CubeChain

Cube Chain – це нова концепція технології blockchain, яка має високу швидкість, подвійну перевірку, статистику даних і функції умовного депонування. Таким чином, Cube Chain може являти собою комбінацію паралельної обробки і функціональних блоків для розширення функціональних елементів бази даних за допомогою концепції куба замість блоку.

 

Ми в Європі нечасто стежимо за Азіатським крипто-ринком, і це не робить нам переваг, оскільки саме в Азії відбувається більше, якщо не більша частина крипто-революції. Нехай в Китаї заборонили ICO, однак там майниться чверть крипти на сьогодні, це дає Китаю можливість якщо не управляти, то принаймні сильно впливати на крипто світ. А такі країни як Японія і Корея – це теж сильні гравці, нехай часто невідомі для нас (можна ще згадати В’єтнам, Індонезію, Гонконг – частина Китаю, Малайзії, там теж про блокчейне знають чимало).

Так ось в Азії теж є свої крипто-проекти і крипто-заходи з крипто-нагородами.
Одним з лауреатів популярної корейської інформаційно-технологічної премії є проект Cube Chain (КУБ – ЛАНЦЮГ), присвячений покращенню якості існуючого блокчейна.
І знаєте, азіати навіть зі звичайного унітазу зробили технологічне диво з десятками кнопок і функцій.
Приблизно те ж саме технологічне диво вони обіцяють нам в проекті Cube Chain (! Некомерційний проект, який збирає гроші за схемою краудфандінга!).

 

Cube Chain стане міцним кроком у створенні екосистеми Cube Chain, використовуючи запатентований кубічний двигун і кубічну монету.

 

 

Отже, Cube Chain – це багатовимірний блокчейн, пов’язаний решіткою коду по 3 вимірам (дивіться в робочій документації схему «27 = 24 + 3»), і працює на гібридному консенсусі (Proof of Hybrid), в піку сьогоднішнім PoS (proof-of- stake) і PoW (proof-of-work). На базі цього блокчейна побудована платформа CubeON, яка буде здійснювати сервіс на штучному інтелекті під назвою ASM (AI Service Manager, сервісний менеджер штучного інтелекту), він зможе комунікувати з користувачами у вигляді чатбота, і як будь-який механізм ШІ аналізувати великі обсяги даних , самонавчатися на патернах поведінки користувача. Ще однією інновацією буде маркетплейс (майданчик), на базі месенджера, що дозволяє користувачам проводити захищені транзакції один з одним, продавати і купувати будь-які типи контенту.
Представлені варіанти впровадження блокчейна Cube Chain: 1) Medical Information Exchange Standard Platform, 2) Integrated Login System, 2) Cube Chain Prediction System.

Чому саме цей проект нам потрібен?

Сube Chain має новий спосіб зберігання і передачі інформації блоку у вигляді кубів з використанням розподіленої комп’ютерної мережі. Ядром економіки знань індустрії 4-го покоління є дані, машинне навчання і алгоритми.

Дорожня Карта

 

 

Контакти

Офіційний сайт: http://cubechain.info/

Twitter: https://twitter.com/cube_chain

Facebook: https://www.facebook.com/cubechain

Telegram: https://t.me/cubechain

Medium: https://medium.com/@cubechaininfo

YouTube канал: https://www.youtube.com/channel/UCYDEC2HP8oVRXuKsAeUtrLA

 

By Arsenyo

 

0

Publication author

offline 2 months

Арсен Айбазов

99
Comments: 0Publics: 209Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation