Debitum Network

Debitum Network , “sınır ötesi küçük işletme finansmanı” sunan bir platform olarak işlev görmek ve KOBİ ortamında fiat yatırımlarını güvenli hale getirmek ve dağıtmak için blok zincirinin güçlü ve dinamik doğasından yararlanacak .

Debitum, merkesiz, erişilebilirlik ve adalet ilkelerine dayanıyor ve küçük ve orta ölçekli işletmelerin kritik büyüme fonlarına erişebilecekleri yeni bir yol yaratmak istiyor. Debitum ağı, KOBİ ortamında mevcut 2 trilyon dolarlık kredi açığını hedeflemektedir – Dünya Bankası tarafından yayınlanan son istatistiklere göre, tüm mikro ve küçük-orta ölçekli işletmelerin% 70’inden fazlası gelişmekte olan piyasalarda krediye erişememektedir.

Debitum Ağı, denetimi merkezileştirilmiş bankacılık kurumlarından uzak tutmak ve mevcut bankacılık platformlarından aşırı düzenlenmiş erişilemeyen kredi niteliği taşımak istiyor. Küçük işletmeler şu anda merkezi bankaların rejimi altında mücadele ediyor – bununla mücadele etmek için Debitum borçluları, borç verenler, risk değerlendiricileri, sigortacılar ve belge doğrulayıcıları bir bayrak altında birleştirecek.

Debitum platformunun kullanıcıları, ücretsiz bağlanabilecek ve yüksek masraflardan ve geleneksel borç verme ile ilgili boğucu düzenlemeden bağımsız sınır ötesi anlaşmaları kolaylaştıracak. Hibrid bir platform olarak inşa edilen Debitum, Ethereum blok zincirinde çalışacak ve anlaşmaları akıllı sözleşmeler ve dahili ödeme araçları yoluyla kolaylaştıracaktır.

Debitum Ağı, Debitum veya DEB adı verilen yerli bir kripto para üzerinde çalışacaktır. Platform aynı zamanda ek hizmetler otomatik hale getirmek için gelişmiş makine öğrenme sistemini entegre edecek ve varlıkları , kredileri otomatik olarak yapmak çin blok zincir teknolojisini kullakcaktır.

Debitum ICO
Debitum Network ICO’yu, platformu geliştirmek ve başlatmak için gerekli sermaye üretmek için kullanacak ve 30 Kasım 2017’de başlayacak.

Bir milyar DEB token Ethereum ERC223 standardına dayanan token topluluk satışı sırasında serbest bırakılacak . 30 Aralık 2017’de, üç katmanlı fiyatlandırma yapısı ile sona erecek.

Toplam Token arzımız 400 milyon olacaktır.

  1. Adım sırasında 1 ETH = 3750 DEB
  2. Etapta 1 ETH = 3300 DEB
  3. Aşamada, 1 ETH = 2.888 DEB değerinde olacaktır. ICO esnasında serbest bırakılan tokenlerin % 60’ı halka arz edilecek, geriye kalan % 40 ise destekciler ve Debitum ekibi arasında dağıtılacak.
    HardCap 50.000 ETH olacaktır

https://debitum.network/
https://debitum.network/whitepaper

facebook: https://www.facebook.com/DebitumNetwork
twitter: https://twitter.com/DebitumNetwork
linkedin: https://www.linkedin.com/company/24999208/
blog: https://blog.debitum.network/
bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2321064.0

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1038233

0

Publication author

offline 2 years

sossygirl

0
Comments: 0Publics: 9Registration: 12-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation