Coinxes: Değişim Platformu

Merhaba arkadaşlar; bugün sizlere yeni bir platform olan Coinxes projesinden bahsedeceğim. Sizlere vizyonlarını ve başarmak istedikleri konular hakkında bilgiler edinmenize yardımcı olabilecek bilgileri vermeye gayret edeceğim.

COİNXES NEDİR ?

Coinxes platformu, kullanıcıların dünyanın her yerinden kripto para birimleri almalarını ve satmalarını sağlayan dijital bir değişim platformudur. Ortalama alışverişinizden farklı olarak, diğer alışverişlerde kayıtlı olan kullanıcıların yaşadığı boşlukları kapatacak daha fazla özelliğe sahiptir. Örneğin, Coinxes, kullanıcıların daha güvenli bir ortamda eşler arası (P2P) kripto para birimleri almalarına ve satmalarına olanak tanıyarak tamamen merkezsizleştirilmiştir. Bununla birlikte müşteri fonları platformda tutulmadığından, bilgisayar korsanlarına karşı ve bun a bağlı olarak para kaybına olanak vermez.

Temel olarak Coinxes, alıcılarını emanet yoluyla kripto para birimi satıcılarına bağlar. Platform, satıcıların fiyat belirlemelerini ve tercih edilen ödeme yöntemlerini seçmelerini sağlar. Ayrıca, platformun emanet servisi, kullanıcılar için daha fazla güvenlik sağlar. Emanet sistemi kayıtlı tüccarlardan kripto satın almak isteyen kullanıcılara hizmet veren her işlem için geçerlidir. Alıcının fonlarını tutar, ancak yalnızca sağladığı şifreleme para biriminde paraları aldıktan sonra bunları serbest bırakır.

Coinxes Borsasının Özellikleri

  • Birden Çok Para Birimini Destekler
  • Kullanımı kolay
  • Anlık Ödeme
  • Anonim ve Özel
  • Özel ERC20 Jeton Sayacı

Vizyonu
Kripto yatırımcılarının kripto para birimlerini herhangi bir kısıtlama olmaksızın satın alma, satma ve para yatırma, alım satım ve çekme işlemleri için birden fazla ödeme yapılmayan bir platform oluşturmaktır.

ICO yayıncılarının zorluklarını yakalamalarına ve daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmalarına yardımcı olmak.

ICO yatırımcılarının konum, ödeme şekli ve dil nedeniyle kısıtlama olmaksızın istedikleri herhangi bir projeye yatırım yapabilmelerine olanak sağlamak.

Blockchain projelerinin, tokenlarını veya madeni paralarını doğrudan fiat olarak veya başka herhangi bir kripto para biriminde değiş tokuş edebileceği bir değişimde tokenlarını listeleyebilmelerini sağlamak.
Sorun
Aşağıda, Crypto Traders ve ICO yayıncılarının karşılaştığı sorunlardan bazıları ve Coinxes’in sağlayacağı çözümler bulunmaktadır.
Çifte doldurma: Ticaret platformu, yatırımcıları platformlarında her madeni para biriktirdiğinde toplar, para yatırmak, ticari ücret ödemek ve para çekmek için ödeme yaparsınız.
Çoklu Para Birimi Ticareti: Eşler Arası Akranlardan En Çok Şifreli Para Birimi Eşanjörleri, bir veya iki kripto para birimi ticareti yapmanızı sağlar.
Güven: Büyük ve küçük borsalarda madeni para hırsızlığı ve madeni para kaybı nedeniyle, kripto sahipleri ve tüccarlar hangi borsaya güveneceğini bilmiyor.
Dil engeli: Çoğu değişim yalnızca İngilizce ve belki de iki veya üç dilde ticaret yapar.
STO / ICO yayıncıları belirteçlerini / madeni paralarını satmak istiyor, yatırımcılar belirteç satın almak istiyor ancak dil, yer, kripto para birimi dalgalanmaları veya kripto para birimlerine erişimin kısıtlı olması nedeniyle, Afrika, Asya ve Amerika ICO’ya yatırım yapacak
Coinxes çözümü
Coinxes yalnızca platformlarına jeton yatırdığınızda ücret alır, işlem ücretlerini ve para çekme ücretlerini almayız, bu nedenle paralarınızı platformumuzdan ücretsiz olarak çekmekten çekinmeyin.
Coxxes şu anda en fazla üç farklı kripto para birimi ticareti yapmanızı sağlar, ancak ICO’dan sonra Coinxes, kullanıcıların 50’den fazla kripto varlığı almasına izin verecektir.
Büyük ve küçük borsalarda madeni para hırsızlığı ve madeni para kaybı nedeniyle, kripto sahipleri ve tüccarlar Exchange’in güvenilir olduğunu bilmiyorlar. Madeni paralara duyulan güven hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü platformumuzda işlem yapmak için, dijital varlıklarınızı platforma getirdiğiniz, takas ettiğiniz veya ücretsiz olarak geri çektiğiniz sürece tutmuyoruz. Coinxes, kripto varlıklarını satıcıdan alıcıya bağlayan ve ticaret için emanet hizmetleri sağlayan bir platformdur. Alıcı doğrudan satıcıya ödeme yapar, bu yüzden varlıklarınızı tutmayız. Kripto para birimini platformumuzda saklamıyoruz. Sonuç olarak, hackleme korkusu yoktur.
Ana dilinizde madeni paralarla işlem yapabilirsiniz.
ICO yayıncıları artık jetonlarını / jetonlarını doğrudan Coinxes P2P Exchange’e kaydedebilir ve jetonlarını, yer, dil ve ödeme yöntemine bağlı olarak herhangi bir kısıtlama olmadan dünyanın herhangi bir yerinden birine satabilir. ICO yatırımcıları, Coinxes Platformunda kayıtlı olan herhangi bir ICO’yu, kayıtlı bir ödeme şeklini seçerek veya yerel para birimlerini kullanarak, ek ücret ödemeden veya ICO’yu satın almak için bir şifreleme parası almaktan endişe duymadan satın alabilirler.
Bizim gücümüz
STO / ICO yayıncıları yatırımcıların satın almak istedikleri gibi jetonlarını / paralarını satmak istiyor. Bununla birlikte, kısıtlamalar, kripto para birimleri fiyatındaki dalgalanmalar ve kripto para birimlerine erişim eksikliği, ICO yatırımcılarının Afrika, Asya ve Amerika gibi yerlerden yatırım yapmasını zorlaştırmaktadır. ICO yayıncıları artık jetonlarını / jetonlarını doğrudan Coinxes P2P Exchange’e kaydedebiliyor ve onları herhangi bir kısıtlama olmadan dünyanın herhangi bir yerinden birine satabiliyor.

ICO yatırımcıları, Coinxes Platformunda kayıtlı olan jetonları satın alabilir. Bu tür yatırımcılar, desteklenen çeşitli ödeme yöntemlerinden birini seçebilir veya ek bir maliyet ödemeden yerel para birimlerini bile kullanabilirler.
NEDEN ICO?
ICO sırasında 21.6 milyon ABD Doları tahsil etmek istiyoruz:
Platformumuzun daha da geliştirilmesi ve daha güçlü güvenlik özellikleri ve işlevselliği sağlar.
P2P Borsamız için bir mobil uygulama geliştirmek.
Gerekli tüm lisansları ve endüstri uyumluluğunu alın.
Yeni bilişim tesisleri hazırlayın, personele sorun ve eğitin.
ICO Coinx

Ön satış – 24.480.000
% 13.6 belirteçlik kısım
Değer – 4.320.000 ABD Doları

Özel Satışlar – 15.570.000
% 8.65 belirteç
Değer – 2,160,000 ABD Doları

Kamu Satışı – 76.950.000
42.75% belirteç
Değer – 15.120.000 ABD Doları

Bugünkü yazımın sonuna gelirken http://www.coinxes.io/ projesi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Yazımı okuyup değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim.

WEBSITE: http://www.coinxes.io/
WHITEPAPER: http://coinxes.io/whitepaper.pdf
FACEBOOK: https://www.facebook.com/Coinxesp2p/
TWITTER: https://twitter.com/coinxes2
TELEGRAM: https://t.me/coinxes

 

AUTHOR: Pakdejangkung

PROFILE : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1776349;sa=summary

ETH : 0x0ebfc5fe073DCc6c1E7D4e5A6c06c092A704276f

0

Publication author

offline 2 days

pakdejangkung

0
Comments: 0Publics: 383Registration: 13-03-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation