Децентралізований постійний аудит та протокол звітності Ecosystem ™ “AUDITCHAIN”

Здравствуйте, crypto і улюблений blockchain Сьогодні я поясню Auditchain Blockchain, подивіться добре, знайдіть трохи часу.

Поширеність криптовалют змушує замислитися про шляхи та прогрес, які гарантують їхню відкритість для звичайних людей. Хоча ринки криптовалют знаходяться в сум’ятті, промисловість продовжує будувати і продовжувати захоплюючі нові розробки.

Організація Auditchain веде розробку першого в світі децентралізованого, постійного аудиту та протоколу реального часу для протоколів фінансової звітності з питань безпеки та розкриття цифрових активів та компаній. Мета Oir – забезпечити безперервну зовнішню перевірку корпоративних систем та операційних систем, фінансових даних та контрольних середовищ для розкриття мережею CPA та дипломованих бухгалтерів.

Альянс DCARPE – це консорціум для фінансової звітності, аудиту та фінансової звітності, що складається з CPA, дипломованих бухгалтерів, постачальників програмного забезпечення для бізнесу та розробників, які надають ресурси для розробки та застосування протоколу DCARPE Assurance and Disclosure. І ми вважаємо, що організація Auditchain може підкріпити це прямою і надійною основою.

введення

Стан самостійної перевірки розподіленої книги та перевірка транзакцій відбувся вперше 4 січня 2009 року з запуском блоку генезису блокчейн Bitcoin. Постійний аудит розвивається в теорії і на практиці. Практика в основному обмежується внутрішнім контролем звітності. Застосування правового обліку до операцій та ризиків системи звітності, що відбуваються в більшості бізнес-процесів, тепер теоретично можливе в рамках децентралізованого середовища безперервного аудиту відповідно до стандартів SSAE 18 та IASE 3402 шляхом застосування настроюваних типів смарт-контрактів “Ricardian” . Такі контракти, як це пропонується в цьому документі, не зберігають цінності, але замість цього виконують контракти щодо того, як юридичні терміни та вартість розглядаються на основі фіксованої або розвивається угоди.

Auditchain пропонує втілити екосистему, яка включає протокол блокчейн і бібліотеку відкритих джерел інтелектуальних бухгалтерських контрактів, які є достатніми для постійного захоплення, обробки, аудиту та звітування даних компанії та даних про продуктивність в рамках постійного, незалежного аудиту перевищує поточний контроль обліку. та стандарти аудиту. Рівень презентації, що базується на відкритому доступі та / або на основі дозволу, пропонує відображати в реальному часі в кінці кожного блоку; бухгалтерський баланс, звіт про прибутки і збитки, грошовий потік та звіт про зміни в акціонерному капіталі, який здатний значно перевищити достовірність існуючих стандартів звітності.

Реалізація DCARPE ™ використовує стан самоконтролю блочного ланцюга з цими додатковими шарами високої розширюваності, зокрема для розробки та впровадження децентралізованих бізнес-додатків, розроблених для надання зацікавленим особам в режимі реального часу презентації фінансової, операційної, розробкової та мережевої статистики, кожна з яких блоковий звіт.

Рішення – Auditchain

Auditchain розвиває цифровий автоматизований і децентралізований аудит в реальному часі компаній, неприбуткових організацій та урядів. Auditchain – це блокчейн, де професійні сертифіковані аудитори можуть виконувати спеціалізовані вузли аудиту. Фінансові дані компанії реєструються практично в режимі реального часу на мережі Auditchain. Потім зовнішні аудитори діють так само, як і зовнішні валідатори блокових ланцюгів Bitcoin або Ethereum, а зовні перевіряють дані щодо цілісності та достовірності. Ці оцінки можуть бути відкриті в режимі реального часу третіми сторонами за допомогою DCARPETM Explorer Auditchain. DCARPE Explorer – блок-провідник і інтерфейс для управління бізнесом і звітності. Потокові  фінансові звіти ТМ і Analytics AUDTTM доступні через Провідник DCARPETM.

Це усуває два недоліки поточного методу керування:

  • сертифіковані професійні аудитори, які керують вузлами, не мають безпосереднього зв’язку з компанією, яку вони ревітують, і пропонують неупереджений погляд.
  • Компанія повинна адаптувати свої системи та надавати дані в реальному часі зі своїх внутрішніх систем, усуваючи тимчасові затримки, в яких вони можуть змінювати дані.

AUDT-token

-AUDITCHAIN ​​ДОСТУПУ:

Маркер AUDT відкриває широкий спектр застосувань і найбільш надійну і надійну децентралізовану мережу корпоративних страхових і звітних послуг.

-AUDITCHAIN ​​ПОСЛУГ МЕРЕЖІ:

Маркер AUDT є базовою валютою та утилітою для обслуговування, гарантії та розкриття платежів бізнес-додатків. AUDT розблокує мережеві послуги, які пропонують інвесторам найвищий рівень прозорості на частку вартості традиційного аудиту та звітності.

-АУДИТОРСЬКА МЕРЕЖА:

Як протокол другого рівня, Auditchain пропонує безперебійну взаємодію між приватними та загальнодоступними блок-ланцюгами, що дозволяє надійну утиліту та атомне врегулювання торговельних боргів.

-AUDT COST:

Ставки AUDT для компаній можуть бути зведені до нуля шляхом розподілу доходів від підписки та участі в децентралізованій екосистемі гарантованої безпеки.

-ПРЕМІЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАЛІЗНИКІВ:

З AUDT, зацікавлені сторони можуть розблокувати та переглянути аналізи аудиту бізнес-аналітики та деталі фінансової ефективності, які пропонують найвищий рівень прозорості, від статистики системи та контролю для компаній до фінансових показників у реальному часі.

Економіка TOKEN AUDT

Маркер AUDT споживається депортацією компаніями, CPAs, Chartered Accountants, постачальниками програмного забезпечення для бізнесу та іншими постачальниками послуг. Вивільнення сприяє стимулюванню надання безперебійних послуг і зниженню вартості послуг у мережі, а також забезпеченню справедливої ​​та збалансованої посиленої системи грошових знаків AUDT. AUDT також розгортається і споживається абонентами DCARPE Explorer, які підписалися на різноманітний доступ до детальної фінансової інформації про цифрові активи та компанії та дані аналізу аудиту. Крім того, підписки сторонніх виробників через DCARPE Explorer дозволять створити динамічне оновлення корисних дослідницьких звітів по вибраних цифрових активах.

Функція маркерів AUDT керує новим децентралізованим діловим світом. Вона є рушієм безпеки сучасного підприємства, від початкової сертифікації, раннього виявлення та відновлення до фінансового аналізу в реальному часі та аналізу аудиту з найвищими рівнями цілісності за допомогою консенсусної перевірки зовнішнього бізнесу.

Основи IEO

ТІЛЬКИ 1 000 000 AUD ПРОДАМ!

Продаж маркерів AUDT починається 14 червня і закінчується 24 червня.

-Ціна: $ 0.20 USD

-Tokens для продажу: 1000000. \ t

-Блок-ланцюг: Ethereum: (ERC20)

– Валютні пари: BTC, ETH, USDC, EUR

Обов’язковий KYC

– Обмежені країни: Сполучені Штати Америки, Афганістан, Куба, Іран, Ірак, Лівія, Північна Корея, Сирія, М’янма, Китай, Гаїті, Ліберія, Руанда, Сомалі, Судан або Демократична Республіка Конго.

Подія генерації TOKEN і показники TOKEN

Auditchain проводитиме подію символічного генерації (“TGE”) загальною сумою 250 000 000 австралійських доларів, які спочатку будуть введені в мережу Ethereum через розгортання смарт-контракту ERC20. Дата TGE ще не визначена, але буде оголошена найближчим часом. В даний час триває приватна розпродаж і починається з 25 ETH. Реєстрація для приватних продажів можна зробити тут: https://auditchain.com/privatesale/

-160,000,000 AUDT продається раннім користувачам,

-25 833 333 призначені команді [період блокування]

-до 25 833 333 призначені радникам [період блокування]

– максимум 25,833,333 виділяються у зв’язку з партнерством

– максимум 12 500 000 буде виділено у зв’язку з нашою преміальною кампанією

РОЗПОДІЛ TOKEN

-Ранні вкладники та усиновлювачі: 6%

-Продаж маркера: 40%

-Падіння повітря: 18%

-Радники: 10,3%

-Команда: 10.3%

-Партнерство: 10,3%

-Премії: 5%

На додаток до початкового надання маркерів AUDT і в залежності від часу блокування, консенсусних пропозицій і поліпшень, приблизно 12 500 000 додаткових маркерів AUDT будуть винагороджені для всіх федеративних і не федеративних вузлів на рік, що дорівнює приблизно 237 маркерів AUDT на блок час блокування.

Продаж TOKEN

Для продажу token, інтеграції сховищ коду та інтеграції в мережу, це дозволяє в режимі реального часу повідомляти про статистику розвитку та статистику мережі для безперервної звітності про продуктивність та розкриття інформації для token та token

Публічна  пропозиція починається 15 листопада 2018 р. О 9 ранку за цілодобовим часом (UTC + 1)

Airdrop

Auditchain планує зробити чотири внески Airdrops в загальній складності AUD 42,685,499,996 після TGE. Перше враження від всіх балансів AUDT у всіх портфелях Ethereum береться з останнього блоку, підтвердженого за 60 днів після TGE, з першим Airdrop через 60 днів після першого враження. Наступні враження та аеродроми відбуваються через 90 днів після попереднього циклу. Остаточні розрахунки та відображення висоти блоків оголошуються до кожної події.

Розумні контракти

Бібліотека відкритих джерел з інтелектуальними контрактами розробляється з реалізацією великої кількості стандартів GAAP, МСФЗ та стандартів бухгалтерського обліку та аудиту “GAAS”, а також юридичного податкового режиму для всіх операцій з компаніями. На більш ранніх етапах і компаніях, що фінансуються компаніями, високий відсоток облікових ресурсів витрачається на компенсацію власного капіталу та конвертовані інструменти. Пріоритет буде відданий розробці зразків контрактів на обробку FAS 123R щодо планів компенсацій на основі акцій. Крім того, угоди з конвертації боргових зобов’язань за ASC ASF також вважатимуться пріоритетними для розвитку. читати більше в білому папері

Джейсон Мейерс, засновник Auditchain, робить приголомшливе порівняння між традиційною і фінансовою звітністю та методологією DCARPE, використовуючи наступну аналогію; “Умовне зовнішнє затвердження одним вузлом в єдиному державному каналі відбувається раз на 90 днів для традиційних компаній з блоковими підтвердженнями через один і той же вузол, який відбувається лише раз на рік. зовнішня перевірка мережею постачальників послуг (вузлів)

 Roadmap

Auditchain публікує власну потокову фінансову звітність ™ через Провідник DCARPETM під час та після TGE у мережі Ethereum. Зацікавлені сторони можуть придбати рівні підписки для фінансових даних, таких як опитування в реальному часі для позицій фінансового звіту. Коротше кажучи, ми презентуємо наш MVP під час нашого TGE події, щоб усі учасники могли побачити, як Auditchain працює в режимі реального часу.

Ведення з новою Trustless Економіки Впевненості

Функціональність маркера AUDT керує новим світом децентралізованого страхування та розкриття інформації. Він є рушієм прозорості сучасного підприємства, від початкової сертифікації, раннього виявлення та відновлення до фінансової звітності в режимі реального часу з найвищим рівнем гарантії через децентралізовану перевірку зовнішнього бізнесу. Ви хочете покататися?

Докладніше про AUDITCHAIN:

Website: https://auditchain.com/

Whitepaper: https://auditchain.com/wp-content/uploads/2019/05/Auditchain-Whitepaper.pdf

Bitcointalk profiel https://bitcointalk.org/index.php?topic=5151587.0

ANN https://bitcointalk.org/index.php?topic=5041997

Соціальні медіа:

Facebook: https://www.facebook.com/Auditchain

Twitter: https://twitter.com/AuditChain

Telegram-community: https://t.me/joinchat/FhX6ikmW8NavlabJoMHhIA

Aankondiging van Telegram: https://t.me/AuditChain

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/auditchain/

Reddit https://www.reddit.com/r/Auditchain

Instagram https://www.instagram.com/auditchain_official/

Автор:

BITCOINTALK USERNAME: DimaKonon

BITCOINTALK PROFILE LINK: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2627571

0

Publication author

offline 17 hours

Dmitro Kononchuk

0
Comments: 0Publics: 52Registration: 20-06-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation