Coinanx ICO’nun Gözden Geçirilmesi

image

Coinanx ICO, birden fazla fiat para birimini kabul etme hedefiyle bir değiş tokuş. Onlar kripto-para piyasasına para getirmek için pek çok kişi için ne kadar zor olduğu nedeniyle kripto paranın kitle evlat edinme ile ilgili sorunları açıklayan beyaz kağıt ilk sayfalarını geçiriyorlar. Onların temiz ve özlü açıklamaları, onların platformlarında sahip olmayı düşündükleri iyi bir miktar para birliği elde etmek için üstesinden gelmeleri gereken düzenlemeleri takip etmelerini sağlayacak planları olduğunu umar.

Öyleyse bu nasıl çalışır ve değişimin başarısı ile bağlantılı ANX belirtecidir? Lütfen bir ICO sırasında satın aldığınız jetonun / jetonun ya da mevcut bir ürünün değişimine platformun başarısına bağlı olduğundan emin olun. Bu durumda değişim imolarına bağlanır. ANX jetonu, mevcut tek fiat ağ geçidi olarak davranır. Daha sonra ANX tokenlerinizi alıp, ANX ile BTC, ETH, NEO ve LTC ile ticaret çiftlerinden birine sahip olanlarla ticaret yapabilirsiniz.

Eğer ETH veya BTC vb. Üzerinden gönderirseniz, bu değişim düzenli bir değişim gibi çalışacaktır. Bu durumda ANX tokenleri satın almanıza gerek yoktur. Sadece kriptoyu almak için fiat getiriyorsan. Ayrıca, ANX tokenları satın alarak ve seçtiğiniz seçime dönüştürerek kriptanızın bir kısmını fiat’a dönüştürmek için kapalı bir rampa olarak da kullanılabilir. Bunu bir dereceye kadar sınırlayacaklarını söylediler, ancak bu kadar sınırlı olacakları kesin yolu yoktu.

coinanxroadmap.PNG

Böylece, AUD ve INR’yi getirmeye başladılar, en önemli fiatlar değil, bir başlangıç. Hindistan’da şu andaki grafikte kabul ettikleri gibi bir miktar FUD var. Bu devam ederken bir INR fiat elde edebilirlerse, bu bana takım ve bağlantıları hakkında çok iyi şeyler söyler. Umarım, diğerleri arasında USD, GBP ve KRW almak için aynı bağlantıları kullanabilirler.

anxtokenpie.PNG
anx2ndprt.PNG

Jeton ekonomisi, sevmediğim 2 şeyi ve gerçekten hoşlandığım 1 şeyi görüyorum. Takım belirteçleri için hak kazanma dönemi göremiyorum. Şirket ve ekip için ayrılan% 62,5’lik yığının bir parçası olduğunu düşündüğüm erken yatırımcıları için 6 aylık bir hak kazanma dönemine sahipler. Bu benim 2. sayımız satışa çıkacak simgelerin sadece% 25’i daha az görmek isterdim, genellikle% 50 + ‘ya benziyorum. Bu 2 meseleye rağmen, bunun hala 3,75 milyon USD’lik aşırı düşük hardcap nedeniyle yatırım yapmak için uygulanabilir bir ICO olduğunu düşünüyorum.

Sonunda ayı piyasasından çıkmış gibi görünüyor, bu yüzden ICO’ların artık daha sık hard disklerine vurmaya başlamasını bekliyorum. Hala ayı piyasasından çıkıyoruz, bu yüzden insanlar bir süredir imo için kararsız olacaklar. Bu mevcut ayı piyasasında piyasaya sürülebilen ve ICO fiyatının önüne geçebilecek olan ICO’lar, ağırlıklı olarak düşük kapsayıcı ICO’lardı. Bu, bu ICO’nun daha iyi bir boğa koşusu başlatırsak daha iyi ve daha iyi bir performans göstermesi gerektiğine inanmamı sağlıyor.

Ulaşacağım son nokta, bitmiş bir ürün olmadan neredeyse tüm ICO’nun lansmanı. Bu, aslında ICO finişindeki yerinde bir ürüne (değişim) sahip olanlardan biri olacak. 3.75 milyonun sert kapağına isabet ettirmek, bu paranın 10x olmasına ve hala 200’inin kırılmamasına yol açacak paramarketcap.com’a 663’ü yerleştirdi. Alt satırda, ICO fiyatından büyümek için çok yer var.

Lütfen not al, mali danışmanınız değilim. Ben sadece projeleri gözden geçirmeyi seven bir Crypto meraklısıyım. Bu yüzden lütfen bu ICO’nun sahip olduğunu düşündüğüm potansiyeli kabul edip etmediğinizi görmek için lütfen https://coinanx.com/ beyaz kağıttan okumak için zaman ayırın . Teşekkürler ve iyi şanslar.

Websites: https://coinanx.com
Whitepaper:
https://coinanx.com/pdf/whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/joinchat/GwmdJRFXs-TeDkMzRLROeA

 

bounty0x : kont82

 

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation