DAFZO – Yeni nesil açık kaynak merkezi olmayan platform

  Bütün topluma selamlar, kripto sikkeleri ve iyi projelerin takipçisi hakkında tutkuluyum. Bu yeni yayında sizleri Dafzo projesine tanıtmak istiyorum. Eminim Blockchain, Bitcoin, Ethereum, Crytocurrencies, ICO hakkında çok şey duymuşsunuzdur … ama Dafzo blockchain en havalıdır ve daha fazla detay için aşağıdaki konulara gidiyoruz:

Toplumun nasıl evrimleştiğini gözlemlersek, kabile toplumlarından insanların modern dünyada farklı bir sosyal yapıya geçtik ve insanların teknolojinin gelişmesi nedeniyle dünyanın herhangi bir yerinden küresel bir ortamda çalışabiliriz. ve internet.

Dafzo hakkında

Küresel Lojistik Toplayıcısı Dafzo, Blockchain & Artificial Intelligence’ı kullanan yeni nesil açık kaynaklı ademi merkezileşme platformu olan ilk P2P’dir. Dafzo kripto para birimi ödeme ağ geçitleri, hücresel uygulama ödeme cüzdanları, merkezi olmayan noterlik zaman kayıt sistemi içeren bir elektronik pazar olan açık kaynaklı ve sınırsız uluslararası ticaret finansmanı platformudur. Dafzo, güvenlik, dolandırıcılık ve kaçakçılık sorunlarını ele almak ve tüm lojistik tabanlı işlemler için gönderileri etkin bir şekilde takip etmek için, Ethereum’a dayalı akıllı bir sözleşmenin yürütülmesine paralel olarak, ağ yardımcıları belirteçleriyle paralellik göstermektedir.

Dafzo piyasadaki mevcut brokerler (bankalar dahil) ve coğrafi engelleri ortadan kaldırarak uluslararası ticaret finansmanı, küresel e-ticaret lojistiği ve nakliye sistemlerini devrim ve demokratikleştirmek için Blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Merkezi olmayan hasar, küçük lojistik şirketlerinde faaliyet göstermek için daha düşük ekosistem maliyetlerine, daha güvenli teknoloji ve güvenilirlik iyileştirmelerine ve tüm tedarik zincirinin hizalanmasına neden olur.

Dafzo işin dikey durumunu takip etti.

  1. P2P Global Lojistik Platformu.
  2. Sınırsız E-Market.
  3. Akıllı Locker AI ile emprenye edilmiştir.
  4. Uluslararası ticareti finanse etmek.

Dafzo, Hindistan’da AI’yı kullanan en büyük ters lojistik platformu olan Courierhome.com markası altında Hindistan’da Beta Ürünleri’ni piyasaya sürdü, FedEx ve Aramex gibi lojistik devleriyle ortaklık kurdu. Courierhome canlı bir çekiciliğe sahiptir.

sorun

Halihazırda, geleneksel merkez bankaları, küresel işlemlerde uluslararası işlemlerde işlem sürecini temizlemekten sorumludur ve aynı zamanda, uluslararası satışlar gibi tazminat sürecindeki belgelerin akışını daha da karmaşıklaştıran sıkı kontroller gerektirir.

çözüm

Dafzo, Blockchain teknolojisini kullanarak piyasadaki mevcut finansal aracıları ve coğrafi engelleri ortadan kaldırıyor. Dafzo, evrensel bir muhasebe zaman tutma sistemi ve sıfır işlem maliyeti yöntemi sunar.

Dafzo’nun gelecekteki özellikleri

Küresel e-mağazalarda sınırsız alışveriş yapma Global e-mağazalarda sınırsız alışveriş

  • Küresel ve yerel gözaltı programı
  • Dafzo kullanıcısı için ek gelir fırsatları
  • Otomatik Akıllı Kilitli Dolaplar
  • Hava, kara ve su dostu cep seçenekleri
  • Küresel E-mağaza Derneği

Token Ekonometrisi

Dafzo , Dafzo Coin (DFZ) adlı kendi para birimini yayınlayacak. Asla artırılmayacak olan 70.000.000 katı sınır kullanılacaktır. DFZ, ERC 20 Protokolü ile Ethereum Blockchain üzerinde çalışacaktır.

ICO detayları

Token: DFZ

Platform: Ethereum

Tür: ERC20

ICO’daki fiyat: 1 ETH = 2000 DFZ

Satılık fişler: 56.168.000

Yatırım bilgisi

Kabul: ETH

ICO’da Dağıtıldı:% 100

Bu proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve teknik özellikler ve diğer ilginç bilgiler hakkında bilgi almak istiyorsanız, yalnızca projenin büyüklüğü ve olası genişletme ve uygulamaları hakkında fikir edinebileceğiniz ayrıntılı bir raporu okumanızı öneririz. Seni WHITEPAPER’ı ziyaret etmeye ve Telgraf grubu aracılığıyla bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz . Bu harika ekibin size sunduğu bu harika fırsatı kaçırmayın.

TOKEN’İN DAĞILIMI

FONLARIN GÖNDERİLMESİ

Yol haritası

Ekibimize katılın ve TOKENS Dafzo’nuzu şimdi satın alın ve piyasadaki en avantajlı platformun sunduğu avantajlardan yararlanın. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve Telegram grubumuza katılın , bizimle iletişim kurabilir ve sahip olabileceğiniz soruları netleştirebilirsiniz. Dafzo projesinin sunduğu bu harika fırsatı kaçırmayın. 

Ön satışın erken aşamalarındaki mevcut bonuslardan yararlanın. (ICO). Bu harika projenin avantajları hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için WEB SİTEMİZİ ziyaret edin.

Platform hakkında daha fazla bilgi edinebilir veya satışlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

WEB: https://www.dafzo.io/home/#
Raporu: https://www.dafzo.io/assets/Dafzo.io.pdf
FACEBOOK: https://www.facebook.com/dafzo.io/
TWITTER: https://twitter.com/dafzo_io
TELEGRAM: https://t.me/dafzo

 

Yazar – Criptocash

Profil – https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0x9879ae1fcdf06912b076d301a301cd5e8da8b629

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation