Dataeum

Шторм вдарив на ринок інвестицій, який ми не збираємося відновити. Криптовалютна інвестиція – це шторм. Зважаючи на сувору контроль над капіталом у більшості країн, щоб контролювати надходження грошей та стягувати високі податки, криптовалюта отримала застосування в обхід контролю за капіталом та податками, що призвело до збільшення попиту. Криптовалюта змогла представити просту у використанні цифрову альтернативу валютній валюті. Запропоновані безконтрольні транзакції та контроль інфляції, інвестори були достатньо розумними, щоб додавати ці валюти у свої диверсифіковані портфелі як актив, оскільки розмір ринку не являє собою системний ризик. Криптовалюта використовує криптографію, яка забезпечує високу безпеку процесів та перевіряє особисті операції для кожного користувача. Отже, підробку та анонімні операції неможливо досягти.

Хоча ця революція поширюється на широке визнання, Dataeum – платформа на базі блокчейну, яка використовує краудсорсінг, що дозволяє 100% всіх глобальних фізичних даних (таких як магазини, заправки, дорожні знаки) у будь-якій точці світу зі 100% точністю прибув.

Про проведення ICO

Згідно з даними сайту ICOBench, рейтинг ICO Dataeum дорівнює 4.6, згідно восьми експертними оцінками. Це дуже високий показник.

Профіль ICO заслужив оцінку 5.0, відмінний результат.

Команда проекту Абрау 4,5 бала з п’яти можливих.

Продукт заробив 4.4 бала.

Під час проведення ICO буде реалізовано 50% випущений токенов, а саме 500 мільйонів токенов. Вартість токена під час проведення ICO: 1 ETH = 12 000 XDT. Купити маркери можна за ефір, біткоіни і фіатние гроші.

Попередній продаж розпочнеться 2 липня 2018 года!

Продаж токенов запланована на 20 серпня 2018 року.

Переваги проекту Dataeum

Люди грають ключову роль в зборі даних проекту. Кожен учасник краудфандінговой системи зацікавлений в передачі 100% точних і достовірних даних. Він мотивований ідеєю, а також можливістю отримати токени за виконану роботу.

Система краудфандінга легко масштабується, що дозволить досягти блискучих результатів за обмежений проміжок часу. Дані будуть збиратися з геометричною прогресією.

Вся зібрана інформація буде ретельно перевірена.

Застосування штучного інтелекту дозволить автоматизувати процес збору баз даних.

Проект бурхливо обговорюється в новинах на каналі CNBC, його обговорюють у cryptocoin новинах. З кожним днем ​​стає все більше прихильників.

Проект успішно себе зарекомендував і показав свою працездатність на прикладі кількох мегаполісів. Це означає, що система працює і роки не підуть на налагодження і налаштування процесів. Це конкурентноздатну перевагу.

Достовірні дані зараз стоять дуже дорого. Даний ринок оцінюється в трильйони доларів і зростає щороку. Компанія зможе отримати надприбуток і розвиватися успішно.

Відповідно до огляду аналітиків і експертів з аналізу ICO, даний проект «приречений на успіх».

На даному проекті, дійсно, можна добре заробити, інвестуючи в токени зараз. Дуже висока ймовірність того, що вартість виросте в рази. Не пропустіть таку можливість, реєструйтеся на сайті і додавайтеся в білий список.

 

Місія

Dataeum покликаний поставити людей в центр екосистеми даних.

Ринок даних оцінюється в 3 трильйони доларів. Навіть не знаючи цього, люди стали інструментами збору даних через свої дії, рухи та поведінку, створюючи цінності для інших.

Dataeum має на меті порушити існуючу парадигму, створивши першу платформу на базі блоків, яка використовує краудсорсінг, щоб забезпечити зібрання 100% всіх глобальних фізичних даних (таких як магазини, заправки, дорожні знаки тощо) у будь-якій точці світу. 100% точність.

Це робиться за допомогою мобільного додатка та за допомогою розподіленої робочої сили “колекціонерів”, які стимулюються в токенах XDT.

Ефективність рішення вже доведена під час проведення трьох колекційних кампаній у Парижі, Барселоні та Лондоні.

Dataeum стане найпопулярнішим блокчейном даних у реальному світі завдяки своїй громаді, яка збиратиме мільйони фізичних даних по всьому світу.

Рішення

На основі технології блокчейну, технологій розумних контрактів та користування краудсорсингом, рішення Dataeum дозволяє надійно та точно збирати будь-які фізичні дані.

Як це працює?

Громада (колекціонери) ініціює процес створення даних реального світу;

Інші колектори перевіряють дані;

Якщо збіг даних, колекціонери отримують винагороду в токенах (70% для початкового створення даних та 30% для перевірки);

Перевірені дані стають доступними на децентралізованому ринку;

Всі гравці, які шукають дані реального світу, включаючи карти, приватні компанії, компанії з розвитку міста та місцеві органи влади, можуть орендувати дані з ринку.

 

Команда

Радники

Для отримання додаткової інформації відвідайте:

Website: https://dataeum.io/

Whitepaper: https://dataeum.io/white-paper.pdf

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3356752.0

Twitter: https://twitter.com/dataeum

Facebook: https://www.facebook.com/dataeum/

Telegram: https://t.me/dataeum

Medium: https://medium.com/dataeum

Reddit: https://www.reddit.com/r/Dataeum

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/dataeum

 

By Arsenyo

0

Publication author

offline 1 month

Арсен Айбазов

99
Comments: 0Publics: 209Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation