CryptoMarketAds – Kripto Reklamcılığını ve Global Pazarlamayı demokratikleştirmek

Cryptocurrency pazarları ve pazarlar gün geçtikçe artmaktadır. 2018’in başlarında, kripto pazarları bir trilyon dolarlık piyasa kapitalizasyonuna doğru itti. Her gün pazara yeni jetonlar ve jetonlar eklenmekte ve mevcut jetonlar ve jetonlar her saniyede büyük miktarlarda işlem görmektedir. Pazar şimdi, bugüne kadar görülmemiş bir fayda oranı belirteci işlemine tanık oluyor. Bu arada, 2017 yılında yüksek miktarda bir kripto projesi ve ICO reklamı birçok dolandırıcılık ve hileli uygulamaya neden oldu. Sonuç olarak, birçok büyük şirket kripto pazarına ilişkin reklamları pazarlama platformlarında yasaklamaya karar verdi. Bu nedenle, kripto pazarında akıl sağlığına ve bütünlüğünün yenilenmesine olan ihtiyaç. Bu, CryptoMarketAds’ı, küresel olarak kripto reklamcılığını ve pazarlamasını demokratikleştirmek için merkezi olmayan pazar için bir ekosistemi başlatmak için blockchain’ten yararlanmalarına neden oldu.

CMA hakkında

Kripto Piyasası Reklamları Kripto Piyasası Reklamları, kripto reklamı ve pazarlaması için blok zincir tabanlı, demokratik ve merkezi olmayan bir pazar yeridir. Tüm reklam ve pazarlama ihtiyaçlarını çözmek için yeni bir pazar çözümleri paradigması sunar; Crypto & Blockchain pazar nişlerine odaklanıyoruz. Zorluklar ve tipik sorunlar anında ortadan kalkar ve sektördeki yayıncıları ve reklamverenleri kendi gereksinimlerine göre tasarlanmış platformlarda birleştirir. Ücretsiz olarak katılarak, pazar ortamı yayıncıların adil ve başarılı bir rekabete girmelerini sağlayarak rekabetçi fiyatları sürdürmelerini sağlar. Bu, reklamverenler için uygun fiyatlı ve cazip maliyetlerin bulunmasına yol açar.

Erken Katkıda Bulunanlar İçin Özel Paket

Kişisel Satışlarda en az 3+ ETH’ye katkıda bulunan ilk 999 kişi, Kurucunun Rozeti ile birlikte CryptoMarket Ads platformunda% 0 ömür boyu ücret alacaktır.

Kripto Market Reklamları Özelliği, Üç Temel Platform

Endüstrinin daha yeni birleşmiş olan zorlukları göz önüne alındığında, pazarın güvenli bir liman ve köprü olarak güvenilir bir platforma ihtiyacı var. Ödül avcılarını, ilk evlat edinicileri ve en başarılı kripto projelerinin yayıncılarını bir araya getiren bir standart. Bu durumda, Crypto-Market Ads üç güçlü yönden kullanıcılar için faydalı olabilir:

Pazarlama hizmetlerini tanıtın veya sunun.
Danışmanlık hizmeti vermek.
Mevcut veya yeni kripto / blok zinciri projeleriyle ilgili Al / Sat hizmetleri.

Tutarlı faydalar sağlayan kripto alanı, devrimci girişimciliğe dalmış olanlara fırsatlar sunar. Topluluklar ve içerik oluşturucuların işlerini endişe etmeden sürdürmeye devam edebilmeleri için iyi karlara ihtiyaçları vardır. Sonuç olarak, içeriğin, web sitelerinin, forum etkinliklerinin, videoların, web seminerlerinin, e-posta kampanyalarının ve ilgili diğer birçok hizmetin değeri birleştirildi. Şu anda, konsolide bir platform yoktur. Crypto Market Ads, bu sektördeki aktörlerin reklam ve pazarlama hizmetlerini sunmaları için kapıyı açar. Kurucunun zihniyeti, reklamverenlerin rekabetçi ve rasyonel piyasa fiyatları ile tek bir yerde tüm hizmet sağlayıcılarını bulmada rahatlık bulmalarına izin vermektir.

Başka bir deyişle, asıl amaç tüm taraflar için değer üretmektir. Bu şekilde, blockchain teknolojisinin izlenebilirliği ve şeffaflığı nedeniyle, taraflar bir güven bağıntısı kazanırlar. Pazarlama ekibi, tanıtımın neredeyse tüm yönlerini etkileyicilere, profesyonellere, ödül avcılarına ve ilgili diğer hizmet sağlayıcılara şeffaf bir şekilde dış kaynak sağlayabilir. Ayrıca yayıncılarla müzakere edebilecek ve ihtiyaçlarına göre özel teklifler alabilecekler.

04/20/2019 tarihinden itibaren Crypto Market Ads PRIVATE SATIŞ’a katılın ve% 50 İndirim kazanın (çok sınırlı sayıda jetonla)!

(1 CMA = 0.005 USD)

Beklenen Pazar Büyümesi

Şu anda, toplam pazar büyüklüğü yaklaşık 5 milyar dolar ve sonraki yıllarda da büyümesi bekleniyor. 2021 yılına kadar 54 milyar doları aşacağı tahmin edilmektedir. Bu olumlu ve hızlı büyüme, lojistik ve dış sorunları da beraberinde getirmiştir; Dünyadaki büyük şirketler tarafından kripto reklamının yasaklanması gibi tuzaklar. Diğer karşılaştırılabilir nişlerin on katına kadar ücret alarak kar elde eden şirketler ve yayıncılar bunun güzel örnekleridir. Bu aynı zamanda iyi bilinen etkenler ve yayıncılar ile de bulmak zorlaşmıştır, çünkü düzenlemesiz erken büyüme geçmişte dolandırıcılık ve dolandırıcılık çekti.

Kripto pazarlama ve reklam endüstrisinden gelen yüksek talebe bağlı olarak, büyük miktarda reklam ve pazarlama siparişi alışverişi için bir platforma ihtiyacı vardı. Crypto Market Ads, reklamverenleri ve yayıncıları açık ve demokratik bir pazar platformunda bir araya getirebilecek istikrarlı bir pazar sunarak bu sorunu çözmeyi önerir. Yayıncılar ve servis sağlayıcılar, teklif fiyatları, kanıtlanmış rekabet gücü ve anında iletişim gibi pazarlama taktikleriyle birbirleriyle rekabet edecektir. Piyasa yapıcılar için esneklik, Kripto Market Reklamlarının en güçlü noktalarından biridir. Reklamverenler, pazarlama kampanyalarını ve reklam kampanyalarını çok iyi bir bütçeye ihtiyaç duymadan veya düzinelerce yayıncıyla iletişim kurmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde yürütebilecekler.

Jeton Detayları ve Dağıtımı

Proje lansmanına katılmak için, ödül avcısı olarak katkıda bulunabilir veya CryptoMarket Ads belirteci satın alabilirsiniz. Kişisel ve IEO satışları için% 50’si mevcut olan on milyar adet verilecek; Elde edilmeyen paralar, resmi Kripto Piyasası Reklamları belgesinde belirtilen parametrelere dayanarak yakılır. Özel Satışlar 20 Nisan’da başlıyor ve ABD’nin sakinleri dışında herkes katılabilir. Kripto Market Reklamları Tanıtım Belgesinde belirtilen belirteç dağılımı, aşağıdaki oranları gösterir:

% 50 Özel Satış ve IEO (Toplu Satış)
% 10 Pazarlama, hediyeler, satışlar, yönlendirmeler ve danışmanlar.
% 20 değişim ve yedekleme.
10% Crypto Market Ads Kurucusu (bir yılı kilitleme).
Kripto Market Reklamları Ekibi üyelerinin% 10’u (bir yılı kilitlemek).
Jetonu yarattı: 10.000.000.000 CMA
Verilen Jetonlar: 5.000.000.000 CMA
Sert kapak: 50,000,000 USD
Kabul edilen para birimleri: ETH
Ön satış: 15.05.2019
Kamu satışı: 12.06.2019

Sonuç

Proje, tüm kripto dünyasındaki adaletsizliklere çözümler bulacak ve adil bir ödeme sistemi ile pazara başarılı projelerin girmesini sağlayacaktır. CryptoMarketAds borsada daha sonraki bir tarihte listelenir.

Daha fazla bilgi için ;

Web sitesi – https://www.cryptomarketads.com/
Teknik İnceleme – https://www.cryptomarketads.com/CMA_whitepaper.pdf
Facebook – https://www.facebook.com/cryptomarketads
Telgraf – http://t.me/CryptoMarketAdsOfficial
Twitter – https://twitter.com/cryptomarketads
Instagram – https://www.instagram.com/cryptomarketads/
LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/cryptomarketads/about/
Orta – https://medium.com/@info_85454
Steemit – https://steemit.com/@cryptomarketads
Uyuşmazlık – https://discord.gg/vQ7hmTd
Reddit – https://www.reddit.com/user/CryptoMarketAds

Bitcointalk: M.Fajri.al.rasyid
Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2180049

0

Publication author

offline 3 months

bountyairdrop34

0
Comments: 0Publics: 2Registration: 24-06-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation