Crasula Capital, найкращій спосіб виростити свій капітал…

Кількість користувачів, які цікавляться цифровими грошима, збільшується. Інвестиції в біткойн в 2018 році стануть все більш актуальною тенденцією. Все йде до того, що Bitcoin і інші криптофітові водорості будуть продовжувати рости, і це означає, що, незважаючи на високий рівень, нові інвестори, які збираються вийти на ринок теж буде в змозі заробити.

Купівля та продаж біткойн, Ethereum та інших альтовозів – це одне з найважливіших і вигідних інвестицій. Щоб стати інвестором і почати заробляти криптовалюту, достатньо мати щонайменше невелику суму. Для початку придатний і 500 доларів. Тому торгівля для більшості користувачів є майже єдиним способом придбання криптовалюти.

У 2017 році майже всі провідні криптовалюти показали хорошу рентабельність. Звичайно, явним лідером став биткойн. Обмінний курс біткойн продовжує встановлювати записи. Торгуючи, ми купуємо ліквідний актив, який при необхідності може швидко продати. Криптовалюта може бути швидко конвертована в валюту Fiat і приймати прибуток або збиток. Якщо порівнювати популярні торговельні монети з інвестуючими в ICO, то цей варіант інвестицій вважається менш ризикованим.

Але обмін в той же час, і інші інвестиційні інструменти мають багато недоліків, так що якщо ви ще не навчилися торгувати, або вибрати хороші проекти, я раджу вам звернути увагу на ідею компанії Crasula капіталу.

Ця платформа об’єднає досвід кращих трейдерів, інвесторів та аналітиків, і це допоможе зробити абсолютно кожну частину цієї екосистеми за рахунок інвестицій та правильного розподілу спільного капіталу для різних прибуткових інструментів.

Буде здійснено двома командами, стратегічний план є консервативним і базовим, які відрізняються відсотком прибутку та активів. Головним напрямом, звичайно, є заробіток на криптовалюті.

Той факт, що платформа буде працювати більше капіталу, означає, що це допоможе зменшити великі операційні витрати, інвестувати в багато прибуткових інструментів, кращі трейдери будуть здійснювати торгівлю в арбітражних ситуаціях, це набагато краще і, відповідно, прибуток у цьому випадку більше, ніж будь-який одного з вас.

Крім того, буде надана унікальна можливість, оскільки великі суми братимуть участь у програмах pre-ICO та ICO, які часто недоступні середньому інвестору з невеликою сумою грошей, або лише фінансові технічні послуги доступні певним особам.

Це буде дуже корисним як для початківців, так і для професійних інвесторів, щоб максимально заробити на цій тенденції. У зв’язку з тим, що на платформі розроблено платформ, всі ці переваги збільшуються в кілька разів: інформація та всі дані залишаться конфіденційними, можливість брати участь безпосередньо з їх будинків та автомобілів, тобто з будь-якої точки світу , відсутність посередників у платіжних операціях та низькі комісії.

Крім того, ви будете в цьому партнерстві і впливати на деякі інвестиційні рішення, висловлюючи свої думки та аргументи. Всі дані про грошові перекази проекту будуть доступні для кожного партнера для доступу до інформації для читання операцій на платформі фондових бірж, так що ви завжди будете знати про всі рухи портфеля капіталу через ваш особистий рахунок, який відрізняє цей продукт від багатьох інші доступні, які іноді приховують від своїх клієнтів ці дані.

Я є активним інвестором у багатьох криптовалютних валютах, і я просто вдячний цій великій заробіток, більшість з яких вже дали 1000-3000% прибутку за рік, а також планують використовувати знання команди цього чудового проекту та довіряти їм. Технологія блокчейнів відкриває великі простори заробітку, інвестиції абсолютно кожної людини з будь-якою кількістю практики.

Проект ICO розпочнеться 18 січня 2018 року, і ви зможете взяти участь. Детальну інформацію про інвестиційну стратегію можна знайти в цьому документі: http://crassula.capital/uploads/is_crassula_en.pdf.

Також зверніть увагу на посилання:

Website: http://crassula.capital/

Whitepapper: http://crassula.capital/uploads/wp_crassula_en.pdf

Presentation: http://crassula.capital/uploads/pres_crassula_en.pdf

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2683182.new#new

мій профіль:  https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998881

0

Publication author

offline 2 years

Monte-Kristo2017

0
Comments: 0Publics: 3Registration: 18-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation