DENET – Реальний децентралізований хостинг для спільної економіки

Сьогодні і суспільство, і корпоративний сектор навряд чи можуть уявити собі життя без сучасних засобів зв’язку та Інтернету. Інтернет швидко розвивається: більше половини населення світу зараз мають доступ в Інтернет, а кількість серверів та комп’ютерів, що підтримують бездротові мережі, давно перевищила кількість людей. Наявність особистої веб-сторінки сьогодні є обов’язковою. Зміна операцій компанії в Інтернеті та тенденція до моделі цифрових комунікацій викликають зростаючий попит на зберігання даних. Збільшення обсягу вмісту також вимагає простору для зберігання даних. Ось чому одне з найбільш динамічних сегментів ринку – хмарне сховище. Високі темпи розширення світового ринку хмарних сховищ зумовлені корпоративним переходом від традиційної моделі споживання послуг до хмарних – вони прості у використанні та відносно дешеві в порівнянні з традиційними методами зберігання даних.

DeNet орієнтується на створення нової децентралізованої мережі постачальників інформаційних технологій, яка буде використовуватися для виконання ряду завдань, таких як зберігання даних, розміщення веб-сайтів, додатків та інших. Основна увага буде зосереджена на децентралізації об’єктів для прийому активних завдань, які потребують постійного завантаження – веб-сайти, інтернет-послуги, додатки тощо. Загалом, кількість веб-сторінок зросла на 1,8 млрд. І експоненціально зростає, а DeNet буде надавати підтримку в управлінні своєю децентралізованою платформою за активної участі громади.

Наше бачення – це відкрита мережа, яка надає безпечні та безпечні послуги своїм користувачам за допомогою інших зацікавлених сторін – постачальників можливостей. Платформа для керування підтримується дистанційно. Кожен учасник системи матиме можливість вибрати будь-яку функцію, яка виконуватиметься залежно від його технічних можливостей та якості обслуговування. DeNet розпочне роботу з MVP – відносно централізованою моделлю, де постачальники потужності є незалежними та розподілені по всьому світу, а сервери надсилають клієнтські запити, що належать DeNet. Це впроваджено на першому етапі розробки, щоб продемонструвати основні функціональні можливості програмного забезпечення на хостінг-провайдері та рівні клієнта. Пізніше, хоча подальший розвиток проекту команда планує поступово поступово поставити клієнтів та постачальників можливостей у децентралізовану мережу. DeNet прагне стати децентралізованою платформою для інфраструктури “на вимогу” для зберігання даних та веб-хостингу, яка є безпечною, дешевою та якісною. Платформа буде доступна як для звичайних користувачів, так і для компаній.

Чому DeNet?

1. DeNet дозволяє кожному користувачеві Інтернету орендувати дійсно приватні та безпечні сховища даних та веб-хостинг.
2. DeNet дозволяє кожному користувачеві використовувати невикористовувані потужності та отримувати прибуток з мінімальними труднощами для зняття обчислювальної потужності та пропускної здатності.
3. DeNet розпочне децентралізацію Інтернету з однієї з найбільш централізованих структур – зберігання та веб-хостингу.
4. DeNet – децентралізована мережа з прозорою системою розрахунків, яка враховує внесок та репутацію користувача. Це для переваги користувача, щоб працювати добросовісно тут.
5. DeNet забезпечує максимальний захист та комфорт для клієнта. Максимальний час безвідмовної роботи за дуже розумну ціну.
6. DeNet не шукає інвесторів ідею – ми шукаємо партнерів для співпраці на платформі на етапі MVP, який вже був запущений.

Для забезпечення сталого розвитку мережі DeNet була розроблена оригінальна соціально-економічна система. Система включає токен, який служить протоколом взаємодії та економічних розрахунків між учасниками. Крім того, цей токен використовується для утримання балансу для зменшення мережі та використовується для винагороди чесних членів мережі для високоякісної роботи протягом тривалого періоду часу. Критерієм винагороди є накопичення репутації, що виражається чисельно у токенах DRS, нарахованих за прозорим механізмом для конкретних достоїнств. Впровадження репутації також мотивує учасників системи частково або повністю волонтерською роботою на ранній стадії взаємодії з мережею та дозволяє винагородити чесних учасників якомога прозоро, наскільки це можливо, шляхом здійснення платежів з фонду, зібраного системою, з комісій з оплати послуг.
Сучасний стан Інтернету та проблеми, пов’язані з реалізацією доступу до неї та обміну інформацією сьогодні, є надзвичайно гострими. Це конфіденційність, безпека, втручання різних структур, цензура інформації. Висока концентрація даних від централізованих хостинг-провайдерів та несанкціонований доступ до них, співпраця з владою та переслідування за різними віруваннями, які не шкодять суспільству. Все це призводить до висновку, що сьогодні Інтернет управляється, але не своїми користувачами і не належить їм де-факто, хоча вони є основними вкладниками цієї мережі. Необхідність поступової децентралізації Інтернету сьогодні очевидна, оскільки очевидно також, що практичне здійснення цієї ідеї далеко не є технічно здійсненним тут і зараз з багатьох причин.
Однак це не перешкоджає розпочати децентралізацію різних сегментів мережі, наприклад, індустрії веб-хостингу, де технології дозволяють це зробити для цілого класу практичних завдань. У цьому WhitePaper була представлена ​​концепція децентралізованого хостингу DeNet. Охарактеризована економічна та соціальна репутація служби, яка мотивує користувачів до довгострокової якісної роботи та дозволяє всім учасникам отримувати високоякісні послуги за низькою ціною або заробіток потенціал. За нашими оцінками, кожен учасник мережі отримує значну додаткову вартість від участі в ньому. Проект DeNet в даний час знаходиться на стадії успішного MVP і інтенсивно продовжує розробку повністю децентралізованого протоколу DeNet.

DNET token

Економіка платформи DeNet має цифровий розрахунковий блок – токен DNET. Token DNET розроблений на стандартному ERC-20 на блок-схемі Ethereum. Стандарт ERC-20 визначає набір правил, яким слід дотримуватися, щоб прийняти токен і бути в змозі з’єднатися з іншими токенами в мережі. Токени – це атрибути блоків, які можуть бути цінними, а також можуть бути відправлені та отримані, як і будь-яка інша криптовалюта.

Перша фаза попереднього продажу
Початок 1 червня 2018 року – закінчення 4 червня 2018 року
Фінансування понад 1 000 USD (ETH, BTC, BCH, LTC) з бонусом – 30%
Фінансування понад 100 000 доларів США – це квиток на купівлю приватної купівлі-продажу, а умови – з урахуванням потреб.
Друга фаза попереднього продажу
1 липня 2018 року закінчується 15 липня 2018 року

 

Команда

Радники

Website: https://denet.pro/

Whitepaper: http://alpha.denet.pro/fm/source/whitepaper/WP_EN.pdf

Twitter: https://denet.pro/img/social/c3.svg

Facebook: https://www.facebook.com/denet.pro.hosting/

Medium: https://medium.com/@denetpro

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/denet-pro-9726a6154/

Reddit: https://www.reddit.com/user/DeNetPro/

Telegram: https://t.me/denet_chat

Slack: https://join.slack.com/t/denetworkspace/signup

BountyHive: https://bountyhive.io/join/DeNet

Bountyhive Username: BigTasty

1

Publication author

offline 3 months

BigTasty

110
Comments: 0Publics: 123Registration: 11-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation