CoinFast

 

Temel olarak bir ICO “İlk Para Teklifi”, bir kuruluşun yayınlama girişimi için uygun şekilde çalışır.

Esasen bir ICO “İlk Para Teklifi”, yeni kripto paraları girişimlerini desteklemek için kullanılan araçtır. Prosedür, önceden oluşturulmuş bir token ölçüsü sunarak tamamlanır. Bu noktada, bu tokenler son paraya dönüştürülecek (yeni Cryptomeda’da).

Coinfast birkaç ofisi ICO’lara, örneğin Merkezi olmayan taksitlere ve portföyündeki hisse senedinin toplam kontrolüne iletecektir . Akıllı Yatırımcılar için Kurullar, CoinFast, ICO Ödeme Aracı’nı, ICO’sunun ICO’yu gerçekleştirmesi ve birkaç dakika içinde göndermesi için toplanması taahhütlerini artıracak bir aygıt getirdi.

Bir inovasyon organizasyonu olarak CoinFast, müşterilerine “ICO’nun İlk Para Teklifleri” için korunaklı ve avantajlı programlama yanıtları vermesi anlamına gelen gelişmelerini aktarmaktadır. Yetenek, üretkenlik, kalite, Coinfast’i koordine eden mühendisler ve uzmanlar grubunu içeren birkaç özelliktir.

Yatırım Yapmanın Daha Kolay Yolu

Taksitli kapı

Daha fazla güvenlik

Büyük geçerlilik

80 çeşit kabul edilmiş şifreleme sikkelerinde

Daha keskin

KYC aletleri ile iyi

teftiş

CRM Araçları

Ayarlanabilir

Şüphelendiğinden daha az talepkar, daha parlak ve dostça:

Kurul, bir ICO “İlk Para Teklifi” ne uygun bir mesele ve spekülatörleri için uygulanabilir kadar basit bir ilgi çekmeyi amaçladı. Birincil özellik, çok dilli seçeneklerin yanı sıra, çok dilli seçeneklerin yanı sıra iyi sipariş edilen satın alma işlemlerinin bir prosedürüne ek olarak, birkaç enformel topluluğu ile son derece yararlı bir üyeliğe sahip olma yoludur. Kurul, yüksek dönüşümleri gerçekleştirmek için üretken ve büyük ölçüde büyüleyici bilgi sunmaktadır. (ROI).

Girişimlerin her birine önemli ölçüde daha açık hale getirilmesi hedefiyle, taksitlerin ücret kartları üzerinden hazırlanması için bir özendirme ve aynı şekilde banka bir kaç vasi parasal standart haline getirilir (USD ve EUR), sisteme dahil edilmiştir. Birkaç kripto-sikkeler (BTC, ETH, LTC, DASH, vb.) ile tüm süre ofis.

Bir ICO’ya Yatırım Yapmayla İlgili Sorunların Bakımı

ICO’ların olağanüstü harikası, organizasyonların işlerinin iyileştirme ve çalışma giderlerini nasıl geri aldıklarını değiştirdi. Spekülatörlerin, henüz üretilmekte olan düşünceleri yaşamamış olan nesneler üzerinde oynayarak, koşulların arayışındaki nakitlerini nasıl geri alabileceğini anlamak zor bir zaman. Olduğu gibi, bu aslında blockchain ve kripto-sikkeler alanında neler olup bittiği.

ICO yapmak için yapılan harcamalar yüksek, maliyeti 50.000 dolardan 100.000 dolara çıkacak bir platformun olması, Coinfast maliyetinin altındaki resimde açıkça görüleceği üzere son derece cazip.

CFS TOKEN

CoinFast tokeni, taksitlendirilen takasın yarattığı giderlerin faydalarının yarısını karşılamaya yöneliktir.

Coinfast, fayda paylaşımı bileşenlerine dayanıyor. CoinFast çiplerini satın alma şansınız yok, bu paranın yarısını kazanacaksınız. Tutarlı bir şekilde, faydaları kendi sorumluluklarına göre CoinFast Token sahiplerine ödenecek. Taksit elbette Ethereum’a gönderilecek.

Daha fazla detay için:

Web sitesi: https://coinfast.io/

Teknik İnceleme: https://coinfast.io/#Whitepaper

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5000420

Telegram : https://t.me/CoinFastOffical

Facebook: https://www.facebook.com/coinfast.io/

Twitter: https://twitter.com/CoinFast_io

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/coinfast-io/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCVH7GpTgwcSmmwo6vt7kghg

My Bitcointalk profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2279550

0

Publication author

offline 8 months

sademolar

0
Comments: 0Publics: 28Registration: 14-07-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation