Contractvault : Kendi Anlaşmanızı Yaratın


Yasal belgeler belirli kurallar ve şartlarla yapılır. Bu gerçekle herkes bunun hakkında dikkatli düşünmelidir. İşle ilgili konulara ve hukuki belgelere gelince, içinde neleri yazmanız gerektiğini ve adlarını üzerinde yazan şeyleri anlamanıza yardımcı olacak bir şeye ihtiyacınız vardır.

Bugün, farklı türdeki yasal belgelerin şablonlarına farklı amaçlarla erişmenizi sağlayan bir platformun en son yeniliğini karşılıyoruz. Burada anlaşmaların içeriğini kendi tercihlerinizle oluşturabilir, ancak iş kullanımı için yasal şablonları kullanabilirsiniz.

Sadece iş meselesi hakkında değil, aynı zamanda arkadaşlara ödünç para verme anlaşması da yapabiliriz ve ayrıca satın alma konusunda da anlaşma yapabiliriz. Bu platform, hukuk bilgisini genişletmek için hazırlanmıştır, böylece yasal bir arka planı olmayan insanlar, internet erişimi sayesinde birçok türde yasal belge şablonuna daha kolay erişebilecekleri ve kendi anlaşmalarını düzenleyebilecekler.

Contractvault Amaçı

Bu platformun geliştirilmesinin temel amacı, özellikle işini yürütenlerin ve belgelerin işlerini yürüten kişilerin ileri becerilerini uygulamak için kolaylık ve basit bir yolu paylaşmak ve yaymaktır.

Bu platforma, harflerin veya anlaşma şablonlarının eksiksiz seçenekleriyle kolayca erişilebilir ve keşfedilebilir. Yasal platform şablonlarını paylaşmakla kalmayan bu platform, aynı zamanda geniş bir dünya pazarına girmemize yardımcı olacak çeşitli kredi şirketlerine de bağlı. Burada, seçimlerinizi ihtiyaçlarınızla da eşleştirebilir, aynı zamanda iletişim kurmak için uygun bir kişiyi de arayabilirsiniz.

Konsept

Contractvault fikri, doğrudan görüşmek ve iletişim kurmak zorunda kalmadan iletişimi mümkün kılmaktır. Burada platform, pazar oluşturmaya ihtiyaç duyan kişilerle yasal belgeler yapması gereken kişiler arasında bağlantı kuracak. Bir şeyler satın almak, sizi, söz konusu işlemle ilgili kişiler tarafından yapılması gereken bazı noktalarla birlikte bir tür yasal anlaşmanın yapılmasına yol açabilir.

Genellikle, bir işlem yaptığınızda veya daha fazlası olduğunda bildirimler ve raporlar olacaktır. Burada şablonlar da düzenlenebilir ve içeriği, uğraştığımız faaliyete uygun hale getirmek için yeniden yazabiliriz. Bununla birlikte, kayıt yaptığınızda, verilerin doğru ve eksiksiz olması gerektiğinden, kayıt sırasında da çok dikkatli bir şekilde dikkat etmemiz gerekir.

Bundan sonra, hesabı doğrulamanız gerekir. Gösterge tablonuza erişmeye ve oluşturmanız gereken şablonlara bakmaya başlayabilirsiniz. Anlaşmalarla ürün satmaya çalışıyorsanız, satışı açmadan önce anlaşmayı yazmaya başlayabilirsiniz.

ICO Detayları

  • Token tipi: Ethereum ERC-20
  • Simgesi: VLT
  • Token Adı: Vault Token
  • Toplam Token : 900.000.000 VLT.
  • Döviz kuru: 1 CHF (İsviçre Frangı) = 10 VLT
  • Hard Çap: 45.000.000 CHF
  • Soft Çap: 1.000.000 CHF
  • Kabul edilen para birimleri : Kripto
  • Fiat para birimleri: CHF, EUR, GBP, kiredi kartı

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.contractvault.io/
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3463255.0
Whitepapaer: https://www.contractvault.io/token/#document-assets
Telegram: https://t.me/cvchat
Medium: https://medium.com/contract-vault
Twitter: https://twitter.com/Contract_Vault
Facebook: https://www.facebook.com/contractvault.io/

Yayınlayan: CriptoCash
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675
0x9879AE1fcDF06912B076D301a301cd5e8Da8b629

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation