DATAEUM

Сьогодні цінність даних контролюється великими корпораціями, які використовують людину для їх створення своїми діями, рухами та поведінкою. Dataeum буде порушувати існуючу парадигму, щоб дані більше не використовувались за рахунок осіб, які його створюють.

Dataeum – це платформа на базі блоків, яка використовує краудсорсінг, щоб збирати 100% всіх глобальних фізичних даних (таких як магазини, автозаправні станції, знаки дорожнього руху) в будь-якій точці земної кулі з 100% точністю. Рішення, яке базується на Dataeum, є єдиним, який може досягти 100% будь-яких даних. Децентралізований процес дозволяє перевірити 100% зібраних даних. Це дозволить відповісти на поточну нестачу точності фізичних даних, доступних в онлайн-лістингу.

Нарешті, Dataeum буде демократизувати доступ до фізичних даних у своєму торговому майданчику, дозволяючи будь-кому взаємодіяти, для обміну даними або використання. Dataeum пропонує рішення, здатне генерувати надійні дані на ринку, що страждають від нестачі точності та збору даних стосовно фізичних даних:

 • при наявності 70% фізичних даних в усьому світі відсутні онлайн-списки (карти та інші онлайн-каталоги, веб-сайт тощо)
 • щонайменше 50% роздрібних торговців США демонструють суперечливу або відсутню інформацію про онлайн-лістингу
 • лише на 8% розміщення ПІН правильні на Facebook.

Dataeum – це, перш за все, єдине рішення, здатне збирати 100% всіх глобальних фізичних даних. Крім того, його рішення, використовуючи краудорссінг, пов’язане з блоком, дозволяє перевірити 100% зібраних даних. Учасник ринку, який отримує дані, отримає доступ до першого надійного джерела ринку, і фізичні дані збільшать їх видимість, оскільки їх інформація буде точною.

Dataeum розробила систему, яка має на меті встановити та зберегти стійке значення даних. Після колективного збирання даних, що містяться в групах, процес включає докази існуючих даних, підтвердження постійних даних і підтвердження довіри – очікується, що дані, створені та розміщені в децентралізованому Marketplace, будуть високої та надійної якості. Те, як елементи об’єднуються, є важливою частиною екосистеми, яка дає змогу людям збирати або генерувати дані, а також компанії, яка купує ті ж дані.

Рішення Dataeum:

 • Краудсорсинг
  Люди – основний елемент рішення. Використовуючи краудсорсінг, щоб відповідати поточним обмеженням методів генерації даних (порівняння бази даних, аналіз вмісту, пристрої відстеження тощо), ми дозволимо створити колекцію 100% будь-яких фізичних даних у світі.
 • Збирання
  Ми дозволимо нашим колекторам за допомогою мобільної програми, що використовує глибоке навчання та розширену реальність, платити за збирання, перевірку та оновлення будь-яких фізичних даних. Технології Blockchain та Smart Contracts гарантують прозорість процесу.
 • Ринок
  Кожна перевірена інформація буде доступна на децентралізованому ринку, що дозволить будь-якому власнику токенів отримувати дані для консультацій, оренди або придбання.
Платформа Dataeum базується на технологічних рівнях, щоб забезпечити ефективність, безпеку та гнучкість збору даних до наявності на ринку. BigchainDB використовується як рішення для збереження зібраних даних. Його незмінність забезпечує прозорий процес перевірки та оновлення даних. Підтвердження даних ініціює винагороду колекторів, використовуючи “Спритний контракт” на блок-схемі Ethereum. IPFS використовується для будь-якого зображення, пов’язаного з візуальним елементом колекції.

Цей процес в режимі реального часу забезпечує високу масштабованість системи. Це гарантує прозорість винагороди колекторів та забезпечує взаємодію в реальному часі для власників токенів на ринку.

Dataeum стане першою спільною та децентралізованою платформою для генерації даних. Будь-яка особа зможе зібрати велику кількість фізичних даних через мобільну програму і отримати за це винагороду. Виробництво даних більше не буде експлуатуватися великими корпораціями за рахунок тих, хто його створить.

Внутрішні дані платформи Dataeum будуть вільно та надійно проходити між збирачами даних та покупцями. Ми створюємо ультра-масштабовану та високо надійну платформу та забезпечуємо взаємовідносини між обома сторонами. Децентралізація, яку активує Blockchain, пригнічує посередників і безпосередньо з’єднує користувачів із покупцями даних. Технології Blockchain та Smart Contracts забезпечують повну прозорість щодо того, як збирати, перевіряти, оновлювати дані та гарантувати нагороду колекторів.

Поставивши людей в центрі децентралізованого протоколу генерації даних, рішення Dataeum забезпечить незрівнянну якість даних на ринку. Хоча інші зосереджуються на особистих даних або даних, отриманих окремими особами, Dataheum зосереджується на фізичних даних.

Більше того, рішення Dataeum пропонує миттєвий спосіб винагородити свої колектори даних, що не має значення для цих послуг, тому що ринкові гравці мають придбати ці дані, щоб запустити винагороду фізичних осіб.

Картинки по запросу Dataeum

Інформація про токен

Токен XDT
Платформа Ethereum
Тип ERC20
Ціна в ICO 1 ETH = 12000 XDT
Токени на продаж 500000000
Приймаються ETH, BTC, Fiat
Hard cap 35 000 ETH
Попередній продаж  2 липня по 5 серпня 2018 року
Публічний продаж 20 серпня – 30 вересня 2018 року

XDT-токени, які утворюються в межах блочного шаблону та предмета для автоматичного виконання після виникнення заздалегідь визначених критеріїв та подій і при певних умовах, діють на невизначений термін і є власністю відповідних власників. Dataeum є належним чином зареєстрованим і дійсно існує за законодавством Естонської Республіки, і має повноваження та повноваження для ведення своєї діяльності, як це було проведено. Вона підлягає аудиту ринку найкращої практики відповідно до європейських правил, тим самим забезпечуючи повну прозорість та абсолютну підзвітність усіх видів діяльності DataEum, включаючи публікацію повних виписок компаній.

Більша частина надходжень від ІСО буде спрямована на технічне вдосконалення платформи Dataeum, збір даних та покращення ринку. Маркетинг також займатиме значну частину, оскільки Dataheum прагне стати глобальною силою в секторі збору даних.

 

Команда

Радники

Партнери

Для отримання додаткової інформації відвідайте:

Website: https://dataeum.io/

Whitepaper: https://dataeum.io/white-paper.pdf

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3356752.0

Twitter: https://twitter.com/dataeum

Facebook: https://www.facebook.com/dataeum/

Telegram: https://t.me/dataeum

Medium: https://medium.com/dataeum

Reddit: https://www.reddit.com/r/Dataeum

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/dataeum

BountyHive Username: BigTasty

0

Publication author

offline 1 month

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation