CyClean

CyClean – це проект, який сприяє очищенню енергії через систему оренди електричних транспортних засобів. Вона застосовує технології блокчейну та розумні контракти, щоб заохотити людей користуватися електричними транспортними засобами, таким чином зменшуючи викиди токсичних газів. Циклін монети можна видобути, просто використовуючи продукти CyClean на основі метрів або ваттів. Традиційні способи видобутку монет не є стійкими для нашої природи. Але ми впровадили інноваційний спосіб об’єднання охорони навколишнього середовища, блокування ланцюгів, електричних транспортних засобів та бажання людей отримувати винагороду. За допомогою продукту CYCLEAN можна видобути монети тільки за допомогою продукту. Наприклад, якщо користувач їде на електричних мотоциклах CYCLEAN, користувач отримує монету на основі пройденого лічильника. Це можливо тому, що ми оновлюємо хороший продукт за допомогою бездротової мережі та інтеграції з серверами. Ми в основному зосереджені на зупинці вихлопних газів з негайною мотивацією та ефектом. Коли ми розширюємо більше, ми заміняємо більше вихлопних газів. Приєднайтеся до нашого чистого циклу Збережіть себе і землю, отримайте винагороду.

Циклін усі поділяють універсальну екосистему та численні взаємні проблеми в рамках такої екосистеми. Здається, це під килимом, але воно швидко зростає кожен день і поглиблюється інтенсивніше, ніж ми думаємо. Звичайно, щонайменше один раз хтось чули про проблеми навколишнього середовища, і було багато зусиль для боротьби з такою неминучою проблемою. Але CyClean може впевнено сказати, що цих недостатньо, і потрібні більш інноваційні підходи, які можуть проникнути через ринки B2C та B2B. CyClean зосереджений головним чином на проблемах вихлопних газів та виробництва енергії, що є двома основними проблемами екологічних проблем, і, крім того, компанія сприяє зеленому спорту як другорядний предмет нашої платформи CyClean.

 

Проблеми

Протягом кількох останніх років криптовалюта швидко зростає, оскільки її маркування є безпечним та зручним у користуванні. Але чи це справа? Проте, якщо не зареєстрована криптовалюта, яку не використовують, і початкові пропозиції монет (ICO) підпадають під категорію невдач у спільнотах
і експерти в криптографічній спільноті, тому ми можемо запропонувати вам розумну методологію контракту, щоб здійснити революційні операції.

 

Як працює CyClean?

CyClean сподівається побудувати платформу, засновану на реальному продукті. Продукт буде більш чудовим і конкурентоспроможним, ніж інші продукти в тій же продуктовій лінії. В даний час бізнес-модель фірми охоплює електричні велосипеди та мотоцикли, а платформа розширюється до електромобілів. В даний час фірма працює в Південній Кореї, але планує розширити бізнес до країн Південної Азії, перш ніж розширити свою діяльність в інших частинах світу.

Автомобілі CyClean мають бездротову мережу, таку, що їх легко простежити. Платформа після запуску служби оренди сподівається на аеростат JPAY SILVER, який буде заснований на процесі CyClean монети до магазинів учасників з продажу та дозволить продавати послуги A / S та продажів запчастин за допомогою циклічної монети. Це дозволить збільшити CyCoin. Платформа Cyclean запуститиме оренду за допомогою розумних контрактів, використовуючи монету CyClean як вихідну точку, а потім розширювати лінійку продуктів.

CyClean має намір створити свою синергію на платформі JPAY, яка базується на 2 шаруватих монетах. Платформа JPAY вирішує проблеми коливання ціни та часу затримки підтвердження для платіжної системи криптовалютного ринку. Заснована на технології блокчейнів, JPAY використовує електронну комерцію, обмін криптовалютою, обмін в режимі офлайн, а також поєднує в собі крипто-мекку, систему JPAY-кіоску, бізнес смартфонів MVNO, машину JPAY та магазини членів JPAY.

Особливості CyClean

Монета CyClean інтегрована з платформою JPAY, яка вже впроваджена та використовується як система криптовалютного платежу в Південній Кореї.

Використовуючи цю платформу, цифрова монета буде використовуватися для оплати вартості орендної плати, плати за мобільні послуги на електричні велосипеди та мотоцикли, машину LPAY, панель сонячних променів ESS, яка використовується для оплати велосипеда на охороні здоров’я, кіоск JPAY, та інші продукти, які пізніше будуть запущені CyClean.

Автомобілі CyClean мають бездротову мережу, таку, що їх легко простежити. Платформа після запуску служби оренди сподівається на аеростат JPAY SILVER, який буде заснований на процесі CyClean монети до магазинів учасників з продажу та дозволить продавати послуги A / S та продажів запчастин за допомогою циклічної монети. Це дозволить збільшити CyCoin. Платформа Cyclean запуститиме оренду за допомогою розумних контрактів, використовуючи монету CyClean як вихідну точку, а потім розширювати лінійку продуктів.

CyClean має намір створити свою синергію на платформі JPAY, яка базується на 2 шаруватих монетах. Платформа JPAY вирішує проблеми коливання ціни та часу затримки підтвердження для платіжної системи криптовалютного ринку. Заснована на технології блокчейну, JPAY використовує електронну комерцію, обмін криптовалютою, обмін в режимі офлайн, а також поєднує в собі крипто-мекку, систему JPAY-кіоску, бізнес смартфонів MVNO, машину JPAY та магазини членів JPAY.

 

Розподіл токенів

Для отримання додаткової інформації відвідайте посилання:

Website: https://cyclean.io/

Medium: https://medium.com/@jnugroup3

Telegram: https://t.me/cycleancoin

Twitter: https://twitter.com/cycleancoin

Facebook: https://www.facebook.com/cyclean.official

Steemit: http://steemit.com/@cycleancoin

Reddit: https://www.reddit.com/user/cycleancoin

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cycleancoin

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCSqePnrFanWrjncuDo_lqUw

 

By Arsenyo

 

0

Publication author

offline 1 month

Арсен Айбазов

99
Comments: 0Publics: 209Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation