Cobo wallet

 

 

Вітаю усіх ,шановні читачі та гості мого блогу!!! Хочу познайомити вас з крутим проектом Cobo wallet !!!

Cobo Wallet – це провідна у світі компанія крипто – гаманець, яка пропонує винагороди Proof-of-Stake (PoS) і мастерноди для призначених для користувача володінь, дозволяючи користувачам легко збільшувати свої цифрові активи. Завдяки підтримці понад тридцяти різноманітних коінів, 500 токенів та інтегрованого магазину Dapp, Cobo Wallet прагне бути універсальним крипто захисником. На сьогоднішній день Cobo Wallet зареєстрував більше понад 500 000 користувачів по всьому світу.

Особливості Cobo wallet
Як і в багатьох гаманцях з блокчейном, безпека, мабуть, є головним пріоритетом Cobo при створенні програми для зберігання даних. Посилаючись, як на запатентовані технології, так і на дослідну, досвідчену команду безпеки, Cobo доводить, що їх гаманець безпечний, як в умовах гарячих, так і в холодних умовах. Далі, компанія підкреслює ефективність і технологічність гаманця Cobo, як причину його домінування. Вони посилаються на «інтелектуальні алгоритми», які складають схему, і застосовують найнижчі збори за перекази між блокчейнами. Крім того, безкоштовні перекази на інші гаманці Cobo ще більше стимулюють торгівлю на блокчейні Cobo.

Остання особливість системи Cobo wallet – це універсальність її алгоритму для зберігання різних форм валюти. Хоча більшість криптовалют підтримується в поточній системі, компанія обіцяє, що її інженери працюють над інтеграцією валют, які в даний час не підтримуються гаманцем для зберігання.


Ще один цікавий продукт планує випускати компанія COBO це надійний гаманець холодного зберігання COBO Vault. Це буде повноцінний апарат по класу безпеки наближений до приладів призначеним для використання у військово польових умовах. Він буде відповідати американському військовому стандарту MIL-STD-810G з IP68 з водонепроникним рейтингом сертифікації IK9. Безпека гаманця наступного покоління. Запатентована мікросхема шифрування банківського рівня зі спеціалізованою прошивки, яка відповідає протоколам BIP 32, 39 і 44. Це все забезпечує постійне зберігання особистого ключа користувача в мікросхемі шифрування. У гаманці буде підтримуватися безпечна передача даних. Будуть повністю блокуватися хакерські атаки з усіх видів мереж. Гаманець підтримує багато популярних криптовалюта. Такі, як BTC, ETH, BCH, DASH, LTC, ETC, TRX, EOS and ETH, TRX, EOS та багато інших. Також для вибору дизайну будуть пропонуватися різні види корпусів.

Компанія COBO безумовно є піонером у розвитку подібних продуктів. Вона прагне поліпшити нинішній стан ринку і націлене на бурхливе будівництво світової кріпто індустріі. Своїх шанувальників команда по праву вважає ключем до успіху. Всі досягнення компанії світового класу. Команда закликає приєднатися бажаючих і бути частиною бурхливого зростання і досягнення високого рівня успіху, ще хотілося б сказати, що на платформі присутній професійна команда, чіткий план розвитку, ідейність і актуальність проблеми це в свою чергу робить COBO Wallet передовою платформою націленою на великі плани.

Сучасна епоха вимагає все більш ефективних і універсальних гаманців для зберігання криптовалюта. Cobo wallet серед усіх своїх конкурентів ,наразі єдиний, що може запропонувати кілька унікальних функцій в своєму інноваційному гаманці. Зокрема, пропозиція компанії про безліч криптовалют в системі блискавичної передачі підкреслює ефективність гаманця. Крім того, мобільність їх додатків продає продукт, як простий спосіб перенесення і зберігання криптовалюта, таких як біткоіни тощо. Нові команди інженерів в даний час працюють над інтеграцією додаткових криптовалют в список підтримуваних валют для програми, і очевидно, що ще дуже багато оновлень про стан цього мінливого продукту чекають нас ще попереду.

Щоб дізнатися більше інформації про проект, прошу перейти вас за посиланнями внизу:
Website: http://cobo.com/
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5129263
Twitter: https://twitter.com/Cobo_Wallet
Facebook: https://www.facebook.com/coboOfficial
Telegram: https://t.me/cobowallet
Medium: https://medium.com/cobowallet
Blog: https://cobo.com/blog
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC4pPHVxoBYQubw19zL9tu-A/videos

author: action2018

PROFILE : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1776349;sa=summary

ETH addres : 0x0ebfc5fe073DCc6c1E7D4e5A6c06c092A704276f

0

Publication author

offline 4 hours

pakdejangkung

-1
Comments: 0Publics: 184Registration: 13-03-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation