DOCADEMIC

DOCADEMIC

Sağlığımız hayatımızın en önemli yönlerinden biri olmayı sürdürüyor. İyi sağlık olmadan, faydalı bir şey yapamayız. Ülkede bulunan insan kaynağı sağlıklı değilse ve çoğu ülke sağlık sistemi hizmetinde çok fazla para ayırdığı ana nedenlerden biri olmaya devam ederse, bir ülke gelişemez.
Bununla birlikte, herkesin kaliteli sağlık hizmetini alması mümkün değildir ve bu durum birçok insanın ölümüne yol açmıştır.
Sağlık hizmeti dağıtım sistemini yerleştiren bir diğer tehlike, Verilerin uygun şekilde depolanmamasıdır. Bu problem, birçok sağlık kuruluşunun takip sisteminde, referans araç olarak ve bütçeleme için çok gerekli olan değerli verilerini kaybetmesine yol açmıştır. Çoğu ülke ve sağlık kuruluşları, İnternet’i kullanarak ve blok şebekelerinde veri entegre ederek gelecek referansları için verileri güvenli bir şekilde saklamak için çok uğraşmışlardır. Alınan bu büyük adımlarla bile, sorun hala çözülmemiş gibi gözüküyor. Bunlar ve diğer nedenler DOCADEMIC PLATFORM oluşumunu etkiledi.
Bu uygulama üç gelişmelere bağlı
I. İstemci makinesi Motor: Her saniyede çok sayıda alışverişi tamamlayabilir. Çeşitli lehçeleri destekler ve çok sayıda iş sektörüne ve çok yönlülüğe yardımcı olmak için inşa edilmiştir. Bu vurgulamaların her biri, bu uygulamayı en iyi şekilde refah pazarında etkiliyor.
II. Çapraz Bulma İnsan-AI Motoru (CDHAIE): Hastalara çabucak ve açık tedaviyi sağlar. Uzmanlar, Video Teletıp’ın ters tarafında hastanın teşhisini bitirmek için, Al’ı şekillendirdiği noktada uzmanlaşmışlardır.
III. Parlak Hasta Yönlendirme (SPR): Akıllı Hasta Yönlendirme Teknolojisi, idarelerin verildiği tıbbi hizmet tedarikçilerinin hızlı tavsiyelerini tutar. Başvuruda hasta referansının alındığı noktada idari veri tabanında koordine edilir, o noktada lokal olarak erişilebilen bir eşleşme yoksa, inovasyonu yönlendiren kurnaz hasta bitişik idareleri kontrol eder veya dolayısıyla hastanın komşusundaki hastayı kontrol eder. Bu belirli yönetimin verildiği ilçe.
Yararları:
Platform doktorları için faydalar:
Karşı Taraf Riskinin Azaltılması
· Efektifliğin artması
· Hastaları için daha kesin teşhis
Belirteç Özellikleri:
DOCADEMİK UYGULAMASI
Docademic APP, herkesin indirebileceği ve kullanmaya başlayabileceği, kullanımı kolay ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Docademic Application hem Android’i hem de IOS’u desteklemektedir ve Google Play veya App Store’dan indirilebilir. Docademic’e kayıt, Facebook, Gmail veya herhangi bir e-posta adresiyle gönderilebilir.
Kayıtlı kullanıcılar Doktorlar ile Docademic platformunda 7 gün 24 saat ücretsiz görüşebilirler.
https://docademic.com/
DOKTORA SOSYAL AĞINA DOGADEMİK
Doktorlar için Docademic, Doktorlar için Docademic Platform’da kayıtlı olan bir sosyal ağ sağlar.
Docademic platformunun doktorlar için sunduğu temel teklifleri aşağıda görebilirsiniz:
Tıbbi eğitimler
Elektronik Sağlık Kayıtları (EHR)
Gerçek zamanlı coğrafi epidemiyolojik veri raporlaması
Kurumlarda veya özel uygulamalarda Doktorlar için AI Driven tedavisi ve teşhis önerileri
Tıbbi dergiler
TIBBİ TOKEN CURRENCY (MTC)
Medikal Token Currency (MTC), Docademic Platform’un ana unsurudur. MTC belirteci sahipleri Docademic Platform’a tam erişime sahip olacaklar ve tüm Docademic hizmetlerini kullanabilecekler.
MTC, Ethereum tabanlı bir işarettir. MTC belirteçleri, ERC20 standartlarına uyulduğunda verilir. Mist, MetaMask, MyEtherWallet gibi ERC20 belirteçlerini destekleyen herhangi bir cüzdan içinde saklanabilir.
Aşağıda belirteci satışı ile ilgili ayrıntılara bakın:
Ticker Symbol: MTC
Standart belirteç: ERC20
Tahsis Tarihi: 1.000.000.000 MTC
Fiyat: 1 MTC = 0.001 ETH (Crowd Sale 1’de% 20 bonus)
Yumuşak Kap: 3,500,000 MTC
Kalabalık Satış Başlangıç ​​Tarihi: 29 Ocak 2018
1. Akıllı tıbbi yardım motoru.
2. Mimari;
(i) Kullanıcı eşleştirme motoru
Bu birkaç milyon işlemi bir an önce işleyebilir ve onu sistemdeki en gelişmiş işlemcilerden biri yapabilir.
(ii) Çapraz teşhis HUMAN-AI Motor
Bu, hastaların hızlı, etkili ve açık teşhis edilmesini sağlar.
(iii) Akıllı hastaların yönlendirilmesi
Bu teknoloji, yönlendirme programlarında yardımcı olur. Belirli bir sağlık kuruluşu belirli bir hizmet sunmuyorsa, Docademic uygulaması hastayı, söz konusu hizmeti sağlayan yakındaki bir sağlık merkezine yönlendirir.
Docademic platformunun bir diğer önemli aşaması DOCADEMIC FOR DOCTORS’tur.
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1025265
0

Publication author

offline 1 year

DENISKA1988

26
Comments: 0Publics: 62Registration: 21-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation