DECOIN: Güvenilir Kripto Para Değişim ve Ticaret Platformu


Giriş
Dünyanın yetenekleri, halkının hayal gücü ile sınırlıdır. Hayal edebilirsek, inşa edebiliriz. Teknolojinin evrimi, insanın evriminin temel örneklerinden biridir. İnsanlar mevcut senaryodaki durumlarını değerlendirir ve buna göre hareket eder. Kripto para, modern teknolojiyle birlikte insanın hayal gücünün sonucudur. Geleneksel finans ve bankacılık dünyası, verimsizlikler ve çok sayıda üçüncü taraf ile çürümüş durumda.

Kripto para biriminin gerçek testi hala bitmemiş. Kripto para birimleri için borsalar ve işlem platformları kripto para birimi için farklı bir yol almıştır. Yüksek işlem ücretleri, platformda güvenlik eksikliği, kötü müşteri hizmetleri ve platformda çeşitlilik olmaması, kripto para birimi değişimi ile karşı karşıya kalınan zorluklardan sadece birkaçı. Şeffaf ve güvenilir değişim ihtiyacı, kripto para dünyasının büyümesi için bir zorunluluktur. Mevcut girişimlerin yukarıdaki zorluklar için bir çözüm oluşturmasının mümkün olduğunu düşünüyor musunuz?

ÇÖZÜM

DECOIN, Kripto para dünyasına katılacak en son platform. Tüketici fonlarının% 97’sinin soğuk zincirde depolandığı kolay ve şeffaf kripto para birimi değişimi başlatıyorlar. Platformun geliri, token sahipleri ile dağıtılır. Güvenli, şeffaf, güvenilir ve sosyal platformun inşa edildiği temel ilkelerden bazılarıdır.

İlk kripto dizini platform tarafından başlatıldı. Endeks, platformun yatırımcıları için güvenli ve istikrarlı bir yatırım seçeneği sunacaktır. Platformda işlem ücreti ve para çekme ücreti gibi çeşitli ücretler geçerlidir. Platformun sunduğu bir diğer önemli özellik de kredi kartlarının lansmanı. Platformda, kripto para biriminin geniş bir şekilde benimsenmesine yardımcı olacak beş farklı kredi kartı başlatıldı.

Kredi kartı ile alış ve alış veriş cüzdanınızda saklanan kripto para harcamalarında yardımcı olacaktır. Platformun tüm paydaşlarına yıllık% 6,2’lik bir getiri garanti ediyorlar. Platformda işlemlerin geçerliliğini doğrulamak için Kanıt konsensüs algoritması kanıtı kullanılır. Geliştirilmiş güvenlik, pahalı donanım ve enerji tasarrufu gerektirmeyen POS konsensüs algoritmasının kullanılmasının birçok avantajı vardır.
Platform kullanmanın avantajları, çok dilli destek ve müşterileri için görülmemiş bir geri dönüş gibi sınırsızdır. Profesyonel bir kripto analisti de platformda mevcutken, kullanıcılara 24 * 7 müşteri desteği sağlanmaktadır. Platformun yarattığı ekosistem, kripto paramızın günlük yaşantımıza entegrasyonunu sağlamaktadır.

ICO BİLGİSİ VE EKİP

DECOIN Token satışının ön satışı şu anda platformda yayında. Toplam tokenin% 60’ı insanlar için ayrılmıştır. Fonların% 23’ü yasal ve lisans ücretleri için kullanılacak, satışların% 20’si satış ve uyum ekibi için kullanılacaktır. Projede çalışan ekip, blockchain teknolojisi ve dijital teknoloji alanlarında deneyimlidir.

Sonuç
Bankacılık kurumları, hizmetlerini ve karlarını kontrol ettikleri için aracılara köle olmuştur. İnsanlar bu çileğin tümünde tek acı çekenler olmuşlardır.. Teknoloji entegrasyonunun önemini kavramadan, finans dünyasında büyüme ve inovasyon olanaksızdır. Kripto para , üçüncü tarafların artık gerekli olmadığı yeni teknolojinin yardımıyla insanlara yeni bir ışık dalgası sağladı.

İnsanlar arasındaki doğrudan iletişim, kripto para biriminin ortaya çıkması nedeniyle mümkün görünüyor. Eh, bir sonraki seviyeye geliştirme için gerekli yeterli miktarda buhar üretmiş olabilir. Kripto para biriminin geleceği benimsenmesi ve kullanımı için yarattığımız uygulamaların türüne bağlıdır. Platform kullanıcılarına sağlanan imkanlar ve hizmetler harika. Ticarete hazır mıyız?

Web sitesi – https://www.decoin.io/

Teknik İnceleme – https://www.decoin.io/wp-content/uploads/Decoin-WhitePaper-v2.1-15.05.pdf

ANN – https://bitcointalk.org/index.php?topic=3311450

Telegram – https://t.me/xDECOIN

Yayınlayan – Criptocash

BTT Profil – https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation