvātie produkti ietver:

-Cobo apcietinājumā līmeņi: tas izmanto iepriekšēju tehnoloģiju un kopīgus pakalpojumus, lai nodrošinātu aktīvu lietotāju -Cobo Seifu: tā ir krātuve, kas paredzēta, lai saglabātu Multi šifrēšanas valūtu lietotnē -Cobo lēciens: tas ir kalpot kā offline uzglabāšanu, lai saglabātu šifrēšanas aktīvu, novēršot to no preying acīs hakeriem.

obo oficiālie resursi:

TĪMEKĻA vietne: https://cobo.com

ANN THREAD: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5129263

ČIVINĀT: https://twitter.com/Cobo_Seifu

FACEBOOK: https://www.facebook.com/coboOfficial

TELEGRAMMA: https://t.me/coboSeifu

LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/coboofficial

MEDIUM: https://medium.com/coboSeifu YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC4pPHVxoBYQubw19zL9tu-A/videos

Rakstītāja dati

Bitcointalk vārds: lohladex

Bitcointalk profila URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2328928

ETH adrese: 0xd8bcd4b152bd2ac173deb15d14160ed1225f0e05