cybr inceleme

cybr inceleme


Bloklarımı destekleyen sayın Crypto yatırım topluluğundaki herkese merhaba, bugün bu makaleyi CYBR adında olan bir projeyle alakalı bilgi sunmak için yazdım.

Günümüzün dijital çağında, büyük markalar ürünlerini en verimli ve karlı şekilde pazarlamak için kanallar arıyorlar. Bu marka derneklerinin elde edilmesi zor olabilir ve tüm dürüstlükle nadiren elimize düşer.

Sosyal ağlara dayanan ödüller yeni bir kavramdır, ancak bir devrimin başlayacağına inanıyoruz. Ödül temelli bir sosyal medya platformu kullanarak içerik oluşturucuları, yükledikleri fotoğraf, video veya blog bağlantılarıyla ödüllendirilir. Bu da uygulamanın gelirinin alternatif kullanıcılar arasında paylaşıldığı anlamına gelir. . Hissedarın çantasına koy.

Instagram üzerinde sahip olduğunuz her şey için bir doların olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ödüllü sosyal medya ödülleri, yetenekli içerik oluşturucuların uygulamalarını kullanmaya devam etmelerini teşvik etmek için zorlayıcı içerikler için daha büyük ödüller sağlar.

Ve bugün CYBR hakkında blok zincirleme için entegre bir güvenlik çözümü olarak konuşmak, güvenlik önlemleri ve önlemler sağlayarak güvenli işlemleri garanti etmek istiyorum.

Özellikler

CYBR, blok zincir için optimize edilecek yazılımla birlikte sürekli genişleyen bilgilerin bir özetidir. CYBR, cüzdanlar, akıllı sözleşme işlemleri ve blockchain alanında yer alan ilgili faaliyetleri korumak için çaba gösterecek bir güvenlik çözümüdür. Cybr ekosistem tanımlar ve gizliliğini, bütünlüğünü ve kriptografik işlemler akıllı sözleşmeler kullanılabilirliğini etkileyen isteyen yasadışı dosya ve kötü aktörlerin etkinliğini durdurur patentli güvenlik motoru cybr de kör nokta ile tahrik edilmektedir.

CYBR’nin pratik uygulaması.

Bütün devlet sistemleri sertifikasyon ve akreditasyondan geçer. BlindSpot, hem güvenlik açısından hem de gerekli uyumluluk için kötü amaçlı kodların korunmasını sağlar. NIST 800-53 Revizyonları 3+ Sistem bütünlüğüne yönelik Güvenlik gereklilikleri, SI-3 Kötü amaçlı kodların korunması, sisteme giriş ve çıkış noktalarında kötü amaçlı kodların korunmasına yönelik mekanizmaların kullanılmasının gerekli olduğunu tespit eder. İş istasyonları, dizüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlar da dahil olmak üzere bilgilerin kötü amaçlı kodları tespit etmek ve ortadan kaldırmak için. BlindSpot’un kötü amaçlı dosyaların iyi bilinen deposunun sürekli izlenmesi ve güncellenmesi, dosyaların aylık ve gerçek zamanlı olarak yeniden incelenmesini sağlar. Ayrıca, kötü niyetli bir kod bulunduğunda uygun personeli uyarır, olası kötü amaçlı dosyalar, yasa dışı faaliyetler hakkında raporlar sunar ve yanlış pozitiflerin kısa raporları (% 0.01’den az) ile takip sunar. BlindSpot, kuruluşların sürekli uyum sağlayarak gerekli güvenlik gereksinimlerini karşılamasına yardımcı olur.
BlindSpot: potansiyel olarak sınırsız bir tehdit tanımlama ortamı besleyen özel yazılım.
Portal: CYBR, genel halka
CYBR Portal ürününe henüz erişilemeyen gerçek zamanlı bir soyağacı veri beslemesi kullanmaktadır

CYBR ekosistemi, CYBR (topluluk) kullanıcılarının güvenli ve akıllı işlemlerin yapılmasını sağlamak için giriş yaptığı bir web portalı içermektedir. Portal, tehdit uyarıları, adres ve web sitesi doğrulaması, jeton gönderme / alma, BlindSpot yüklemeleri ve sık sorulan soruları içeren destek ile mevcut, bilinen tehditlerin CYBR veritabanına erişim dahil olmak üzere çok sayıda özellik sunar. ve ortaya çıkıyor Bu portal, CYBR topluluğunun yanı sıra diğer varlıklar ve şifreleme alışverişi için gerçek zamanlı, karşı önlemler ve istihbarat tehditleri sağlar.

CYBR ICO hakkında bilgi

Sembol: CYBR
Toplam tedarik: 1.000.000.000 CYBR.
Fiyat: 0.08 $
Kabul: ETH
Başlangıç ​​ICO: Ekim 15, 2018
ICO’nun Sonu: 30 Kasım 2018
Softcap: $ 2.000.000
Hard Çap : $ 15,000,000
Yol haritası


Sonuç

CYBR Ekosistemi, karşı önlemler ve güvenlik önlemleri sağlayarak güvenli işlemleri garanti eden blok zincir için bütünsel bir siber güvenlik çözümüdür. Bu yüzden projenin tüm detaylarını dikkatle incelemeniz ve kartlarınızı alıp almayacağınıza karar vermelisiniz. Projeyi daha iyi anlamak ve karar vermek için, aşağıdaki linklerdeki bilgileri incelemenizi tavsiye ederim.

Web: https://cybrtoken.io/
whitepaper: https://cybrtoken.io/wp-content/uploads/2018/09/cybr-whitepaper.pdf
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5023957
Facebook: https://www.facebook.com/CYBRToken/
Twitter: https://twitter.com/CYBR_Official


Bitcointalk Username : Criptocash
My Bitcointalk PROFILE : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675
0x9879AE1fcDF06912B076D301a301cd5e8Da8b629

0

Publication author

offline 3 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation